Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Lāzer/fotoepilācija

No nevēlamā apmatojuma iespējams atbrīvoties ar visdažādākajiem veidiem un paņēmieniem, bet viena no modernākajām, kas savu augsto efektivitāti ir parādījusi jau vairāku gadu garumā, ir lāzer/fotoepilācija.

No nevēlamā apmatojuma iespējams atbrīvoties ar visdažādākajiem veidiem un paņēmieniem, bet viena no modernākajām, kas savu augsto efektivitāti ir parādījusi jau vairāku gadu garumā, ir lāzer/fotoepilācija.

Lāzer/fotoepilāciju var pielietot dažādām ķermeņa zonām – sejai, krūtīm, kājām, rokām, padusēm un bikini. Protams, neviena metode nedod garantiju, ka matiņi pēc tās nekad vairs neaugs. Tomēr šīs metodes priekšrocība ir tā, ka pēc pareizi veikta pilna procedūru kursa, ar katru nākamo epilācijas reizi ataugušie matiņi kļūs aizvien retāki un smalkāki un šī korekcija būs jāveic tikai apmēram reizi pusgadā vai gadā. Turklāt nav jāgaida, līdz matiņi būs pietiekami gari, vai jābaidās no iekaisumiem.

Procedūru skaits un periodiskums atkarīgs no apstrādājamās zonas, hormonālā līmeņa, iedzimtības un matu augšanas ātruma, to resnuma un cietības. Parasti pēc četrām līdz astoņām lāzer/fotoepilācijas reizēm matu daudzums samazinās. Taču acīmredzamas pārmaiņas nākamajā dienā pēc lāzer/fotoepilācijas nevarēs pamanīt un mata fizioloģijas dēļ vienā lāzer/fotoepilācijas seansā ir iespējams atbrīvoties tikai no daļas apmatojuma. Manāms efekts parasti sasniedzams pēc otrās vai trešās procedūras, jo gaisma iznīcina tikai tos folikulus, kuri atrodas augšanas (anagēnā) fāzē. Matu daudzums, kas atrodas šajā fāzē, ir atkarīgs gan no ķermeņa zonas (piemēram, uz augšlūpas ir 65% anagēno matu, uz kājām un rokām - 20%), gan individuālajām īpašībām. Kopumā šie mati sastāda aptuveni 30% no visa ķermeņa apmatojuma, līdz ar to pārējie 70% atrodas pasīvajā fāzē un nespēj absorbēt gaismu, tāpēc tie nepadodas likvidēšanai.

Lāzer/fotoepilācijai piemīt arī kosmētiski ārstniecisks efekts. Piemēram, pēc bikini vaksācijas matiņi nereti mēdz ieaugt un veidoties pumpas, bet ar šīs metodes palīdzību jau pēc pirmās procedūras šo neestētisko ādas izskatu iespējams atrisināt.

Lāzer/fotoepilāciju iespējams veikt ar vairākām jaunākās paaudzes iekārtām, kuru darbības principi speciālistam ļauj izvēlēties katram klientam piemērotāko lāzer/fotoepilācijas veidu. Pateicoties, modernām tehnoloģijām tā kļuvusi vēl nesāpīgāka. Galvenais – izvēlēties atbilstošu risinājumu - piemērotu fotopepilācijas vai lāzeriekārtu un šo procedūru veikt pieredzējuša speciālista - ārsta uzraudzībā. Tāpat kā katram ādas tipam ir savs krēms vai veselības problēmai – medikamenti – arī katrs matiņš ar savu krāsu, struktūru un novietojumu prasa individuālu pieeju.