Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Kosmetoloģija

Seja ir pirmā, ko pamana, kad satiekat kādu cilvēku! Sejas āda prasa īpašu uzmanību. To atkarībā no gadalaika un laika apstākļiem nepieciešams lolot un lutināt – mitrināt, pabarot un pasargāt.

Cenrādis Speciālisti Pieteikties

Pakalpojumi

ĀRSTNIECISKĀS UN KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS

Lasīt vairāk

EPILĀCIJA

Lasīt vairāk

SKAISTUMKOPŠANA

Lasīt vairāk

Mezoterapija ar Mesoestetic preparātiem

Mezoterapiju pielieto dažādu estētisko problēmu novēršanai – ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā.

Mezoterapiju veic arī ķermeņa problēmzonās (pret celulītu, tauku šķelšanai, tonusam) . Ādas slānī ievadītās vielas injekciju veidā iedarbojas daudz efektīgāk, nekā tradicionāli to darot ar kosmētiskajiem līdzekļiem.

Mezoterapijas iedarbība ir dziļāka (līdz pat 2 cm) par aparāttehnoloģijām, un procedūras efektivitāti pamato ar to, ka bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās – tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu.

Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt nelielas dūrienu pēdas, tomēr šo nelielo diskomfortu pilnībā atsvērs procedūru rezultativitāte. Metode ir mazsāpīga, un nekādā veidā neierobežo darba spējas. Veicot injekcijas, nebūs jāatsakās no sabiedriskās aktivitātes.

Mezoterapija tiek veikta ar Mesoetetic Meso Injector, kas ir daudz mazsāpīgāks veids, nekā ievadīt preparātu ādā.

Sejas ādas atjaunošanas un stimulēšanas procedūra ar ierīci Jett Plasma Lift Profi

Dermatoloģijas klīnika piedāvā procedūras ādas atjaunošanai, tostarp, sīko grumbu, striju un rētu korekcijai, nelielu asinsvadu, hemangiomu un pigmenta kosmētisko defektu mazināšanai, izmantojot plazmas ierīci Jett Plasma Lift Profi. Ierīce palīdzēs uzlabot ādas stāvokli arī pēc aknes akūtās fāzes, lai novērstu rētu veidošanos.

 

Jett Plasma Lift Profi darbojas, izmantojot zemās temperatūras plazmu. Plazma tiek uzskatīta par vielas ceturto agregātstāvokli, kad vielas atomi tiek jonizēti. Jet Plasma Lift Profi ierīces darbības princips - plazma tiek iegūta, uz vielu iedarbojoties ar intensīvu elektrisko lauku, kā rezultātā rodas zemas temperatūras plazma, jo tās temperatūra ir mazāka par 100000 K (Kelvina temperatūras mērvienība). Plazmas jonizētās plūsmas iedarbībā tiek sakārtoti katjoni ādas šūnās, tādēļ uzlabojas gan ādas stāvoklis, gan izskats.

Plazmas tehnoloģija nodrošina ļoti saudzīgu siltuma enerģijas piegādi, kas iedarbina ādas atjaunošanas mehānismu un jauna kolagēna izstrādi, nebojājot epidermu (virsējo ādas slāni). Gan procedūras kursa laikā, gan arī vairāku nākamo mēnešu laikā, ādā notiek ilgstošs kolagēna izstrādāšanas process, sakarā ar ko mainās grumbu dziļums un daudzums.

Pēc plazmas enerģijas iedarbības uz ādu, paaugstinās tās tonuss, uzlabojas krāsa un struktūra, bet pats galvenais, sākas intensīva kolagēna izstrādāšanās.

Kā notiek procedūra?

Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāt gēls, zem kura, pēc pacienta vēlmes, var uzklāt arī hialuronskābes krēmu, tādejādi pastiprinot procedūras efektu. Pacietam uz ķermeņa tiek piestiprināti arī elektrodi, lai nodrošinātu noslēgtu elektrisko ķēdi caur pacienta ādu virzīta elektriskā lauka iegūšanai, kā rezultātā izveidojas plazmas plūsma. Tikko kā veidojas lādiņš, tas caur želeju nonāk un iedarbojas tieši uz pacienta ādu.

