Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Ārstēšanās izmaksu atgūšana

Ikvienam ir iespēja būt veselam, bet ja gadās situācija, kad nepieciešama kvalitatīva ārsta palīdzība, nevis kārtējā paracetamola deva – Medrefund var to atrisināt! Turklāt izmaksas segs valsts kurā Jūs dzīvojāt.

Medrefund ir neliels uzņēmums, kura turpmākā izaugsme un spēja piedāvāt arvien jaunus pakalpojumu veidus ir atkarīga no Jūsu – klientu aktivitātes un veiksmes. Mūsu labāka reklāma – mūsu paveiktais darbs.

Medrefund LTD – perspektīvs uzņēmums, kuram ir sadarbības pieredze darbā ar ārstniecības iestādēm Latvijas Republikā un citās ES dalībvalstīs, kas sniedz jaunu un unikālu pakalpojumu medicīnas tūrisma tirgū. Spēj ātri atrast īsto ārstu, informēt Jūs par Jūsu tiesībām, apmaksājot ārstniecības pakalpojumu, un atgriezt Jums par ārstniecību iztērētos līdzekļus!

Jauna Eiropas Savienības direktīva nosaka, ka pacientam ir tiesības izvēlēties pakalpojumu sniedzēju jebkurā ES valstī un atgūt naudu, ko par pacientu būtu maksājusi mītnes valsts savas sistēmas ārstiem. Tas nozīmē, ka Lielbritānijas iedzīvotāji var ārstēties Latvijā un saņemt atmaksā National Health Service (NHS) ārstēšanai atvēlēto naudu.

Sazinieties ar mums (rakstiet: arnis@medrefund.co.uk,  zvaniet: +44 (0) 7999 090 728), ja Latvijā dodieties pie ārsta kāda zemāk minēta iemesla dēļ:

  • Saņemt neatliekamo vai tūlītēji nepieciešamo medicīnisko palīdzību akūtu problēmu gadījumā.
  • Saņemt ambulatoros pakalpojumus, piemēram, ārstu konsultācijas, dažādu veidu diagnostiku, zobārsta pakalpojumus, ārsta palīdzību dienas stacionārā, ceļu artroskopiskās operācijas, vēnu operācijas, redzes korekcijas operācijas u.t.t.
  • Saņemt stacionārās veselības aprūpes pakalpojumus, paliekot stacionārā vismaz vienu nakti. Šajā gadījumā izdevumu atgūšanai var nākties vēl pirms stacionēšanās sākuma saņemt Lielbritānijā izdotu atļauju. Tāpēc iesakām sazināties ar mums vēl pirms braukšanas ārstēties, lai nokārtotu atļauju un varētu saplānot braucienu.


SVARĪGI!
Atmaksa iespējama tikai par medicīniskiem pakalpojumiem, nevis tiem, kas veikti estētiskos un skaistumkopšanas nolūkos.

Tava pastāvīgā mītnes valsts ir Lielbritānija?

Izmanto savas tiesības atgūt izdevumus par medicīniskajiem pakalpojumiem Latvijā!

Papildus informācija par naudas atgūšanu  

+44 (0) 7999 090 728

arnis@medrefund.co.uk

FB: https://www.facebook.com/medrefundlv 

twitter: @medrefund