Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

SKANSTES IELA 50, 3. STĀVS, RĪGA, LV-1013, LATVIJA

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR. +371 20 25 07 01
(uz šo tālruni zvani tiek pieņemti laikā no 10:00-12:00, pārējā laikā tiek apstrādātas iesūtītās sms)

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Atsauksmes

Sirsnīgs paldies!
Vēl papildus vēlos pateikties brīnišķīgajai dakterei Sandrai Zemvaldei un personālam par ļoti labo attieksmi.
Viss ir sadzijis bez problēmām un mani priecē paveiktais. 

Paciente N. Z.

Labdien!


Vēlos izteikt pateicību un atzinīgi novērtēt dakteres Janas Janovskas darbu.
Dakterīte ir atsaucīga, laipna, izskaidro un izstāsta visu nepieciešamo. 
Ir patīkami saņemt pozitīvu attieksmi un iejūtību. Paldies! 

Inese

Liels paldies dr. Laurai Liepiņai, visai dakteru komandai, it īpaši nakts māsiņai par labo darbu un iejūtīgo attieksmi.

Šī klīnika ir labākā izvēle, lai atrisinātu savas medicīniskās problēmas un kur ar iejūtību palīdzēs pēcoperācijas periodā.

Pateicībā, Ilze!

Ilze

Ļoti laba uzņemšana. Prieks, ka Latvijā ir tādi ārsti - zinoši, atsaucīgi, laipni un ar labu humora izjūtu. Paldies!

Santa

Santa

Liels, liels paldies Dermatoloģijas klīnikas personālam par veltīto laiku un uzmanību, uzņemot mūs savā klīnikā! Mēs jutāmies ļoti īpaši, gaidīti un gandarīti par tik interesanti pavadītu rītu! Un vēl pārsteigumi :))) Bērni ir sajūsmā!

Atsevišķs paldies un komplimenti medicīnas māsai, kas tik pedagoģiski viegli un pareizi komunicēja ar bērniem, viņiem saprotamā valodā :)

Vēlreiz - LIELS, LIELS PALDIES visiem! :)

Paldies no bērniem un skolotājām :)

Labdien,  Dr.Liepiņa!

Šodien paiet tieši gads kopš Jūs man veicāt krūšu implantu operāciju. Gribu pateikt, ka jūtos lieliski! Esmu ļoti priecīga, ka man paveicās - es ļoti novērtēju gan pirmsoperācijas laiku, kad sniedzāt atbildes uz visiem maniem jautājumiem, gan arī jūsu profesionalitāti, veicot operāciju. Rētas man vispār nav vairs redzamas un griezieni bija tik nelieli, ka vispār grūti iedomāties, kā tos implantus pa tiem varēja ievietot:).

Es gribu novēlēt, lai Jums izdodas viss, ko esat iecerējusi un vēlreiz pateikties par Jūsu darba rezultātu!

Paldies!

Dr.Liepiņai

„Labdien, dakterīt! Rakstu Jums dziļā pateicībā par sekmīgu izārstēšanos no aktīniskās keratozes un bazaliomas. Paspēju kursu iziet vēlpirms mācību gada sākšanās un savas 75.jubilejas. Daudzi atzīmēja, ka labi izskatos, ka gluda sejas āda. Esmu Jums ļoti pateicīgs un novēlu no sirds Jums tikpat labas sekmes un panākumus citu pacientu dziedināšanā, kā arī pašai vislabāko veselību un laimi personīgajā dzīvē!”

Dr.Sanitai Žīgurei

Labdien!

Man ir  43 gadi. Ilgstoši ārstēju ROSACEA ar dermatologa ieteiktiem līdzekļiem, bet efekts nebija tik labs kā cerēju- daži preparāti izraisīja nevēlamu ādas reakciju, iekaisums turpinājās. Labi palīdzēja Elidel krēms, taču ,kad mazinājās iekaisuma reakcija, kļuva redzams izteikti pastiprināts asinsvadu zīmējums. Daktere ieteica veikt lāzerterapiju. Piekritu  un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu- asinsvadiņi uzreiz pazuda un sejas āda izskatās daudz labāk.
Procedūra ir nedaudz sāpīga, bet izturama, jo lāzera impulsi ir īslaicīgi, un pēc aukstuma aplikācijām sūrstēšanas sajūta ātri pāriet. Nākošajā dienā bija neliels pietūkums,  kuru ar tonālo aizsargkrēmu izdevās  veiksmīgi  nomaskēt.
Redzot lāzerterapijas efektivitāti, droši varu rekomendēt šo metodi cilvēkiem ar līdzīgām problēmām.
Paldies!

