Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Kosmetoloģija

Seja ir pirmā, ko pamana, kad satiekat kādu cilvēku!!! Sejas āda prasa īpašu uzmanību. To atkarībā no gadalaika un laika apstākļiem nepieciešams lolot un lutināt – mitrināt, pabarot un pasargāt.

Cenrādis Speciālisti Pieteikties

Pakalpojumi

ĀRSTNIECISKĀS UN KOSMĒTISKĀS PROCEDŪRAS

Lasīt vairāk

VAKSĀCIJA

Lasīt vairāk

SKAISTUMKOPŠANA

Lasīt vairāk

PROCEDŪRAS ĶERMENIM

Lasīt vairāk

Mesoeclat procedūra

Tūlītēja ādu atjaunojoša procedūra ar salicilskābi,azelanskābi,L- karnitīnu, C vitamīnu un organisko silīciju, kas samazina ādas noguruma un novecošanās pazīmes. Spēcīgs reģenerācijas efekts, antioksidants, uzlabojas kolagēna un ādas elastīgās struktūras. Āda kļūst piesātinātāka, uzlabojas tās krāsa un mitruma līmenis. Maksimālam efektam ieteicamas 5 procedūras. Mesoeclat savienojama ar lāzerprocedūrām un dažādām injekciju metodēm.

COSMELAN depigmentējoša/ balinoša procedūra

Kojic skābe un arbutīns iedarbojas uz melanoģenēzes procesiem, ilgtermiņā paralizējot melanīna producēšanu. Cosmelan procedūra paredzēta melasmas, vitiligo, lentigo, hloazmas u.c. ādas pigmentāciju saistītu problēmu risināšanā.

Swiss sejas ādas izlīdzinoša FILLER procedūra

Sejas ādas tvirtums pieaug par 88%, redzamās sīkās krunciņas tiek nogludināts par 80%, mitruma līmenis ādā paaugstinās par 75%, āda kļūst elastīgāka par 66%, asins mikrocirkulācijas stimulācijas rezultātā sejas ādas apgāde ar nepieciešamajām barības vielām uzlabojas par 66%.

   Procedūras laikā skaistumkopšanas speciālists veiks secīgu 4 dažādu produktu iestrādi Jūsu ādā ar masāžas un/vai aparātmetožu palīdzību.

Procedūra ir relaksējoša, pilnīgi nesāpīga.

   Procedūra ieteicama, ja vizuāli ir redzamas sīkas ādas ādas grumbiņas, kā arī ļoti vēlama pēc jebkura veida skaistuma injekcijām efekta uzturēšanai un paildzināšanai.

Swiss KAVIĀRA sejas ādas atjaunojoša procedūra

Bagātīgie kaviāra un augu cilmes šūnu produkti nodrošina ādai nepieciešamo dziļo mitrināšanu, barošanu, aizsardzību pret hiperpigmentāciju, uzlabojas sejas ādas turgors, izlīdzinās sejas tonis. Pateicoties vispusīgai un dziļai iedarbībai, ādas stāvoklis ievērojami uzlabojas, tiek atgūta vitalitāte, iegūstot starojošu izskatu.

   Procedūras laikā skaistumkopšanas speciālists veiks secīgu 5 dažādu produktu iestrādi Jūsu ādā ar masāžas un/vai aparātmetožu palīdzību.

Procedūra ir relaksējoša un pilnīgi nesāpīga.

   Procedūra ieteicama, nobriedušai, savītušai, nogurušai sejas ādai, kā arī ļoti vēlama pēc jebkura veida skaistuma injekcijām efekta uzturēšanai un paildzināšanai.

Eufoton iekārta

Eufoton LASEmaR 800 darbības pamatā ir infrasarkanās gaismas enerģija, kuras ietekmē tiek atjaunotas un nostiprinātas ādas dermālās struktūras.

Lai izvairītos no diskomforta, procedūras laikā katram pacientam tiek piemērots atbilstošs viļņa un impulsa garums, tādejādi maksimāli atjaunojot ādas dermālās struktūras.
Eufoton  atjaunojošā procedūra ir efektīva cīņā ar mīmiskajām krunciņām. Tā nostiprina saistaudus, uzlabo  kolagēna  producēšanu, samazinās ādas atūdeņošanās izpausmes.  

