Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Mezoterapija ar Mesoestetic preparātiem

Mezoterapiju pielieto dažādu estētisko problēmu novēršanai – ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā.

Mezoterapiju veic arī ķermeņa problēmzonās (pret celulītu, tauku šķelšanai, tonusam) . Ādas slānī ievadītās vielas injekciju veidā iedarbojas daudz efektīgāk, nekā tradicionāli to darot ar kosmētiskajiem līdzekļiem.

Mezoterapijas iedarbība ir dziļāka (līdz pat 2 cm) par aparāttehnoloģijām, un procedūras efektivitāti pamato ar to, ka bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās – tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu.

Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt nelielas dūrienu pēdas, tomēr šo nelielo diskomfortu pilnībā atsvērs procedūru rezultativitāte. Metode ir mazsāpīga, un nekādā veidā neierobežo darba spējas. Veicot injekcijas, nebūs jāatsakās no sabiedriskās aktivitātes.

Mezoterapija tiek veikta ar Mesoetetic Meso Injector, kas ir daudz mazsāpīgāks veids, nekā ievadīt preparātu ādā.