Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR.

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Podoloģija

Dermatoloģijas klīnikas Pēdu aprūpes kabinets ir VC4 Pēdu centra sastāvdaļa. SIA Veselības Centrs 4 Baltijas Vēnu klīnikas PĒDU CENTRS ir pirmais, profesionālais, specializētais ārstnieciskās pēdu aprūpes centrs Latvijā!VC4 PĒDU CENTRS piedāvā pilnu pēdu problēmu diagnostikas, ārstniecības, kopšanas un rehabilitācijas pakalpojumu spektru. Nepieciešamības gadījumā podologi sadarbojas ar citiem ārstiem (dermatologiem,traumatologiem,ortopēdiem,tehniskajiem ortopēdiem, fizioterapeitiem u.c)visā VC4 medicīnas iestāžu tīklā. Sterilitātes kontroli pacientiem/klientiem garantē īpaša dokumentācijas sistēma, kā arī vienreiz lietojamie iepakojumi instrumentu pārvietošanai un uzglabāšanai.

Cenrādis Speciālisti Pieteikties

Pakalpojumi

Ārstnieciskais pedikīrs

Lasīt vairāk

Ārstnieciskās nagu procedūras

Lasīt vairāk

Apavu dezinfekcijai īpaša ierīce

Lasīt vairāk

Ārstnieciskais pedikīrs

Dermatoloģijas klīnikā tiek piedāvāts ārstnieciskais pedikīrs, izmantojot podiatrijas iekārtas, kas aprīkotas ar augstu rotācijas ātrumu, sūkšanas, smidzināšanas un gaisa padeves funkciju pēdu ādas un nagu kopšanai.

Kāju nagu procedūras

Procedūras ieaugušu nagu, ādas sabiezējumu, kārpu un varžacu likvidēšanai, kā arī sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai.

Apavu dezinfekcijas ierīce

VC4 Dermatoloģijas klīnikā ir iespējams apavus dezinficēt, pielietojot ierīci KLENZ, kas par 99% samazina baktērijas, vīrusu un sēnīšu sporas. Turklāt šī iekārta ne tikai dezinficē sēnīšu slimību gadījumā, bet arī hiperhidrozes (svīstošu pēdu) un bromhidrozes (svīšana ar nepatīkamu aromātu) gadījumos.

     Ar speciālas ventilēšanas sistēmas palīdzību apavos iekļūst ozons un nano sudraba daļiņas, kas novērš baktēriju un sēnīšu klātbūtni un noārda nepatīkamā aromāta molekulas. Ierīces lietošana ir videi draudzīga, ekonomiska un pilnībā nekaitīga. Procedūra ir saudzīga apaviem, jo netiek izmantots ne karstums, ne šķidrumi, ne ķimikālijas.

 

Ielāgo!

  • Sēnītes mikrosporas ir ļoti izturīgas - izdzīvo karstumā, aukstumā un neiznīkst pat ultravioletā un rentgena starojuma ietekmē
  • Lai pēdas pēc ārstēšanās atkārtoti nesaskartos ar patogēniem mikroorganismiem, kas atrodas zeķēs, arī tās vēlams nomainīt.
  • Ārstēšanas laikā jāievēro higiēna, jādezinficē arī gultasveļa un dvieļi.
  • Apaviem jāveic periodisku dezinfekciju - reizi mēnesī un zeķes regulāri jānomaina.
  • Lai netiktu inficēti citi ģimenes locekļi, ļoti svarīgi ir ievērot personiskās higiēnas normas – katram lietot savu dvieli, nemainīties čībām un, kamēr kaut vienam vēl joprojām ir sēnīšu infekcija, nestaigāt pa māju basām kājām.
  • Ja sēnīte ir vairākiem ģimenes locekļiem, tās ārstēšana jāveic vienlaikus, jo citādi tie, kas ir izārstējušies, atkārtoti inficējas no pārējiem.

Speciālisti

Valērija Jusima

Iveta Skadmane-Šūmākere

PIETEIKTIES VIZĪTEI