Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Plastiskā ķirurģija

Mīli sevi un apkārtējie Tevi mīlēs! Mūsdienās plastiskā ķirurģija ir pieejama jebkuram. Plastiskās ķirurģijas manipulācijas un operācijas vairs neprasa ilgu atveselošanos un praktiski neatstāj nekādas pamanāmas rētas. Mums pieejamās tehnoloģijas ir veselību saudzējošas un atbilst augstākajiem pasaules kvalitātes standartiem. Nesamierinieties! Konsultējieties pie mūsu speciālistiem, rodiet sev finansiāli un laika ziņā piemērotāko risinājumu un celiet savu pašapziņu! Ikviens ir pelnījis dzīvot, nekautrējoties par savu izskatu un mīlot sevi savā ķermenī!

Cenrādis Speciālisti Pieteikties

Pakalpojumi

SEJAS OPERĀCIJAS

Lasīt vairāk

ĶERMEŅA OPERĀCIJAS

Lasīt vairāk

SKAISTUMA INJEKCIJAS

Lasīt vairāk

PLAUKSTAS ĶIRURĢIJA

Lasīt vairāk

Acu plakstiņu korekcija (Blefaroplastika)

Tiek likvidēts plakstiņu liekās ādas noslīdējums (ptoze), ka arī maisiņi zem acīm un tauku trūces.

Operācijas mērķis: uzlabot acu plakstiņu formu un simetriju.


Operācija tiek veikta lokālā vai vispārējā anestēzijā, operācijas ilgums 1 – 1,5h.

 

Blefaroplastikas veidi:

1. augšējo plakstiņu plastika;
2. apakšējo plakstiņu plastika;
3. augšējo un apakšējo plakstiņu plastika

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Ausu formas korekcija (Otoplastika)

Pakalpojums ietver ausu formas korekciju, likvidējot iedzimtas un iegūtas ausu deformācijas – atstāvošas ausis.

Operācijas mērķis: uzlabot auss gliemežnīcas formu un simetriju.

Operācija tiek veikta lokālā un/vai vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 1-1,5h

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Deguna formas korekcija (Rinoplastika)

Pakalpojums ietver deguna formas un tā funkcionālā stāvokļa uzlabošanu.

Operācijas mērķis: uzlabot deguna estētisko un funkcionālo stāvokli.

Operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 2-3h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Sejas plastika jeb sejas liftings (Ritidektomija)

Pakalpojums ietver sejas un kakla dziļāko audu slāņa pacelšanu un nostiepšanu, liekās ādas likvidāciju, kā rezultātā seja atgūst jauneklīgāku, tvirtāku ārējo izskatu.

Operācijas mērķis: likvidēt sejas un kakla novecošanās pazīmes.

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 2,5 – 3 h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Tauku atsūkšana (Liposkulptūra)

Dermatoloģijas klīnikā sāk pielietot jaunāko 3D tauku atsūkšanas metodi- ķermeņa un sejas korekcijas metodi – tauku atsūkšanu ar pasaulē jaunāko 3D liposakcijas beļģu kompānijas EUROMI tehnoloģiju EVA sp® 6, kas taukaudos izdala infraskaņu. Šī sistēma ļauj veikt ne tikai kvantitatīvu svārstību infraskaņas atsūkšanu, bet arī svārstību infraskaņas lipomodelēšanu.

                         Jaunajai iekārtai salīdzinoši ar vecās paaudzes iekārtām ir daudzas priekšrocības, taču pats galvenais- metode ir drošāka, mazinvazīvāka un mazsāpīgāka pacientam. Turklāt var atsūkt līdz pat 5 l tauku, nekaitējot veselībai.