Ar cieņu,
Ilona Maruse

Ilona Maruse

Labdien.
Vēlētos pateikt paldies Jūsu speciālistei dermatovenerologam Janai Janovskai. Mana meita jau vairāk kā gadu apmeklē dr. Janovsku,un ārstē Acne Vulgaris un post piņņu rētas. Daktere ir ļoti iejūtīga, pretīmnākoša, cenšas rūpīgi iedziļināties manas meitas veselības problēmās. Rūpīgi veic nepieciešamās procedūras, izvēlas nepieciešamās zāles. Ar rezultātu esam apmierinātas un šķiet drīz kopīgiem spēkiem būsim tikušas galā ar mūsu problēmām.
Ar cieņu,
Ginta Kupše

Ginta Kupše

Labdien!

Mans vārds ir Edmunds un jau kādu laiku esmu dakteres Janas Janovskas pacients. Rakstu šo rekomendāciju gan dakterei, gan arī klīnikai. Daktere ir ļoti kompetenta, ar lielu rūpību ārstēja manu muguras ādu. Daktere Janovska ir profesionāla darbā un tajā pašā laikā rada draudzīgu atmosfēru. Es viņu rekomendēju ikvienam.Dermatoloģijas klīnikas personāls ir ļoti draudzīgs. Nepieredzēju nekādus sarežģījumus, personāls vienmēr atgādināja informāciju par maniem pieraksta laikiem. Klīnikā ir patiešām pacientiem draudzīga atmosfēra, uzturoties klīnikā, es vienmēr jutos apmierināts un ļoti komfortabli,

 ar cieņu,

Edmunds Kemme

Edmunds Kemme

Sveicināti!

 No 15.09.2015 līdz šim brīdim veicu nagu infekcijas ārstēšanu pie Dr. Med. Janas Janovskas (Skanstes iela 50)

Biju ļoti pārsteigs par pozitīvu un pretimnākošu attieksmi no Dakteres puses! (iepriekš man bija negatīva pieredze citā medicīnas iestādē, kas atturēja no ārstēšanās ātrāk, problēma jau bija 10 gadus). Jautājums ir delikāts tapēc daktera iejūtība bija ļoti svarīga! Ārstēšana norit pozitīvi un ar rezultātiem esmu ļoti apmierināts, turklāt dektere arī seko visām asins analīzēm, jo tika lietotas infekcijas nomācošans zāles. Papildus tiek pievērsta uzmanība arī citiem veselības aspektiem un izskaidrots kā tas ietekmē veselības stāvokli kopumā.

Paldies!

 Ar patiesu cieņu,

 Aldis

Aldis

Vēlos izteikt atzinību un pateicību dr. J.Janovskai.
Biju izstaigājusi daudzus speciālistus, bet neviens nespēja panākt kvalitatīvus rezultātus. Dr. J.Janovska uzreiz noteica problēmu, kā arī piedāvāja dažādas ārstēšanas metodes. Par katru no metodēm izteica profesionālo viedokli, kā rezultātā pati varēju izvēlēties sev vēlamāko. Katrā tikšanās reizē daktere ar patiesu prieku novērtēja ārstēšanas gaitā panāktos rezultātus, kā arī uzklausīja manas sūdzības. Pēc katras vizītes no kabineta izgāju ar prieku, pozitīvismu un cerību, ka beidzot tiks atrisinātas ādas problēmas.
Jūtos pateicīga un gandarīta par panāktajiem rezultātiem.
Lai vairāk būtu tik daudz speciālistu kā dr. J.Janovska.
Paldies, dr. J.Janovskai.Ar cieņu,

Santa

“Tieši tāpēc ir tik būtiskas preventīvas dermatoloģiskās apskates, kas būtu jāveic biežāk, turklāt vairākkārt, jo labākā ādas vēža ārstēšana ir tā savlaicīga diagnostika. Ādas vēzis ir vienīgā ādas vēža forma, kas ir vizuāli diagnosticējama un veiksmīgi pilnībā izārstējama agrīnās stadijās. Ja vēl pirms pāris gadiem ādas vēža saslimstību varēja novērot vecāka gadagājuma cilvēkiem, tad šābrīža dati atklāj to, ka ar ādas vēzi saslimst gados arvien jaunāki cilvēki. Tāpēc arī šajā jaunveidojumu skrīningā varēja piedalīties jebkurš, bez vecuma ierobežojuma. Diemžēl tās laikā ādas audzējs tika atklāts 29 gadus jaunai sievietei. Pārējie pacienti, kuriem konstatēja ļaundabīgus ādas veidojumus, bija vecumā no 40- 70 gadiem,”