Efekti:

  • Uzlabojas ādas mikrocirkulācija, aktīvo vielu uzsūkšanās spējas
  • Uzlabojas ādas mitruma līmenis
  • Āda kļūst veselīgāka un starojošāka
  • Nostiprinās ādas elastīgās struktūras
  • Uzlabojas ādas tonuss, elastīgums
  • Samazinās mīmikas krunciņas

Procedūra ieteicama pacientiem ar ādas pirmajām novecošanās pazīmēm.

Pēc procedūras jūtams viegls apsārtums un siltuma sajūta.

Pēc procedūras kolagēns spēj atjaunoties pēc aptuveni 3 nedēļām, kad novērojamas arī pirmās izmaiņas ādas izskatā.  Redzemākam efektam ieteicamais skaits līdz 4 procedūrām ar divu nedēļu intervālu.

SEJAS TĪRĪŠANA AR ULTRASKAŅU

Sejas ādas dziļā tīrīšana ar ultraskaņas palīdzību. Procedūras laikā tiek noņemts ādas raga slānis, tādejādi uzlabojot sejas ādas krāsu, tonusu, šūnu mikrocirkulāciju un aktīvo vielu ievadīšanas uzsūkšanās spējas. Tiek attīrītas poras, sašaurinās to diametrs un noņemts liekais sebums.

MUGURAS DZIĻĀ TĪRĪŠANA

Dziļā ādas mehāniska tīrīšana ar AHA augļskābēm vai mikrodermabrāziju. Procedūra paredzēta problemātiskas muguras ādas kopšanai. Procedūrā iekļauta arī dažāda ārstniecisko masku terapija.

ĶĪMISKIE PĪLINGI

dziļai ādas attīrīšanai.

PĪLINGS AR AHA

(augļskābju pīlinga procedūra) dziļai sejas ādas attīrīšanai, mitrināšanai un ādas Ph līmeņa normalizēšanai.

INSTITUT ESTHEDERM OXY-PEELING PROCEDŪRA

Tūlītējs un ilgstošs jaunas ādas efekts. Dabiski atjaunota āda.
Procedūra sniedz ātru risinājumu ādas novecošanās pazīmju gadījumā: dziļas un smalkas grumbas, ādas tvirtuma un mirdzuma zudums, neregulāra ādas tekstūra, hiperpigmentācija.

INSTITUT ESTHEDERM CYCLO PROCEDŪRA

Visaptverošs ādas jaunības efekts. Ādas otrā jaunība - blīva, tonizēta, gludāka, elastīga āda. Nekavējošs skaistuma efekts: mirdzums, botoksa efekts un liels komforts.
Procedūra ir īpaši ieteicama sievietēm pēc 45 gadu vecuma, jo kompensē šūnu vitālo funkciju pavājināšanos hormonālo pārmaiņu dēļ.

INSTITUT ESTHEDERM REPAIR PROCEDŪRA

Intensīva audu atjaunošana un rekonstrukcija ādas dziļumā. Veicina šūnu atjaunošanos, aktivē ādas balstšķiedru (kolagēna un elastīna) veidošanos un organizāciju. Āda atgūst tonusu, tvirtumu un mirdzumu.
Piemērota jebkurā vecumā, it īpaši, ja ādas struktūras pārmaiņas radušās saules starojuma, stresa, smēķēšanas vai piesārņota gaisa dēļ, kā arī citu agresīvo faktoru ietekmē.

INSTITUT ESTHEDERM WHITE PROCEDŪRA

Ādas nevienmērīgās pigmentācijas samazināšana un jaunības mirdzuma atjaunošana. Ādas tonis kļūst gaišāks, vienmērīgs un mazinās pigmentācijas plankumi.
Piemērota hiperpigmentācijas gadījumā neatkarīgi no tās cēloņa (hormonālas pārmaiņas, ādas novecošanās, saules starojuma ietekme, "grūtniecības maska" u.c.), sievietēm, kuras vēlas nevainojami gaišu ādas toni, smēķētājiem un blāvas ādas gadījumā.