  Zinātnieki ir radījuši inovatīvu tehnoloģiju: vakuuma iekārtai pievienotās caurulītes spēj veikt trīsdimensiju kustības. Tās vienlaikus strādā trīs virzienos – veic rotējošas kustības, uz augšu, uz leju un uz priekšu. Process notiek ar lielu frekvenci, bet ar minimālu  amplitūdu. Tas nodrošina minimālu apkārtējo audu un asinsvadu traumēšanu, praktiski novērš jebkādu tauku emboliju, tūskas un asinsizplūdumu risku, kā arī ādas elastīguma pasliktināšanos. Virzuļu sistēma nodrošina viendabīgu jebkāda veida tauku, pat fibrozo, atsūkšanu ar konstantu spiedienu. Tauku šķelšanu papildina zemas frekvences infraskaņa. Salīdzinot ar klasisko atsūkšanas metodi ķirurga fiziskā slodze ir krietni mazāka, kas dod maksimālu viņa darbību precizitāti un garantē lielisku rezultātu arī apjomīgu operāciju gadījumā.

 

                                                     

    Operācija norit datorizēti - kvantitatīvā atsūkšanas sistēma ļauj kontrolēt atsūkto daudzumu dažādās zonās, pastāvīgi kontrolēt kopējo atsūkto apjomu un atkārtoti apskatīt jebkuru atsūkto zonu. Uz augšstilbiem var strādāt ar lielāku jaudu, bet pazodē – ar mazāku.

    Tauku atsūkšana norit lokālā anestēzijā- atsāpina tikai tās vietas ādā, kur veic 3 – 4 mm iegriezumu, lai ievadītu caurulītes. Narkoze nav vajadzīga, tās vietā izmanto tuminescences anestēziju – audus cieši pieblīvē ar fizioloģisko šķīdumu, kam pievienots adrenalīns un lidokaīns. Līdz ar to operāciju var veikt cilvēkiem, kam kaut kāda iemesla dēļ narkoze ir kontrindicēta. Pēc operācijas pacientam uzvelk speciālu kompresijas apģērbu, ko jānēsā divas nedēļas dienu un nakti. Viņš tūdaļ var celties un doties mājās, jo nav nepieciešams uzturēties stacionārā.

   Šo metodi efektīvi var izmantot jebkurā ķermeņa zonā, kur nepieciešams likvidēt tauku polsterus, – uz vēdera un sāniem, ar to var izlīdzināt tauku krunkas uz muguras gan augšdaļā uz pleciem un skausta, gan vidukļa zonā, noapaļot skaistas sēžamvietas kontūras, kājām likvidēt lieko tauku slāni uz augšstilbiem, galifē zonā, polsterus ap ceļgaliem, slaidināt apakšstilbus un potītes. Tā palīdz likvidēt nokarenos maisiņus virs krūtīm, kas veidojas pie padusēm, kā arī samazināt krūšu aptaukošanos vīriešiem. Agrāk tauku atsūkšanu sejā – vaigu zonā, pazodē un uz kakla – uzskatīja par riskantu. Pielietojot šo metodi, vienas operācijas laikā atsūktos taukus var ievadīt arī citās ķermeņa vai sejas daļās un veikt konturēšanu. 

 

Operācijas mērķis: ļauj atbrīvoties no no nevēlāmiem tauku polsterīšiem  

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Miniliposakcija cilmes šūnu izdalīšanai no taukaudiem 

Sīkās ķirurģijas vai miniliposakcijas laikā (ar mini iegriezumu ādā lokālā anestēzijā) iegūst cilmes šūnas no paša taukaudiem. Cilmes šūnu procedūras laikā tiek izmantoti tikai autologi - no paša pacienta iegūti audi, tādēļ nepastāv ne infekcijas, ne imūnsistēmas atgrūšanas, ne alerģijas risks.

 !Visbiežāk cilmes šūnām izmanto taukaudus no vēdera. Tā kā cilmes šūnas ir jūtīgas pret vibrāciju un spiedienu, šos taukaudus paņem manuāli ar liposakcijas kanulām. No iegūtajiem taukaudiem tiek izdalītas cilmes šūnas, kuras izmanto procedūrām klīnikā uz vietas vai glabā iVF Riga cilmes šūnu centrā. Vairāk par cilmes šūnu iegūšanu no taukaudiem, lasiet šeit>>

 

Miniliposakcija cilmes šūnu izdalīšanai no taukaudiem maksā sākot no 150 eiro.