Dermatoloģe Dr. Med. Simoneta Hatiarova

   29 сентября 2015 я прошла процедуру закрытия вен биологическим клеем под руководством замечательного специалиста доктора Интса Удриса. Операция происходила на высшем уровне от начала до конца.Сам метод-это лучшее, что существует на данный момент.Я даже не могла представить, что это возможно - встать через несколько минут после операции. Сама операция безболезненная,без наркоза.Период реабилитации практически отсутствует, вы сразу можете продолжать свою активную ежедневную деятельность после операции ( скорей уместно это назвать процедурой).Если перед вами стоит проблема с венами - это самый лучший способ ее решения.Отличные условия пребывания в дневном стационаре,Ѝ рамотный подход,высококвалифицированные и отзывчивые специалисты. Хочу выразить огромную благодарность доктору Интсу Удрису , его ассистентам и помощнице Гуне за их труд и за то, что это возможно у нас в Латвии!

Olga Golubeva

Man ir 27 gadi. No pašas bērnības ciešu no šausmīga herpes vīrusa. Lai arī kur es nevērstos, visur man ārsti teica, ka mūsu valstī herpes vīrusu gandrīz nevar izārstēt. Kad es nolēmu aplūkot ārstēšanas cenas Latvijā, man bija brīnums. Viss neizrādījās tik dārgi, kā es sagaidīju. Izvēlējos Dermatoloģijas klīniku, jo tā specializējas šajā slimībā. Teikt, ka es biju apmierināta ar ārstēšanu, nozīmē neteikt neko. Man palīdzēja problēmas risinājumā, kura mani mocīja daudzus gadus. Man vairs nav kompleksu attiecībā uz ārējo izskatu. Klīnika atrisināja ne tikai manu veselības problēmu, bet arī manu psiholoģisko stāvokli. Pateicos jums par to!!!

Vita, Krievija

Vita

Visiem sveicieni šobrīd. Man ir 25 gadi. No bērnības slimoju ar neirodermītu. Jau esmu visu izmēģinājis, parastā ārstēšana un mūsu (Baltkrievijas preparāti) deva maz labuma. Sāku meklēt ārstēšanu ārzemēs. Atradu doto klīniku. Nolēmu aizbraukt, konsultēties. Ārsts izrakstīja zāles un krēmus pēc receptes, un es tos uzreiz iegādājos Rīgā. Un rezultāts pārsniedza visas manas cerības. Burtiski pēc pāris dienu tablešu lietošanas – ievērojami uzlabojās ādas stāvoklis. Plus, ļoti labi palīdz ārsta ieteiktie krēmi. Vēl arī ārsts atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Paliku ļoti apmierināts un ne drusciņas nenožēloju, ka atbraucu. Paldies Jums!

Igors, Baltkrievija

Igors

В Балтийской клинике вен мне сделали эндовенозную радиочастотную абляцию больших подкожных вен обеих ног.

Операция прошла благополучно. По комплексу физических и эмоциональных ощущений 2-х часовое пребывание в клинике сравнимо с посещением косметического салона.

Особенно важно то, что течение послеоперационного периода не предполагает значительного ограничения нагрузок.

Благодарна лечащему доктору Владиславу Семенюку и сотрудникам клиники за профессионализм и внимание.

Также хочу поблагодарить менеджера отдела Международного медицинского туризма Ярославу Бородину за безупречную организацию моего пребывание в Латвии.

 

 С уважением, Наталия Макеева, Украина.

Наталия Макеева

Savu viesošanos VC4 Baltijas Vēnu klīnikā pie daktera Inta Ūdra, kā rezultātā man tika veikta, manā skatījumā, komplicēta vēnu operācija, es apzināti nosaucu par viesošanos! Man kā radošas profesijas pārstāvim bija interesanti vērot sevi „no malas” operācijas laikā, proti, šajā ''procesā'' nevis gulēju zāļu midzināts, bet diezgan mundri ar dakteri un asistentēm apspriedām dzīvi un politiku! Bija tāda ciemiņa, nevis pacienta sajūta! Pēc tam trīs stundas klīnikas gultā, un pēc trīs dienām uz darbu! Paldies!

p.s. Obligāts paldiessveiciens māsiņai Gunai! 