Ārstnieciskās un profilaktiskās maskas.

"PLAZAN"

intensīvi mitrinoša un sejas ādu atjaunojoša procedūra ar izteiktu liftinga un krunciņu samazinošu efektu, kurā izmanto dabīgu kosmētiku no placentas.

HYDRADERMIE DOUBLE IONIZATION

Ekskluzīva skaistumkopšanas metode, kas tiek piemērota katram individuālajam ādas tipam. Jūsu āda kļūs gluda, veselīgi mirdzoša un relaksēta. Procedūras pamatiedarbība – ādas attīrīšana, mitrināšana un relaksācija. Procedūras laikā ar jonizācijas metodes palīdzību sejas ādā tiek ievadītas aktīvās vielas, kas nepieciešamas individuālās sejas ādas problēmu risināšanai.

HYDRODERMIE LIFT

Sejas vaibstus un ovālu nostiprinoša procedūra kā alternatīva plastiskajai ķirurģijai. Nostiprina sejas vaibstus, stimulējot muskuļus. Nekavējoties sniedz ilgstošu acīmredzamu liftinga efektu. Procedūras laikā ar speciālu elektrodu palīdzību tiek veikta drenāža un muskuļu stimulācija kā rezultātā uzlabojas sejas ādas krāsa un nostiprinās sejas ovāls

DIMANTU MIKRODERMABRĀZIJA

Sejas, kakla, dekoltē vai ķermeņa ādas virsējās kārtas slīpēšana ar dimanta uzgaļiem. Procedūras laikā tiek noņemts epidermas raga kārtas slānis vienlaicīgi, veicinot ādas atjaunošanās procesus. Mikrodermabrāzija piemērota jebkurā vecumā, it īpaši, netīras un taukainas ādas gadījumā, piņņu un pēcpiņņu apstrādei, rētu, striju un pigmentplankumu apstrādei, mīmisko krunciņu dziļuma samazināšanai.

DERMASTIR PROCEDŪRA

ALTA CARE kosmētikas produkti tiek radīti dermotoloģiskā laboratorijā ciešā sadarbībā ar medicīnu, farmakoloģiju un zinātni. Un šī kosmētikas grupa ir guvusi lielu atzinību dermatologu vidū.

  Procedūra paredzēta pretnovecošanās terapijā, kā arī, lai uzlabotu dažādas intensitātes lāzerprocedūru, mezoterapijas, plastisko operāciju un citu agresīvu iedarbību, novērstu to radīto diskomfortu uzreiz pēc manipulācijas. Procedūra paredz attīrīt sejas, kakla, dekoltē ādu un uzlabot sejas ādas aizsargbarjeru. Pēc procedūras samazinās transepidermālais ūdens zudums (TEWL), tiek stimulēta kologēna sintēze un aizkavēta fermentu rašanās, kas noārda hialuronskābi, kolagēnu un elastinu.

BIODROGAS AHA PROCEDŪRA

Attīroša, dziļi mitrinoša un ādu atjaunojoša procedūra, kas padara ādu tvirtāku, dzīvīgāku un starojošāku. Paredzēta gan nobriedušai, gan problemātiskai ādai. Paredzēta smalko krunciņu, sausuma zonas, nevienmērīgas pigmentācijas un aknes ārstēšanā.

GUINOT BEAUTE NEUVE

Procedūra sejas ādas mirdzumam ar augļskābēm un tīru vitamīnu C. Dubults pīlings skaistai, mirdzošai ādai. Optimālā augļskābju koncentrācija maigi un komfortabli atjauno ādu. Procedūras noslēgumā seja staro ar jaunu mirdzumu.

Vaksācija ar silto un karsto vasku

- kājas līdz celim - kājas visā garumā - bikini daļējais - bikini pilnais - paduses - virslūpa - apakšdelms - visa roka -Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija

PROCEDŪRAS ĶERMENIM

- Klasiskā ķermeņa masāža - pilna ķermeņa masāža - muguras masāža - kājas/u masāža - rokas/u masāža - vēdera masāža -

Speciālisti

Violeta Kalniņa

Katrīna Jansone

PIETEIKTIES VIZĪTEI