Lipofilings

Dermatoloģijas klīnika papildina plastiskās ķirurģijas procedūru klāstu ar lipofilinga metodi! Lipofilinga procedūra parasti tiek izmantota tajās zonās, kurās tauki trūkst, piemēram, lai koriģētu sejas ovālu pie sejas zemādas tauku satura atrofijas vai tiem klientiem, kuriem zudis sejas apaļīgums. Ar lipofilinga metodi iespējams piepildīt krunciņas, kas ir alternatīva metode filleru ievadīšanai. Tāpat iespējams koriģēt ievilktas rētas.

Tauku piepildīšana vēlamajās zonās

Lipofilinga procedūra tiek izmantota jau sen, bet tikai pēdējā laikā tiek piedāvātas arvien vairāk metodes tauku apstrādei - attīrīšanai, kā rezultātā metode kļūst arvien pieprasītāka un efektīvāka.

Lipofilinga procedūra parasti tiek izmantota tajās zonās, kurās tauki trūkst, piemēram, lai koriģētu sejas ovālu pie sejas zemādas tauku satura atrofijas vai tiem klientiem, kuriem zudis sejas apaļīgums. Ar lipofilinga metodi iespējams piepildīt krunciņas, kas ir alternatīva metode filleru ievadīšanai. Tāpat iespējams koriģēt ievilktas rētas. Mazu zonu aizpildīšana tiek dēvēta par mikrofilingu.

Makrofilings - liela apjoma zonu aizpildīšana, piemēram, sēžas vietas palielināšana/ korekcija, krūšu palielināšana/ korekcija.

Kā notiek procedūra?

Sākumā tauki tiek atsūkti - tiek veikta liposakcija (tauku atsūkšana) no tām zonām, kurās ir daudz tauku. Iegūtie tauki tiek speciāli apstrādāti, notiek 3x apstrāde, lai taukus atdalītu no liekajām šūnām un liekā šķidruma. Pēc tam sagatavotie tauki tiek iepildīti mazās šļircītēs un tiek veikta lipofilinga procedūra jeb tauku piepildīšana.

Liposakcija var notikt vietējā anestēzijā vai intravenozajā anestēzijā, atkarībā no apstrādājamās zonas. Tauku pēcapstrāde aizņem apmēram 30 minūtes. Pēc tam atkarībā no zonas, kur tauki tiek sapildīti, tiek lemts par anastēzijas nepieciešamību.

Makrofilinga procedūras tiek veiktas vispārējā vai spinālajā narkozē, atkarībā no koriģējamās zonas. Būtiski, ka pēc procedūras pacientam nav jāpaliek stacionārā pa nakti, jo dažas stundas pēc procedūras pacients vēl paliek ārsta kontrolē, bet pēc ārsta apskates, pacients var doties mājās.

Procedūras plusi - iespējams risināt dažāda veida estētiskās problēmas.

Sejai:

 • Krunciņu, rētu piepildīšana, sejas ovāla uzlabošana.
 • Sejas ovāla korekcijai nepieciešami apmēram 100 ml tauku katrai sejas pusei.

Ķermenim:

 • Sēžas zonas, krūšu korekcija, rētu piepildīšana.
 • Lipofilingu var kombinēt arī ar krūšu dziedzeru palielināšanas operāciju, kad tiek ievietoti implanti, lai nepieciešamības gadījumā zonā starp implantiem un ādu injicētu taukus, tādejādi uzlabojot vizuālo efektu, ja plānas ādas gadījumā implanta kontūras ir pamanāmas zem ādas.
 • Krūšu un sēžas zonas korekcijai nepieciešams apmēram 1 litrs tauku.