Aktieris Ivars Puga

“Milzīgs paldies Baltijas vēnu klīnikai! Patiesi, šoreiz Dieviņš man stāvēja klāt. Biju ēdnīcas priekšniece Juglā. Biju tieva, maza auguma, tāpēc staigāju uz augstiem papēžiem, visu dienu uz kājām, strādnieku trūka, tāpēc pati staipīju milzīgus, verdošus katlus, reizēm strādāju 18 stundas. Es pilnībā uzticos dakterim Intam Ūdrim un māsiņai Guniņai – viņa ir tik veikla un šiverīga kā bitīte. Viņi pelnījuši visus labos vārdus, kādi vien ir, esmu tik laimīga, ka man tā paveicies. Kājas man divas reizes operētas, pēdējo reizi pirms deviņiem gadiem. Tās jau bija tumšas, vēnainas, zem ikriem kā striķi, bet ap potītēm sapampušas. 17. maijā dakteris man uztaisīja operāciju abām kājām, tā ilga vairāk nekā stundu. Katru nedēļu eju uz pārsiešanu. Dakteris un māsiņa man dikti cītīgi liek plāksterus un pārsien. Izceliet gan dakteri Ūdri ar lieliem burtiem – viņš ir tik gudrs, tak’ visu zina.”

Helēna Melnstrazde

„Man šī bija otrā kāju vēnu operācija, pirmā tika veikta 2000.gadā. Neilgu laiku kāja vizuāli izskatījās labi, bet pagāja divi gadi, un vēnas atkal lika sevi manīt. Tas nozīmē: operācija nebija izdevusies. Otro operāciju veica Baltijas Vēnu klīnikā dr. Ints Ūdris. Brīžiem drusku iesāpējās, jutu spiedienu, bet tās jau nav nekādas sāpes. Nevarēju saprast, kas kurā brīdī ar mani tiek darīts. Jau pēc dažām dienām varēšu doties uz darbu, vienīgais nosacījums – būs jānēsā kompresijas zeķe. Pēc visa tā, ko piedzīvoju un pārdzīvoju, gribas pateikt sirsnīgu paldies dakterim Ūdrim – gan par attieksmi, gan iejūtību, gan vieglu roku. Lai viņam veicas un lai visi viņa pacienti ir apmierināti.”

Ginta Bleidele

„Paldies dakterim P. Gerkem par attieksmi, darba kvalitāti, laipno apkalpošanu. Paldies arī visiem Veselības Centrs 4 darbiniekiem.”

Marianna

„Ļoti labs un pieklājīgs personāls. Liels paldies dr. Gerke, medmāsai Ievai un citiem."

Marija

„Pateicos dakterim I.Prudānam un operāciju māsiņām par jauko attieksmi pret pacientu, iesaku operāciju zālē galdam piekomplektēt turamos elkoņiem un kāju pirkstiem (kā arī krūšu ieliekamos)."

Aija Āboliņa

„Paldies dr. Prudānam un viņa komandai par paveikto, par draudzīgo un humora pilno atmosfēru, kas nomierina pacientu. Paldies par profesionālo darbu."

Andris Eihenbaums

„Ļoti laba un profesionāla apkalopšana un izmeklēšana. Paldies dr. P. Gerkem, māsiņai Svetlanai un administratorei Lindai! Paldies visiem!!!" 

Aldis Molotonovs

Vēlējos izteikt lielu pateicību Dr.Kajunai par atbalstu un palīdzēšanu izārstēt kāju vēnas un uzlabot gan pašsajūtu,gan vizuālo izskatu. Tagad valkāšu tikai īsus svārkus!:) Paldies!

Aija Gudza

Tik liels ir tas, kas mazo cienīt prot, spēks kalpo tam, kas pats ir drošs. No sirds pateicos ķirurgam- angioķirurgam Ivaram Prudānam par veikto vēnu operāciju. Lai Jūsu profesionalitāte atgriež aktīvā dzīvē daudzus pacientus. Tāpat paldies nodaļas personālam par sirsnīgo un jauko attieksmi. Lai Jums visiem Dieva svētība.

Dziļā pateicībā Liepājniece Kristīna Zenta Terbeta.