Izmantojot atšķirīgas ierīces iedarbības jaudas un uzgaļus var sasniegt klientam vēlamo un nepieciešamo efektu – sejas ādu var nostiprināt, atjaunot, sniegt tai pretiekaisuma un antibakteriālu efektu vai veikt pīlinga procedūru, noslīpējot virsējo ādas slāni.

Efekts pēc Jett Plasma Lift Profi ierīces izmantošanas parādās nekavējoties. Ja ādas ārstēšanas procedūras nepieciešams atkārtot, maksimāla efekta iegūšanai tiek rekomendētas 6 – 8 procedūru kurss, ar 3-7 dienu intervālu.

Ārstēšana, izmantojot Jett Plasma Lift Profi ierīci, parasti tiek integrēta plašākā procedūrā, ādas stāvokļa uzlabošanai, nosakot katram pacientam nepieciešamo ārstēšanas terapiju individuāli.

Procedūru veic “Dermatoloģijas klīnika” kosmētiķi ar plašu pieredzi estētiskajā medicīnā. 

 

MESOFILLER® injekcijas

Mesofiller® injekcija ir procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos ievada hialuronskābi, tādejādi piepildot grumbu, kas iekritušo grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina to. Mesofiller® var lietot grumbu likvidēšanai uz sejas, tāpat iespējams veikt sejas formas korekciju, lūpu kontūras un apjoma uzlabošanu.

Dermatoloģijas klīnika piedāvā firmas Mesoestetic® jaunākās paaudzes mesofillerus (mesofiller®)

 Veselības centra 4 Dermatoloģijas klīnika uzsāk strādāt ar Mesoestetic® uzlabotajiem mesofilleriem, kuru lietošanas mērķis ir grumbu likvidēšana, tās aizpildot ar hialuronskābi, sejas formas korekcija, lūpu kontūras un apjoma uzlabošana.

Hialuronskābe tiek dabīgi radīta mūsu ķermenī, tomēr ar laiku tās rezerves sāk izsīkt, kā rezultātā zūd ādas elastība, atslābst sejas ovāls, parādās grumbas.

Filleru ievadīšana – tā ir injekcijas procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos ievada hialuronskābi, tādejādi piepildot grumbu ar materiālu, kas iekritušo grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina.

Pēc vairāku gadu pētījumiem un produkta attīstīšanas, Mesoestetic® ir izveidojis jaunu, augstas kvalitātes filleri, kuram, pēc unikālas hialuronskābes attīrīšanas tehnoloģijas, maksimāli samazināts risks, ka produkts varētu radīt alerģiju, iekaisumu vai citas blakusparādības.

Tāpat Mesoestetic® radījis īpaši ergonomisku šļirci, lai gan speciālistam, gan pacientam injekcijas veikšanas brīdis būtu maksimāli ērts un komfortabls.

100% no pacientiem, kas izmēģinājuši mesofiller® norāda, ka uzlabojies grumbu vizuālais stāvoklis, 90% no lietotājiem gribētu procedūru veikt atkārtoti, savukārt 100% no pacientiem nebija grūtības pārciest procedūru (injekcijas ievadīšanu). Injekcijas rezultāti saglabājas līdz 12 mēnešiem, hialoronskābi iespējams injicēt 20 mg/ml vai 25 mg/ml, atkarībā no apstrādājamās zonas un speciālistu ieteikumiem.

Mesoeclat procedūra

Tūlītēja ādu atjaunojoša procedūra ar salicilskābi,azelanskābi,L- karnitīnu, C vitamīnu un organisko silīciju, kas samazina ādas noguruma un novecošanās pazīmes. Spēcīgs reģenerācijas efekts, antioksidants, uzlabojas kolagēna un ādas elastīgās struktūras. Āda kļūst piesātinātāka, uzlabojas tās krāsa un mitruma līmenis. Maksimālam efektam ieteicamas 5 procedūras. Mesoeclat savienojama ar lāzerprocedūrām un dažādām injekciju metodēm.