Aspekti, kas jāņem vērā

 • Noteikts tauku šūnu daudzums uzsūcas organismā (lizējas) jeb aiziet bojā. Rezultāts, kas būs novērojams 2-3 nedēļas pēc operācijas nav uzskatāms par gala rezultātu. Tādēļ zonā parasti tiek iepildīts mazliet lielāks daudzums tauku, nekā nepieciešams, jo daļa tauku šūnu tāpat uzsūksies. Tauku uzsūkšanās procesā būtiski arī ģenētiskie faktori.
 • Ja pacients ir kalsns, nav daudz tauku, makrofilinga procedūra nevar tikt nodrošināta.
 • Tauki, kurus plānots pārstādīt, tiek atsūkti manuāli, nekad netiek izmantotas automātiskās ierīces, lai tauku šūnas netiktu traumatizētas un bojātas
 • Pēc procedūras tajās zonās, kurās tika veikta liposakcija, iespējami zilumi, pietūkums. 3-5 dienas, pēc liposakcijas būs jūtams diskomforts.
 • Pēc mikrofilinga procedūras mājās būtu jāpavada apmēram viena nedēļa. Svarīgi nemasēt, neaiztikt piepildītās zonas, lai ļautu taukiem iedzīvoties.
 • Pēc sēžas zonas lipofilinga pacientam nevajadzētu atrasties sēdus pozīcijā apmēram 2 nedēļas.
 • Ja ar lipofilinga procedūru tiek piepildītas krūtis, var veidoties kalcināti, ko var sajaukt ar veidojumiem, tādēļ pirms krūšu izmeklēšanas vienmēr vajadzētu ārstu brīdināt par veikto lipofilinga procedūru.

Krūšu palielināšana (Augmentācija)

Operāciju veic gadījumos, kad sieviete vēlas palielināt krūts dziedzeru apjomu, uzlabot tās formu vai arī atjaunot to kuplumu kāds tas bija pirms grūtniecības vai svara zuduma.

Operācijas mērķis: ar implantu palīdzību krūtis tiek palielinātas un iegūta vēlamā forma

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 1,5 – 2 h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Krūšu samazināšana ( Redukcija)

Šī operācija ir krūts dziedzera apjoma samazināšana proporcionāli augumam un formas uzlabošana. To veic gadījumos, kad krūts dziedzeri ir palielināti apjomā, kā rezultātā tās noslīd un rada sievietei gan funkcionālu, gan emocionālu diskomfortu.

Operācijas mērķis: krūts dziedzera izmēra samazināšana proporcionāli augumam un to formas uzlabošana.

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 2,5 – 3 h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Krūšu pacelšana (Mastopeksija)

Šīs operācijas laikā tiek likvidēts krūts dziedzeru noslīdējums, areola tiek pārvietota.

Operācijas mērķis: krūts dziedzera pacelšana proporcionāli augumam un to formas uzlabošana.

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 2,5 – 3 h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Palielinātu vīriešu krūts dziedzeru korekcija (Ginekomastija)

Tiek atjaunota vīrieša krūts kontūra un koriģēta krūts, krūts gala un areolas deformācija. Šīs operācijas laikā tiek samazināti dziedzeraudi.

Operācijas mērķis: Samazināt krūts dziedzeraudus

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 1-1.5 h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Vēdera ādas nostiepšana (Abdominoplastika)

Tiek nostiprināta vēdera priekšējās sienas muskulatūra un likvidēts liekās ādas un zemādas tauku slānis no sānu un lejas daļas.

Operācijas mērķis: uzlabot un nostiprināt vēdera priekšējās sienas formu.

Operācija tiek veikta vispārējā narkozē. Tās ilgums 2-3h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Augšdelma iekšējas virsmas ādas nostiepšana (Brahioplastika)

Tiek likvidēta noslīdējusi ādas, tiek izgriezti tauki un liekā āda augšdelmos.

