Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Q-Switched Nd:YAG (1064 nm) lāzers krāsainu tetovējumu, permanentā grima, tumšu pigmentācijas laukumu likvidēšanai

Lāzers DEKA Q-Switched Nd:YAG Laser (1064 nm) efektīvi likvidē melnus un krāsainus tetovējumus (tostarp sarkanā un brūnā krāsā), permanento grimu un tumšus pigmentācijas laukumus uz ādas.

Lāzerterapija krāsainu tetovējumu, permanentā grima, tumšu pigmentācijas laukumu likvidācijai ar lāzeri Q-Switched Nd:YAG Laser (1064 nm)

“Veselības centra 4” filiālē Dermatoloģijas klīnikā pieejams Latvijā pirmais lāzers DEKA Q-Switched Nd:YAG Laser (1064 nm), kas efektīvi likvidē ne tikai melnus, bet arī krāsainus tetovējumus (tostarp sarkanā un brūnā krāsā), permanento grimu un tumšus pigmentācijas laukumus uz ādas.

Tetovējumi, pēc to izveides metodes iedalās:

•           Profesionālajos;

•           Amatieru;

•           Kosmētiskajos jeb permanentajos;

•           Traumatiskajos tetovējumos.

 

Lāzers Q-Switched Nd:YAG (1064 nm) salīdzinoši ar citiem modeļiem ir ātrāks, tam ir lielāka jauda, kā rezultātā tetovējuma likvidēšanai nepieciešams mazāks procedūru skaits. Būtiski, ka jaunā lāzera Q-Switched Nd:YAG Laser (1064 nm)  tehnoloģija izstrādāta tā, lai maksimāli samazinātu rētu veidošanās risku. Pateicoties lāzera tehnoloģijai, tas iedarbojas tikai uz tetovējuma tintes daļiņām, neskarot blakus ādas audus.

Tetovējumu izņemšanas procedūru skaits atkarīgs no vairākiem faktoriem- tetovējuma izmēra, krāsas, atrašanās vietas uz ķermeņa, pacienta vecuma un to, cik sens ir tetovējums. Amatieru veidotus tetovējumus parasti var likvidēt veicot 1-5 procedūras, savukārt profesionāli zīmētu tetovējumu likvidēšanai nepieciešamas 6-12 procedūras.

Starp procedūrām nepieciešama apmēram 8 nedēļu pauze, tādēļ jārēķinās, ka tetovējumu likvidēšana notiek pakāpeniski. Lāzera ražotājs DEKA norāda, ka labāks un ātrāks rezultāts tetovējumu likvidēšanā ir gadījumos, ja tetovējums uz ādas atrodas ilgāku laiku (vairāk kā gadu). Tāpat pacientam jāņem vērā, ka tetovējums turpina kļūt gaišāks arī periodā starp lāzerprocedūrām.

Procedūras laikā var būt dedzināšanas sajūta, bet pēc tās jālieto speciāli krēmi, lai veicinātu ādas dzīšanas procesus, tāpat jāievēro piesardzība atrodoties saulē.

Pirms lāzerprocedūras vajadzētu izvairīties no ādas sauļošanas un aspirīna lietošanas.