Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Podoloģija

Dermatoloģijas klīnikas Pēdu aprūpes kabinets ir VC4 Pēdu centra sastāvdaļa. SIA Veselības Centrs 4 Baltijas Vēnu klīnikas PĒDU CENTRS ir pirmais, profesionālais, specializētais ārstnieciskās pēdu aprūpes centrs Latvijā!VC4 PĒDU CENTRS piedāvā pilnu pēdu problēmu diagnostikas, ārstniecības, kopšanas un rehabilitācijas pakalpojumu spektru. Nepieciešamības gadījumā podologi sadarbojas ar citiem ārstiem (dermatologiem,traumatologiem,ortopēdiem,tehniskajiem ortopēdiem, fizioterapeitiem u.c)visā VC4 medicīnas iestāžu tīklā. Sterilitātes kontroli pacientiem/klientiem garantē īpaša dokumentācijas sistēma, kā arī vienreiz lietojamie iepakojumi instrumentu pārvietošanai un uzglabāšanai.

Cenrādis Speciālisti Pieteikties

Pakalpojumi

Ārstnieciskais pedikīrs

Lasīt vairāk

Ārstnieciskās nagu procedūras

Lasīt vairāk

Apavu dezinfekcijai īpaša ierīce

Lasīt vairāk

Ārstnieciskais pedikīrs

Dermatoloģijas klīnikā tiek piedāvāts ārstnieciskais pedikīrs, izmantojot podiatrijas iekārtas, kas aprīkotas ar augstu rotācijas ātrumu, sūkšanas, smidzināšanas un gaisa padeves funkciju pēdu ādas un nagu kopšanai.

Kāju nagu procedūras

Procedūras ieaugušu nagu, ādas sabiezējumu, kārpu un varžacu likvidēšanai, kā arī sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai.
Nagu sēnīšu infekcija jeb onihomikoze ir hroniska roku un kāju nagu slimība, kura mūsdienās skar vairāk nekā 10% no iedzīvotājiem. Tā ir nopietna infekcioza kaite, kas ievērojami pasliktina pacienta dzīves kvalitāti un nagu estētisko izskatu.

Lasiet vairāk, lai uzzinātu, kā izārstēt nagu sēnīti tikai dažu mēnešu laikā:

 

Attēlā redzams rezultāts, kas panākts apmēram sešu mēnešu laikā, pielietojot lokālos līdzekļus, medikamentus un FOX lāzerterapiju: 

Konsultē SIA ''Veselības centrs 4'' dermatoloģe Tatjana Ļiņova

Nagu sēnīšu infekcija jeb onihomikoze ir hroniska roku un kāju nagu slimība, kura mūsdienās ir ļoti bieži sastopama – tā skar 10% no iedzīvotājiem un aptuveni piekto daļu no cilvēkiem vecumā virs 60 gadiem. Bieži tai netiek pievērsta pietiekami liela uzmanība – ne tās profilaksei, ne arī ārstēšanai, uzskatot tikai par kosmētisku defektu. Nagu sēnīte nav dzīvībai bīstama slimība, taču tā ir nopietna infekcioza kaite, kas ievērojami pasliktina pacienta dzīves kvalitāti un nagu estētisko izskatu.

Nagu sēnīte nav ātri izārstējama, un, nenovēršot atkārtotas inficēšanās riskus, tā var sākties no jauna. Tādēļ ir svarīga cilvēka paša iesaistīšanās, cieša sadarbība ar ārstu un precīza terapijas un higiēnas ievērošana.

Sēnīte ir lipīga slimība, un to viegli var iegūt, valkājot svešus apavus, uzturoties basām kājām baseinā, sporta zālē, dušas telpās vai slaukoties ar kopēju dvieli. Neārstēta nagu infekcija pamazām izplatās uz blakus esošajiem nagiem un ādas.

Visbiežāk nagu sēnītes infekcija sākas kāju pirmajā vai piektajā nagā no naga brīvās malas kaktiņa, vispirms mainās naga izskats, nags maina krāsu - kļūst bāli dzeltenīgs, var parādīties arī svītras, kļūst ciets, sabiezēts, veidojas nelīdzenas virsmas, nags var sadrupt.

Jāuzsver, ka pacients, kurš neārstē nagu sēnīti, apdraud arī citu cilvēku veselību, it īpaši tuvinieku, ar kuriem dala kopēju dzīvojamo platību. Bez ārstēšanas nagu sēnīte pati no sevis nepāriet, tāpēc, ja rodas aizdomas par šo slimību, ir jādodas pie dermatologa, lai novērtētu nagu bojājumu un izvēlētos piemērotāko terapiju. Dermatologs pēc konsultācijas un laboratoriskās diagnostikas veikšanas nosaka terapijas veidu vai dažādu veidu kombināciju. 

Onihomikozes terapijā izmanto lokālos līdzekļus - uz bojātās virsmas aplicējamas vielas šķīduma, lakas u. tml. formā; medikamentuslāzerterapiju un mūsdienās reti - ķirurģisko terapiju - ar sēnīti bojātās naga plātnītes pilnīgu vai daļēja noņemšanu jeb ablāciju.

 

Apavu dezinfekcijas ierīce

VC4 Dermatoloģijas klīnikā ir iespējams apavus dezinficēt, pielietojot ierīci KLENZ, kas par 99% samazina baktērijas, vīrusu un sēnīšu sporas. Turklāt šī iekārta ne tikai dezinficē sēnīšu slimību gadījumā, bet arī hiperhidrozes (svīstošu pēdu) un bromhidrozes (svīšana ar nepatīkamu aromātu) gadījumos.

     Ar speciālas ventilēšanas sistēmas palīdzību apavos iekļūst ozons un nano sudraba daļiņas, kas novērš baktēriju un sēnīšu klātbūtni un noārda nepatīkamā aromāta molekulas. Ierīces lietošana ir videi draudzīga, ekonomiska un pilnībā nekaitīga. Procedūra ir saudzīga apaviem, jo netiek izmantots ne karstums, ne šķidrumi, ne ķimikālijas.

 

Ielāgo!

  • Sēnītes mikrosporas ir ļoti izturīgas - izdzīvo karstumā, aukstumā un neiznīkst pat ultravioletā un rentgena starojuma ietekmē
  • Lai pēdas pēc ārstēšanās atkārtoti nesaskartos ar patogēniem mikroorganismiem, kas atrodas zeķēs, arī tās vēlams nomainīt.
  • Ārstēšanas laikā jāievēro higiēna, jādezinficē arī gultasveļa un dvieļi.
  • Apaviem jāveic periodisku dezinfekciju - reizi mēnesī un zeķes regulāri jānomaina.
  • Lai netiktu inficēti citi ģimenes locekļi, ļoti svarīgi ir ievērot personiskās higiēnas normas – katram lietot savu dvieli, nemainīties čībām un, kamēr kaut vienam vēl joprojām ir sēnīšu infekcija, nestaigāt pa māju basām kājām.
  • Ja sēnīte ir vairākiem ģimenes locekļiem, tās ārstēšana jāveic vienlaikus, jo citādi tie, kas ir izārstējušies, atkārtoti inficējas no pārējiem.

Speciālisti

Valērija Jusima

Iveta Šūmākere

PIETEIKTIES VIZĪTEI