Operācijas mērķis: uzlabot un nostiprināt augšdelma formu

Operācija tiek veikta vispārējā narkozē un ilgums 1-1.5h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Augšstilba iekšējas virsmas ādas nostiepšana (Kruroplastika)

Tiek likvidēta noslīdējusi ādas, tiek izgriezti tauki un liekā āda augšstilbos.

Operācijas mērķis: uzlabot un nostiprināt augšstilba formu

Operācija tiek veikta vispārējā narkozē un ilgums 1-1.5h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Mazo kaunuma lūpu korekcija (Labiumplastika)

Tiek veikta mazo kaunuma lūpu izmēra vai garuma samazināšana.

Operācijas mērķis: likvidēt radīto diskomfortu ikdienas aktivitāšu laikā.

Operācija notiek vispārējā vai spinālajā anestēzijā un ilgst 1 st

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Veidojumu izņemšana

Tiek veikta veidojuma izņemšana, histoloģija

Operācija notiek lokālajā vai vispārējā anestēzijā un ilgst 30-45min.

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

 

Rētu korekcija

Uzlabot rētas izskatu, padarot to mazāk redzamu

Operācija notiek lokālajā vai vispārējā anestēzijā un ilgst līdz 1h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

IESKATIES NĀKOTNĒ - AR VIRTUĀLĀS REALITĀTES 3D BRILLĒM!

Ikvienu dāmu pirms jebkuras plastiskās ķirurģijas operācijas nomāc jautājums– kā būs un vai tiešām iegūtās izmaiņas būs sapņa piepildījums? Tagad ar jaunāko tehnoloģiju “Crisalix” ir iespējams uzzināt, kā Tu izskatīsies ar jaunām aprisēm!


SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” ir pieejama jaunākā 3D tehnoloģija plastisko operāciju rezultātu atspoguļošanai, ar kuru ir iespējams uzināt, kā Tu izskatīsies ar jaunām aprisēm – kāds būs Tavs jaunais, slaidais viduklis, kāda forma un lielums būs tavām krūtīm vai arī to, kādi būs Tavi jaunie sejas panti.

Tā ir pavisam jauna pacientu pieredze – jebkurš, uzliekot speciālas 3D brilles, var apskatīt sevi citā “gaismā” un rast pārliecību, ka lēmums par plastisko operāciju ir tiešām pareizs un labākais, kā arī nebūs lieku pārsteigumu par iegūto rezultātu.

Programmai ir dažādas priekšrocības – tā ļauj “piemērīt” dažādus risinājumus un izvēlēties sev optimālāko, jo ne vienmēr izsapņotais rezultāts būs piemērotākais. Izmantojot šo tehnoloģiju, pacienti ir daudz pārliecinātāki par operācijas veikšanu un par to, ka ir pieņemts pareizais lēmums.

Tehnoloģijas funkcija ir arī nodrošināt klienta informētību un izglītošanu par dažādām papildu lietām – pēcoperāciju rētām un procedūras ekspektācijām.

Procedūras cena, kopā ar plastikā ķirurga konsultāciju maksā 56 EUR. Izmanto iespēju un paskaties uz sevi citām acīm! 

Miniliposakcija cilmes šūnu izdalīšanai no taukaudiem

Sīkās ķirurģijas vai miniliposakcijas laikā (ar mini iegriezumu ādā lokālā anestēzijā) iegūst cilmes šūnas no paša taukaudiem. Cilmes šūnu procedūras laikā tiek izmantoti tikai autologi - no paša pacienta iegūti audi, tādēļ nepastāv ne infekcijas, ne imūnsistēmas atgrūšanas, ne alerģijas risks.

!Visbiežāk cilmes šūnām izmanto taukaudus no vēdera. Tā kā cilmes šūnas ir jūtīgas pret vibrāciju un spiedienu, šos taukaudus paņem manuāli ar liposakcijas kanulām. No iegūtajiem taukaudiem tiek izdalītas cilmes šūnas, kuras izmanto procedūrām klīnikā uz vietas vai glabā iVF Riga cilmes šūnu centrā.

