Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

IESKATIES NĀKOTNĒ - AR VIRTUĀLĀS REALITĀTES 3D BRILLĒM!

Ikvienu dāmu pirms jebkuras plastiskās ķirurģijas operācijas nomāc jautājums– kā būs un vai tiešām iegūtās izmaiņas būs sapņa piepildījums? Tagad ar jaunāko tehnoloģiju “Crisalix” ir iespējams uzzināt, kā Tu izskatīsies ar jaunām aprisēm!


SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” ir pieejama jaunākā 3D tehnoloģija plastisko operāciju rezultātu atspoguļošanai, ar kuru ir iespējams uzināt, kā Tu izskatīsies ar jaunām aprisēm – kāds būs Tavs jaunais, slaidais viduklis, kāda forma un lielums būs tavām krūtīm vai arī to, kādi būs Tavi jaunie sejas panti.

Tā ir pavisam jauna pacientu pieredze – jebkurš, uzliekot speciālas 3D brilles, var apskatīt sevi citā “gaismā” un rast pārliecību, ka lēmums par plastisko operāciju ir tiešām pareizs un labākais, kā arī nebūs lieku pārsteigumu par iegūto rezultātu.

Programmai ir dažādas priekšrocības – tā ļauj “piemērīt” dažādus risinājumus un izvēlēties sev optimālāko, jo ne vienmēr izsapņotais rezultāts būs piemērotākais. Izmantojot šo tehnoloģiju, pacienti ir daudz pārliecinātāki par operācijas veikšanu un par to, ka ir pieņemts pareizais lēmums.

Tehnoloģijas funkcija ir arī nodrošināt klienta informētību un izglītošanu par dažādām papildu lietām – pēcoperāciju rētām un procedūras ekspektācijām.

Procedūras cena, kopā ar plastikā ķirurga konsultāciju maksā 56 EUR. Izmanto iespēju un paskaties uz sevi citām acīm!