COSMELAN depigmentējoša/ balinoša procedūra

Kojic skābe un arbutīns iedarbojas uz melanoģenēzes procesiem, ilgtermiņā paralizējot melanīna producēšanu. Cosmelan procedūra paredzēta melasmas, vitiligo, lentigo, hloazmas u.c. ādas pigmentāciju saistītu problēmu risināšanā.

Eufoton iekārta

Eufoton LASEmaR 800 darbības pamatā ir infrasarkanās gaismas enerģija, kuras ietekmē tiek atjaunotas un nostiprinātas ādas dermālās struktūras.

Lai izvairītos no diskomforta, procedūras laikā katram pacientam tiek piemērots atbilstošs viļņa un impulsa garums, tādejādi maksimāli atjaunojot ādas dermālās struktūras.
Eufoton  atjaunojošā procedūra ir efektīva cīņā ar mīmiskajām krunciņām. Tā nostiprina saistaudus, uzlabo  kolagēna  producēšanu, samazinās ādas atūdeņošanās izpausmes.  

Efekti:

 • Uzlabojas ādas mikrocirkulācija, aktīvo vielu uzsūkšanās spējas
 • Uzlabojas ādas mitruma līmenis
 • Āda kļūst veselīgāka un starojošāka
 • Nostiprinās ādas elastīgās struktūras
 • Uzlabojas ādas tonuss, elastīgums
 • Samazinās mīmikas krunciņas

Procedūra ieteicama pacientiem ar ādas pirmajām novecošanās pazīmēm.

Pēc procedūras jūtams viegls apsārtums un siltuma sajūta.

Pēc procedūras kolagēns spēj atjaunoties pēc aptuveni 3 nedēļām, kad novērojamas arī pirmās izmaiņas ādas izskatā.  Redzemākam efektam ieteicamais skaits līdz 4 procedūrām ar divu nedēļu intervālu.

SEJAS TĪRĪŠANA AR ULTRASKAŅU

Sejas ādas dziļā tīrīšana ar ultraskaņas palīdzību. Procedūras laikā tiek noņemts ādas raga slānis, tādejādi uzlabojot sejas ādas krāsu, tonusu, šūnu mikrocirkulāciju un aktīvo vielu ievadīšanas uzsūkšanās spējas. Tiek attīrītas poras, sašaurinās to diametrs un noņemts liekais sebums.

MUGURAS DZIĻĀ TĪRĪŠANA

Dziļā ādas mehāniska tīrīšana ar AHA augļskābēm vai mikrodermabrāziju. Procedūra paredzēta problemātiskas muguras ādas kopšanai. Procedūrā iekļauta arī dažāda ārstniecisko masku terapija.

ĶĪMISKIE PĪLINGI

Mesoestetic pīlingi - sertificēta kvalitāte un drošība, redzami, tūlītēji un progresīvi rezultāti, plašs progresīvu ķīmiskās eksfoliācijas produktu klāsts, kas pielāgojams individuālām estētiskām ādas problēmām, kā arī visām sejas un ķermeņa zonām.

Piedāvājumā:
Salicilskābes pīlingi,
Madeļskābes pīlingi,
Glikolskābes pīlingi,
Pienskābes pīlingi,
Melanostop pīlings,
Melanopluss pīlings,
Azelan pīlings,
Jessner pīlings,
Piruvex pīlings,
TCA soft 15% pīlings,
TCA phen pīlings.

PĪLINGS AR AHA

(augļskābju pīlinga procedūra) dziļai sejas ādas attīrīšanai, mitrināšanai un ādas Ph līmeņa normalizēšanai.