Vairāk par cilmes šūnu iegūšanu no taukaudiem, lasiet šeit>>

Miniliposakcija cilmes šūnu izdalīšanai no taukaudiem maksā sākot no 150 eiro.

Botulīna toksīna injekcijas

Efektīvs līdzeklis pret grumbām un mīmikas krunciņām

Indikācijas:

 • sejas dinamisku mīmikas krunciņu korekcija
 • plaukstu un padušu hiperhidroze (pastiprināta svīšana)

Kontrindikācijas:

 • paaugstināta jutība pret aktīvo vielu vai jebkuru no palīgvielām
 • vispārēji muskuļu aktivitātes traucējumi
 • infekcija injekcijas vietā
 • medikamentu, kas ietekmē neiromuskulāro pārvadi, lietošana
 • grūtniecība, laktācija
 • onkoloģiskas saslimšanas
 • nekontrolētas un/vai nekompensētas sistēmiskas slimības

Procedūra:

 • Mīmikas krunciņu korekcija. Problēmzonās tiek veiktas intramuskulāras A tipa botulīna toksīna injekcijas. Maksimālā pēc injekciju iedarbība ir pēc 2 nedēļām. Efekts saglabājas aptuveni 4 mēnešus (iespējamas variācijas atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas).
 • Biežāk apstrādājamās zonas:

◦   virsdegunes grumbas (vertikālās grumbas starp uzacīm)

◦   vārnu kājiņas (acu sānu kaktiņu grumbas)

◦   pieres horizontālās grumbas

◦   deguna sānu virsmas slīpās grumbas

 • Hiperhidrozes korekcija. Pirms procedūras intradermālu injekciju vietu noteikšanai, tiek veikts joda-cietes tests. Maksimālā pēc injekciju iedarbība ir pēc 2 nedēļām. Efekts saglabājas aptuveni 6-9-12 mēnešus (iespējamas variācijas atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas). Nākamā injekcija veicama, kad sviedru sekrēcija normalizējusies, bet ne ātrāk kā pēc 3 mēnešiem.

Produkti:

 • Vistabel® botulīna toksīns
 • Dysport® botulīna toksīns

Hialuronskābes pildvielu injekcijas

Efektīvs līdzeklis grumbu un krunciņu izlīdzināšanā

Indikācijas:

 • grumbu aizpildīšana
 • sejas ovāla korekcija
 • audu apjoma atjaunošana vai palielināšana

Kontrindikācijas:

 • paaugstināta jutība vai alerģija pret aktīvo vielu vai jebkuru no palīgvielām
 • infekcija vai aktīvas dermatozes injekcijas vietā
 • grūtniecība, laktācija
 • tendence uz hipertrofiskām rētām vai keloīdiem
 • onkoloģiskas saslimšanas
 • nekontrolētas un/vai nekompensētas sistēmiskas slimības

Procedūra: atkarībā no apstrādājamās zonas un vēlamā rezultāta tiek veiktas mīksto audu pildvielu intradermālas, subdermālas vai supraperiostālas injekcijas. Vienu nedēļu pēc injekcijām tiek izvērtēts rezultāts, nepieciešamības gadījumā tiek veikta korekcija. Rezultāts saglabājas aptuveni 6-9 mēnešus, atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas un izmantojamās pildvielas.

Produkti:

 • Juvederm®
 • Mesofiller®
 • Neauvia®

Mesofiller® injekcijas

Mesofiller® injekcija ir procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos ievada hialuronskābi, tādejādi piepildot grumbu, kas iekritušo grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina to. Mesofiller® var lietot grumbu likvidēšanai uz sejas, tāpat iespējams veikt sejas formas korekciju, lūpu kontūras un apjoma uzlabošanu.

Dermatoloģijas klīnika piedāvā firmas Mesoestetic® jaunākās paaudzes mesofillerus (mesofiller®)

Veselības centra 4 Dermatoloģijas klīnika uzsāk strādāt ar Mesoestetic® uzlabotajiem mesofilleriem, kuru lietošanas mērķis ir grumbu likvidēšana, tās aizpildot ar hialuronskābi, sejas formas korekcija, lūpu kontūras un apjoma uzlabošana.

