Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

STS

Seksuāli transmisīvās slimības (STS) ir infekcijas slimības, kuras iegūst galvenokārt dzimumkontakta laikā ar inficētu partneri. Visbiežāk sastopamās STS ir: gonoreja, trihomonoze, hlamidioze, ureaplazmoze, mikoplazmoze, sifiliss. Dzimumkontakta laikā var iegūt arī HIV, Herpes infekciju, atsevišķas ādas un parazitāras slimības.

     Ar STS var inficēties vaginālā, orālā vai anālā seksa laikā vai tikai saskaroties ar ķermeņa virsmām. Slimības izpausmes var būt dažādas: neliels diskomforts dzimumorgānos, izdalījumi, sāpes, dzimumorgānu un vēdera lejasdaļā, dažāda veida izsitumi un čūlas. Hroniskā stadijā (neārstējot) simptomi var samazināties vai pat izzust, bet slimība paliek, - tā neizzūd, ja to neārstē. Slimnieks ir infekciozs, viņš var aplipināt savu partneri un rezultātā arī pašam citi orgāni var tikt bojāti vēl nopietnāk.

     Vieglāk ir izvairīties no šīs slimības nekā to ārstēt savukārt, ārstēšana labāk padodas, ja pacients savlaicīgi griežas pēc palīdzības pie dermatovenerologa un pirms tam nelieto medikamentus. Mūsu veselības centrā iespējams veikt visas modernākās izmeklēšanas manipulācijas. Izmeklēšana nozīmē pacienta apskati, pēc nepieciešamības arī analīžu paņemšanu no urīnceļiem, dzimumceļiem, urīna analīzes, asins analīzes, u. tml. Pēc diagnozes precizēšanas tiek nozīmēta atbilstoša terapija. Pēc terapijas kursa beigām nepieciešams veikt atkārtotas analīzes, lai pārliecinātos, vai ārstēšana bijusi veiksmīga. Pie dermatologa ieteicams ierasties ne tikai tad, kad jau izpaužas slimības simptomi, bet arī profilaktiskos nolūkos.