INSTITUT ESTHEDERM OXY-PEELING PROCEDŪRA

Tūlītējs un ilgstošs jaunas ādas efekts. Dabiski atjaunota āda.
Procedūra sniedz ātru risinājumu ādas novecošanās pazīmju gadījumā: dziļas un smalkas grumbas, ādas tvirtuma un mirdzuma zudums, neregulāra ādas tekstūra, hiperpigmentācija.

INSTITUT ESTHEDERM CYCLO PROCEDŪRA

Visaptverošs ādas jaunības efekts. Ādas otrā jaunība - blīva, tonizēta, gludāka, elastīga āda. Nekavējošs skaistuma efekts: mirdzums, botoksa efekts un liels komforts.
Procedūra ir īpaši ieteicama sievietēm pēc 45 gadu vecuma, jo kompensē šūnu vitālo funkciju pavājināšanos hormonālo pārmaiņu dēļ.

INSTITUT ESTHEDERM REPAIR PROCEDŪRA

Intensīva audu atjaunošana un rekonstrukcija ādas dziļumā. Veicina šūnu atjaunošanos, aktivē ādas balstšķiedru (kolagēna un elastīna) veidošanos un organizāciju. Āda atgūst tonusu, tvirtumu un mirdzumu.
Piemērota jebkurā vecumā, it īpaši, ja ādas struktūras pārmaiņas radušās saules starojuma, stresa, smēķēšanas vai piesārņota gaisa dēļ, kā arī citu agresīvo faktoru ietekmē.

INSTITUT ESTHEDERM WHITE PROCEDŪRA

Ādas nevienmērīgās pigmentācijas samazināšana un jaunības mirdzuma atjaunošana. Ādas tonis kļūst gaišāks, vienmērīgs un mazinās pigmentācijas plankumi.
Piemērota hiperpigmentācijas gadījumā neatkarīgi no tās cēloņa (hormonālas pārmaiņas, ādas novecošanās, saules starojuma ietekme, "grūtniecības maska" u.c.), sievietēm, kuras vēlas nevainojami gaišu ādas toni, smēķētājiem un blāvas ādas gadījumā.

Ārstnieciskās un profilaktiskās maskas.

HYDRADERMIE DOUBLE IONIZATION

Ekskluzīva skaistumkopšanas metode, kas tiek piemērota katram individuālajam ādas tipam. Jūsu āda kļūs gluda, veselīgi mirdzoša un relaksēta. Procedūras pamatiedarbība – ādas attīrīšana, mitrināšana un relaksācija. Procedūras laikā ar jonizācijas metodes palīdzību sejas ādā tiek ievadītas aktīvās vielas, kas nepieciešamas individuālās sejas ādas problēmu risināšanai.

HYDRODERMIE LIFT

Sejas vaibstus un ovālu nostiprinoša procedūra kā alternatīva plastiskajai ķirurģijai. Nostiprina sejas vaibstus, stimulējot muskuļus. Nekavējoties sniedz ilgstošu acīmredzamu liftinga efektu. Procedūras laikā ar speciālu elektrodu palīdzību tiek veikta drenāža un muskuļu stimulācija kā rezultātā uzlabojas sejas ādas krāsa un nostiprinās sejas ovāls

DIMANTU MIKRODERMABRĀZIJA

Sejas, kakla, dekoltē vai ķermeņa ādas virsējās kārtas slīpēšana ar dimanta uzgaļiem. Procedūras laikā tiek noņemts epidermas raga kārtas slānis vienlaicīgi, veicinot ādas atjaunošanās procesus. Mikrodermabrāzija piemērota jebkurā vecumā, it īpaši, netīras un taukainas ādas gadījumā, piņņu un pēcpiņņu apstrādei, rētu, striju un pigmentplankumu apstrādei, mīmisko krunciņu dziļuma samazināšanai.

BIODROGAS AHA PROCEDŪRA

Attīroša, dziļi mitrinoša un ādu atjaunojoša procedūra, kas padara ādu tvirtāku, dzīvīgāku un starojošāku. Paredzēta gan nobriedušai, gan problemātiskai ādai. Paredzēta smalko krunciņu, sausuma zonas, nevienmērīgas pigmentācijas un aknes ārstēšanā.

