Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Ārstēšanās izmaksu atgūšana

Ja esat ES vai EEZ iedzīvotājs, jūs varat izvēlēties piekļūt veselības aprūpes pakalpojumiem ārvalstīs - citās ES, EEZ valstīs vai Šveicē. Jūsu valsts veselības aprūpes sistēma var atlīdzināt jūsu izdevumus. Valsts apmaksāta veselības aprūpe ārvalstīs ir iespējama!

Saskaņā ar ES normatīvajiem aktiem ikvienam ir tiesības izvēlēties savu veselības aprūpes sniedzēju ne tikai savā mītnes valstī, bet arī jebkurā citā ES vai EEZ valstī. Ārstējoties ārpus savas mītnes valsts, jums ir iespēja atgūt iztērēto naudu. Ārvalstīs dzīvojoši pacienti atlīdzību var saņemt dažādos veidos atkarībā no saņemtā pakalpojuma un dzīvesvietas valsts. ''Medrefund'' konsultēs par labāko izmaksu atgūšanas procesu jūsu situācijā.

Vairākus gadus ''Medrefund'' ir sadarbojies ar dažādām slimnīcām un klīnikām Eiropā, lai palīdzētu Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem pieprasīt kompensāciju par ārstēšanu ārzemēs. ''Mederefund'' palīdz Apvienotās Karalistes un citu ES un EEZ valstu iedzīvotājiem nokārtot nepieciešamās formalitātes, lai tie varētu atgūt naudu par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem.

Tā kā bez ārējas palīdzības var būt sarežģīti nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, mēs informējam savus pacientus par iespēju izmantot ''Medrefund'' palīdzību. Vairāku gadu laikā sadarbība starp klīnikām Eiropā un ''Medrefund'' ir pārtapusi auglīgās un uzticamās attiecībās, kas nāk par labu pacientiem, kuri plāno vai ir saņēmuši plānveida un neplānotu ārstēšanu ārvalstīs.

Kopš 2013. gada ''Medrefund'' ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku pieteikt atlīdzību pieprasījumus par ārstēšanu ārzemēs.

Lai uzzinātu vairāk par saviem plānotajiem vai saņemtajiem mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar ''Medrefund'':

Tīmekļa vietne: https://medrefund.eu 
Tālrunis / WhatsApp / Viber: +44 (0) 772 943 8051
Facebook: Medrefund.EU
E-pasts: info@medrefund.co.uk