Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Pieprasītākie pakalpojumi

Diagnostika. Veselības pārbaudes programmas

Visbiežāk ārvalstu pacientus interesē veselības pārbaužu programmas, jeb Check-Up. Pacientu ērtībai, Capital Clinic Riga speciālisti izstrādājuši šādas programmas atsevišķi sievietēm un vīriešiem, atšķirīgās vecuma grupās līdz 40 un pēc 40 gadiem, kā arī specializētas programmas „Standarts”, „Bronza”, Sudrabs”, „Zelts” un „Platīns”. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Ja pacientam ir vēlēšanās, ir iespējams sastādīt arī pacientam individuālo programmu. 1 – 2 dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.

Diagnostika Capital Clinic Riga

Vairāk informācija: http://www.capitalclinicriga.lv

Fleboloģija (asinsvadu ķirurģija)

Vēnu operācijas – viens no populārākajiem Latvijas medicīnas virzieniem. Baltijas Vēnu klīnika – vadošā Latvijas klīnika piedāvā plašu vēnu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot visas mūsdienās pasaulē pieejamās metodes un to kombinācijas. Klīnikas speciālisti katru gadu veic 1500 – 1800 operācijas. Pacientiem ir pieejamas vēnu operācijas izmantojot lāzera, radiofrekvences,  tvaika mikroimpulsu metodes, kā arī inovatīvā vēnu ārstniecības metode pielietojot bioloģisko līmi. 

Visas minētās metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.

Dupleksultrasonogrāfija asinsvadiem

BVK vadošajam flebologam Dr Intam Ūdrim piešķir „Sapheon”balvu par veiktajām 100 operācijām izmantojot biolīmi.

 Paraugoperācija vēnām izmantojot biolīmi, Dr Tomasa Proebstle (Vācija) vadībā.

Vairāk informācija: www.venas.lv

Estētiskā kosmetoloģija un plastikas ķirurģija

Latvijas dermatologi un plastikas ķirurgi piedāvā pacientiem plašu pakalpojumu klāstu - procedūras novecošanas pazīmju mazināšanai, ādas dermatoloģisko problēmu diagnostikai un ārstēšanai, kā arī plastiskās operācijas. Mēs varam droši apgalvot, ka Latvijas klīnikās ir pieejami Eiropas līmeņa pakalpojumi par pievilcīgām cenām. Klīnikas ir nodrošinātas ar plašu diagnostikas un ārstniecības aparatūras

klāstu. No piedāvātajiem pakalpojumiem jūs variet izvēlēties masāžas, ūdens procedūras, dūņu, māla un talasso aplikācijas.

Klīnikas piedāvā visdažādāko aparatūru risinājumus un metodes. Skaistuma klīnikā „4 Dimensija” piedāvā mezoterapijas procedūras, plazmoloftingu, hialuronskābes injekcijas, botulīna toksīna un filleru injekcijas. „Dermatoloģijas klīnikā” pieejams plašs ādas salimšanu diagnostikas un ārstēšanas metožu klāsts, plašs epilācijas metožu piedāvājums, celulīta novēršana, limfodrenāža un novecošanas pazīmju samazināšana. Ārstu rīcībā ir aparatūra frakcionētai fototermolīzei vai radioviļņu liftingam, kā arī lāzera slīpēšanai.

Plastikas ķirurģijas klīnikas piedāvā sejas un ķermeņa plastikas operācijas, krūšu palielināšanas, samazināšanas un formas korekcijas operācijas, kā arī tauku atsūkšanu.

Vairāk informācijas: www.dermaclinic.lvwww.dimensija.lv