PRF injekcijas ādas atjaunošanai un audu reģenerācijai

VC4 skaistuma klīnikā "Dermatoloģijas klīnika" speciālisti pielietot jaunu metodi, lai uzlabotu brūču dzīšanu, veicinātu ādas atjaunošanos un reģenerētu audus. Injected Platelet Rich Fibrin jeb I-PRF* procedūras laikā pacientam tiek noņemts neliels daudzums asiņu, kuras tiek ievietotas speciālā aparatūrā un pārveidotas (centrifugētas). Cikla beigās tiek iegūta īpaša asins struktūra - fibrīns.

I-PRF sastāvā esošās šūnas- trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites) koncentrējas uz fibrīna matricas, kam ir želejveida konsistence.

Jaunākie pētījumi liecina, ka fibrīna matrica vienmērīgi, kaskādes veidā izdala asins šūnu augšanas faktora koncentrātu, kas divu nedēļu laikā stimulē kalogēna sintēzi un apasiņošanu.

Šo želejveida struktūru jeb I-PRF var injicēt pierē, augšējos vai apakšējos plakstiņos, vaigos, deguna- lūpu bedrītē, lūpās un zodā. I-PRF terapija tiek pielietota šādu problēmu novēršanai-

 • Grumbu un ādas raupjuma mazināšanai;
 • Pretnovecošanās terapija;
 • Vājas struktūras, vitalitāti zaudējušu matu stāvokļa uzlabošanai;
 • Gan sausas, gan taukainas sejas ādas stāvokļa uzlabošanai;
 • Procedūra uzlabo sejas ādu aknes izraisītu rētu gadījumos;
 • Metode palīdz celulīta ārstēšanā un striju mazināšanā.

Pēc I-PRF procedūras pirmās izmaiņas pamanāmas pāris nedēļu laikā un maksimālais efekts tiek sasniegts pēc apmēram 2 mēnešiem.

Šo procedūru iespējams veikt gan ar nanoadatas, gan mesopistoles palīdzību. Kā būtiskākās I-PRF MATRIKS™ priekšrocības uzskatāmas:

 • Drošums- ievadītā viela ir izgatavota no pacienta asinīm;
 • Izslēgts alerģiju vai infekciju risks;
 • Minimāls diskomforts procedūras laikā, jo procedūra tiek veikta ar nano adatu, kas praktiski neizraisa sāpes.

 

* PRF Platelet Rich Fibrin (ar trombocītiem bagātināts fibrīns) – Choukroun 2001. Tajā netiek izmantoti antikoagulanti.

 

 

Lāzer/fotoepilācija

No nevēlamā apmatojuma iespējams atbrīvoties ar visdažādākajiem veidiem un paņēmieniem, bet viena no modernākajām, kas savu augsto efektivitāti ir parādījusi jau vairāku gadu garumā, ir lāzer/fotoepilācija.

No nevēlamā apmatojuma iespējams atbrīvoties ar visdažādākajiem veidiem un paņēmieniem, bet viena no modernākajām, kas savu augsto efektivitāti ir parādījusi jau vairāku gadu garumā, ir lāzer/fotoepilācija.

Lāzer/fotoepilāciju var pielietot dažādām ķermeņa zonām – sejai, krūtīm, kājām, rokām, padusēm un bikini. Protams, neviena metode nedod garantiju, ka matiņi pēc tās nekad vairs neaugs. Tomēr šīs metodes priekšrocība ir tā, ka pēc pareizi veikta pilna procedūru kursa, ar katru nākamo epilācijas reizi ataugušie matiņi kļūs aizvien retāki un smalkāki un šī korekcija būs jāveic tikai apmēram reizi pusgadā vai gadā. Turklāt nav jāgaida, līdz matiņi būs pietiekami gari, vai jābaidās no iekaisumiem.

