Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Kāpēc izvēlēties Latviju

Kapēc izvēlēties Latviju - Papildus faktori par labu ārvalstu pacientu izvēlei saņemt ārstniecības pakalpojumus Rīgā.

Mūsu speciālisti brīvi pārvalda angļu un krievu valodas, ir speciālisti, kuri sarunājas ar pacientiem vācu, franču un arābu valodās. Latvija ir ērti sasniedzama, tās ģeogrāfiskais izvietojums ļauj pacientiem ierasties Rīgā ar lidmašīnu, vilcienu, autobusu vai prāmi. Plašas aktīvās atpūtas iespējas, viesmīlīga atmosfēra pilsētā. Latvijā ir moderna infrastruktūra, piedāvātajiem pakalpojumiem ir augsts līmenis, kā arī plašs kvalitatīvu viesnīcu klāsts dažādās cenu kategorijās.

Īpaši ir jāuzsver mūsu klimats un bagātīgie dabas resursi, kā piemēram, minerālie ūdeņi, ārstnieciskās dūņas un māli, kurus izmanto plašam saslimšanu spektram. Baltijas jūras maigais klimats, priežu – egļu meži, smilšainās pludmales katru gadu piesaista lielu viesu skaitu no Eiropas un NVS valstīm. Atveseļošanās procesu labvēlīgi veicina dabas ārstnieciskie faktori un jonizētais gaiss, ko rada priežu meži.

Par Latviju

Latvija iestājās ES sastāvā 2004. gadā, tā ir arī Šengenas zonas dalībvalsts. Baltijas jūras un Rīgas jūras līča robeža. kas ir tīras, klusas un baltu smilšu pludmales, stiepjas 498 km garumā. Kopējā valsts teritorija aizņem aptuveni 65 tūkstoši km2, valsts iedzīvotāju skaits ir 2 miljoni, norēķinu valūta kopš 2014. gada ir eiro.

 

LVhttp://www.healthtravellatvia.lv/en/latvian-health-tourism-cluster-establishes-slogan-and-creates-new-web-site-promote-health-tourism

RUS- http://www.lechenievpribaltike.ru/

ENG- http://www.healthtravellatvia.lv/en/latvian-health-tourism-cluster-establishes-slogan-and-creates-new-web-site-promote-health-tourism