Hialuronskābe tiek dabīgi radīta mūsu ķermenī, tomēr ar laiku tās rezerves sāk izsīkt, kā rezultātā zūd ādas elastība, atslābst sejas ovāls, parādās grumbas.

Filleru ievadīšana – tā ir injekcijas procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos ievada hialuronskābi, tādejādi piepildot grumbu ar materiālu, kas iekritušo grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina.

Pēc vairāku gadu pētījumiem un produkta attīstīšanas, Mesoestetic® ir izveidojis jaunu, augstas kvalitātes filleri, kuram, pēc unikālas hialuronskābes attīrīšanas tehnoloģijas, maksimāli samazināts risks, ka produkts varētu radīt alerģiju, iekaisumu vai citas blakusparādības.

Tāpat Mesoestetic® radījis īpaši ergonomisku šļirci, lai gan speciālistam, gan pacientam injekcijas veikšanas brīdis būtu maksimāli ērts un komfortabls.

100% no pacientiem, kas izmēģinājuši mesofiller® norāda, ka uzlabojies grumbu vizuālais stāvoklis, 90% no lietotājiem gribētu procedūru veikt atkārtoti, savukārt 100% no pacientiem nebija grūtības pārciest procedūru (injekcijas ievadīšanu). Injekcijas rezultāti saglabājas līdz 12 mēnešiem, hialoronskābi iespējams injicēt 20 mg/ml vai 25 mg/ml, atkarībā no apstrādājamās zonas un speciālistu ieteikumiem.

Karpālā kanāla sindroms

Operācijas laikā tiek pārdalīta saite, lai samazinātu spiedienu karpālājā kanālā

Operācijas mērķis: tiek likvidēta roku un pirkstu tirpšana (sevisķi naktī), roku sāpes, muskuļu izdilšana

Operācija notiek lokālajā anestēzijā un ilgst 30 min.

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

 

Higromas jeb plaukstas bumbuļi

Operācijas laika tiek izņemts veidojums, histologija

Operācija notiek lokālajā anestēzijā un ilgst 30 min.

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Dipitrēna slimība

Operacijas laikā tiek izņemti saistaudi, kas izraisa cietu mezgliņu veidošanos

Operācijas mērķis: tiek likvidēta kontraktūra un izstaisnoti pirksti

Operācija notiek vispārējā vai lokālajā anestēzijā un ilgst 1-1,5h.

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Stenozējošais ligamentīts

Operacijas laikā tiek iešķelta saite virs cīpslas

Operācijas mērķis: tiek likvidēta pirksta “ieklemmēšanās”, sāpes pirkstā

Operācija notiek lokālajā anestēzijā  un ilgst 30min

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

De kervēna slimība (De Quervain)

Operacijas laikā apakšdelmā tiek iešķelta saite virs cīpslas

Operācijas mērķis: tiek likvidētas sāpes īkšķī, sāpes plaukstā

Operācija notiek lokālajā anestēzijā  un ilgst 30min

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Kubitālā tuneļa sindroms

Operācijas laikā tiek pārdalīta saite elkoņa locītavas rajonā, atbrīvots elkoņa nervs

Operācijas mērķis: likvidēt pirkstu tirpšanu, muskuļu izdilšanu

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 1h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

 

Grozītājmuskuļa sindroms (Pronatorsindroms)

Operācijas laikā tiek pārdalīta saite apakšdelmā, atbrīvots vidus nervs

Operācijas mērķis: tiek likvidēta roku un pirkstu tirpšana (sevisķi naktī), roku sāpes, muskuļu izdilšana

Operācija notiek vispārējā anestēzijā un ilgst 1h

 

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Speciālisti

Nonna Tomiševa

Laura Liepiņa

PIETEIKTIES VIZĪTEI