Procedūru skaits un periodiskums atkarīgs no apstrādājamās zonas, hormonālā līmeņa, iedzimtības un matu augšanas ātruma, to resnuma un cietības. Parasti pēc četrām līdz astoņām lāzer/fotoepilācijas reizēm matu daudzums samazinās. Taču acīmredzamas pārmaiņas nākamajā dienā pēc lāzer/fotoepilācijas nevarēs pamanīt un mata fizioloģijas dēļ vienā lāzer/fotoepilācijas seansā ir iespējams atbrīvoties tikai no daļas apmatojuma. Manāms efekts parasti sasniedzams pēc otrās vai trešās procedūras, jo gaisma iznīcina tikai tos folikulus, kuri atrodas augšanas (anagēnā) fāzē. Matu daudzums, kas atrodas šajā fāzē, ir atkarīgs gan no ķermeņa zonas (piemēram, uz augšlūpas ir 65% anagēno matu, uz kājām un rokām - 20%), gan individuālajām īpašībām. Kopumā šie mati sastāda aptuveni 30% no visa ķermeņa apmatojuma, līdz ar to pārējie 70% atrodas pasīvajā fāzē un nespēj absorbēt gaismu, tāpēc tie nepadodas likvidēšanai.

Lāzer/fotoepilācijai piemīt arī kosmētiski ārstniecisks efekts. Piemēram, pēc bikini vaksācijas matiņi nereti mēdz ieaugt un veidoties pumpas, bet ar šīs metodes palīdzību jau pēc pirmās procedūras šo neestētisko ādas izskatu iespējams atrisināt.

Lāzer/fotoepilāciju iespējams veikt ar vairākām jaunākās paaudzes iekārtām, kuru darbības principi speciālistam ļauj izvēlēties katram klientam piemērotāko lāzer/fotoepilācijas veidu. Pateicoties, modernām tehnoloģijām tā kļuvusi vēl nesāpīgāka. Galvenais – izvēlēties atbilstošu risinājumu - piemērotu fotopepilācijas vai lāzeriekārtu un šo procedūru veikt pieredzējuša speciālista - ārsta uzraudzībā. Tāpat kā katram ādas tipam ir savs krēms vai veselības problēmai – medikamenti – arī katrs matiņš ar savu krāsu, struktūru un novietojumu prasa individuālu pieeju.

Intensīvi pulsējošās gaismas (IPL) fotoepilācijas iekārta

Intensīvi pulsējošās gaismas (IPL) fotoepilācijas iekārtas pielieto liekā apmatojuma likvidācijai jebkurā ķermeņa zonā.

Tomēr fotoepilācija vairāk piemērota tumšākiem matiem un roku un kāju epilēšanai, jo tās laikā var apstrādāt lielāku ādas laukumu, līdz ar to – no nevēlamā apmatojuma atbrīvoties īsākā laika periodā.

Vaksācija ar silto un karsto vasku

- kājas līdz celim
- kājas visā garumā
- bikini daļējais
- bikini pilnais
- paduses
- virslūpa
- apakšdelms
- visa rokaELOSplus lāzertehnoloģijā

Pielietojot TRINITI procedūras iespējams risināt dažādas estētiskās problēmas sākot no nevēlamu matiņu likvidēšanas, sejas kompleksas atjaunošanas (liftings, pigmentācijas novēršana, grumbu dziļuma samazināšana utt.) līdz pat rētu, striju korekcijai un lielu asinsvadu defektu ārstēšanai.

   Ir apvienota biopolārā radiofrekvences un optiskā lāzera enerģija. Šāds jaunākās paaudzes multifunkcionālais modelis Eiropa tirgū ir tikai kopš 2012.gada jūnija un šobrīd vienīgais Latvijā! ELOSplus lāzeram ir plaša aplikatoru izvēle ar dažādu fizisko faktoru kombināciju: radiofrekvences (RF) + intensīvi pulsējošās gaismas ( IPL) enerģija; RF enerģija + diožu lāzers; RF enerģija + infrasarkanā gaisma (IF), kas nodrošina daudz efektīvāku terapiju dziļākajos ādas slāņos, sniedz lielāku komfortu un drošību. Pielietojot TRINITI procedūras iespējams risināt dažādas estētiskās problēmas sākot no nevēlamu matiņu likvidēšanas, sejas kompleksas atjaunošanas (liftings, pigmentācijas novēršana, grumbu dziļuma samazināšana utt.) līdz pat rētu, striju korekcijai un lielu asinsvadu defektu ārstēšanai.