Kristīna Zenta Terbeta

28.oktobrī Baltijas Vēnu klīnikā man tika veikta endovenoza lāzeroperācija un sānu zaru endovenoza lāzeroperācija labajai kājai. Lai arī konsultācijas laikā ārsts mani mierināja, ka operācija nebūs ne sāpīga, ne sarežģīta, tomēr tajā dienā biju ļoti satraukusies un nobijusies. Kā izrādījās - veltīgi. Pati operācija ilga minūtes 15. Tas tiešām bija ātri, viegli un bez nepatīkamām sekām. Pēc tam 2 stundas atpūtos un paskatījos televizoru mājīgā palātā, tad devos mājās. Paldies dakterim Intam Ūdrim un visām māsiņām par profesionalitāti un jauko attieksmi.

Inese Dronova Liepājā.

Inese Dronova

Paldies dakterim Intam Ūdrim un viņa komandai !
2015. gada 5. februārī es ierados uz konsultāciju pie daktera Inta Ūdra . Man sāpēja kreisā kāja , kurā bija arī tūska. Dakteris ieteica veikt operāciju .Sākumā ļoti uztraucos par šo operāciju , bet sazinoties ar daktera asistenti Gunu , piekritu to veikt jau 24 . februārī . Man tika atsūtīts operācijas apraksts un pēcoperācijas rekomendācijas , tādēļ jutos nedaudz zinošāka un drošāka.

Operācija ilga 1h 10 min ,kuras laikā nekādas lielās sāpes nejutu . Pēc operācijas pagāja divas stundas un es pati savām kājām varēju doties pie saviem radiniekiem , kuri mani pārveda mājās. Nākošajā dienā pati devos uz pārsiešanu , nekādas sāpes nejutu . Pēc 10 dienām man izņēma diegus un bez problēmām varēju doties uz darbu . Jūtos labi , esmu ļoti apmierināta , ka piekritu operācijai.

Paldies dakterim Intam Ūdrim un viņa komandai par man veikto operāciju , jo jūtos labi , nav nekādu problēmu.

Venita Šakauska

Paldies Jums visiem par veikto operāciju,ko patiešām nemaz nevar nosaukt par operāciju,bet gan procedūru jautrā gaisotnē.Paldies par sirsnību un laipnību. Milzīgs paldies dakterim Ūdrim un visai komandai par profesionalitāti.Īpašs paldies māsiņai Gunai par rūpēm un iejūtību.Jutos tiešām aprūpēta kā visgaidītākais ciemiņš. Sākumā jau kā vienmēr ir drusku bailes ka nebūs anestēzijas un ka var sāpēt.Bet biju ari priecīga ,ka var iztikt bez anestēzijas,,jo to esmu izbaudījusi pietiekami savā dzīvē ar visām izrietošajām sekām.

Operācijas laikā ,kad laida līmi, jutu tādu nelielu siltumu,tas ari viss.Liels bija pārsteigums,kad māsiņa teica,ka varu droši atspiesties uz kājas un iet droši.Otrā dienā drusku vietām bija sāpīte,Bet vēl pēc vēl dažām dienām jutu tādu kā knaibīšanu vietā kur bija iepriekš lieli mezgli.Trešajā dienā pēc operācijas es jau gāju vingrot un pēc vingrošanas nejutu nekādas sāpes.

Esmu ari priecīga ,ka nevajag vilkt kompresijas zeķes.Vēlreiz lielum liels paldies.Lai Jums visiem laba veselība,bet ja ari kādreiz nākas paslimot,lai Jums ir apkārt tikpat labi,saprotoši un iejūtīgi mediķi kā bija man. Cieņā, Daina Rubule

Daina Rubule

Par kāju vēnu operāciju domāju jau kādus 4 gadus. Biju nolēmusi, ka 2015.gada sākumā operācija jāveic. Februāra sākumā devos uz izbraukuma konsultāciju pie Inta Ūdra Liepājā. Pēc konsultācijas sapratu, ka jāgatavojas vēnu operācijai.

Abas kājas operēja 24.februārī ar bioloģisko līmi. Biju sabijusies, bet viss velti. Operācija notika bez anestēzijas un ilga apmēram 1 stundu. Katrā kājā pa vienam dūrienam. Pēc pusotras stundas jau varēju braukt mājās un nebija jāvalkā vēnu zeķes.

Vienīgais mīnuss šai operācijai ir dārgās izmaksas. Paldies dakterim Intam Ūdrim, viņa personālam un asistentei Gunai.

Ar cieņu Indra Arāja

Indra Arāja