CANDELA GentleLase Pro-U™ aleksandrīta (755nm) lāzers

GentleLase Pro-U™ galvenā iezīme ir patentētā ādas dinamiskās atdzesēšanas sistēma (DCD), taču lāzeram piemīt arī virkne citas priekšrocības.

 • Mazsāpīgums. Tieši pirms lāzera impulsa (iespējams arī pēc) tiek uzsmidzināta neliela kriogēna deva, kas atdzesē ādu līdz optimālai temperatūrai, tā ļaujot izmantot jaudīgāko no tirgū esošajiem aleksandrīta lāzeriem ar ātrumu līdz diviem impulsiem sekundē. Lāzera impulsi kļūst praktiski nejūtami un nesāpīgi.
 • Ātrums. Lāzers ļauj veikt procedūras ātri, nodrošinot klientam komfortu. GentleLase Pro-U™ epilācija norit 4 – 5 reizes ātrāk nekā ar rubīna lāzeri un 3 reizes ātrāk nekā ar fotoepilācijas iekārtu.
 • Efektivitāte. Lāzers labi iedarbojas uz pūkmatiem un ar to iespējams likvidēt arī gaišus matiņus.

   Kā bonuss visam iepriekš minētajam vēl ir tas, ka šis lāzers ļauj samazināt nepieciešamo procedūru skaitu un pagarināt laiku, kas nepieciešams starp procedūrām.

   Procedūru skaits ir  individuāli atkarīgs no apstrādājamās zonas, hormonālā līmeņa, iedzimtības un matu augšanas ātruma, to struktūras. Diemžēl līdz šim vēl nav izgudrota neviena metode, kas novērstu matiņu augšanu uz mūžu, tāpēc procedūras vēlams atkārtot. Procedūru starplaikos tos varēs noskūt vai noņemt ar epilācijas krēmu un ar katru reizi to vajadzēs darīt retāk. Jau pēc pirmās procedūras matiņi ataug daudz, daudz lēnāk un mazāk, tie ir smalkāki.

  Diemžēl ar šo lāzeru nevar apstrādāt ļoti iedegušu ādu, jo pastāv augsts nevēlamas pigmentācijas un ādas apdegumu risks.

 

 Ierobežojumi pirms un pēc lāzerepilācijas procedūras:

- Matiņi pirms procedūras ir jānoskuj vai jānogriež. Divas nedēļas pirms procedūras tos nedrīkst izraut ar vasku, pinceti vai epilatoru, jo tad lāzers tos neuztvers. 

- Pirms procedūras 2 līdz 3 nedēļas nav ieteicams sauļoties, apmeklēt solāriju un lietot paštonējošos krēmus. 

- Ādas kairinājums pirmās diennakts laikā parasti pāriet, tomēr reti var saglabāties divas trīs dienas pēc procedūras.

- Ja apmatojums ir ļoti tumšs, 2–3 dienas pēc lāzerepilācijas uz ādas var būt redzami brūni punktiņi. 

- 2 nedēļas pēc epilācijas nedrīkst uzturēties atklātos saules staros un apmeklēt solāriju. 

- Vasarā uz atklātajām ķermeņa vietām, kur veikta lāzerepilācija, lietot krēmus ar aizsargfiltru pret saules ultravioleto starojumu. 

- Trīs dienas atturēties no pirts, baseina un masāžas apmeklējuma. 

- 2–3 dienas nelietot spirtotus losjonus, kairinošus dezodorantus un neveikt pīlingu.

 

 

 

Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija

Speciālisti

Violeta Kalniņa

Katrīna Jansone

PIETEIKTIES VIZĪTEI