Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Īpašais piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī “Veselības centrs 4” klientu kartes īpašniekiem

Līdz pat 31. oktobrim “Veselības centrs 4” klientu kartes* īpašniekiem īpašs piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī – procedūra ar Pollogen Geneo platformu sejas ādai un neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai par izdevīgu cenu: katra procedūra – tikai 100 eiro (standarta cena – sejas procedūra ar Pollogen Geneo sejas ādai – 120 eiro, neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai – 130 eiro).

Lasīt vairāk png

09.18.2020

Līdz pat 31. oktobrim “Veselības centrs 4” klientu kartes* īpašniekiem īpašs piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī – procedūra ar Pollogen Geneo platformu sejas ādai un  neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai par izdevīgu cenu: katra procedūra – tikai 100 eiro  (standarta cena – sejas procedūra ar Pollogen Geneo sejas ādai – 120 eiro, neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai – 130 eiro).

 

Pollogen Geneo platforma ir efektīvs risinājums sejas, dekoltē un roku ādas atjaunošanā, kopšanā un tonizēšanā. Platforma apvieno tripolāro radiofekvenci (RF), OxyGeneo tehnoloģiju un ultraskaņu, kā arī patentētus aktīvo vielu serumus un gēlu.

Pateicoties patentētajai Capsugen™ kapsulu tehnoloģijai, Pollogen Geneo ļauj cīnīties ar izplatītākajām ādas kosmētiskajām problēmām:

 • ievērojami un ilgstoši uzlabo ādas tonusu jau pēc pirmās procedūras –samazinās krunciņas, āda kļūst gludāka;
 • intensīvi kopj, atjauno un uztur ādas līdzsvaru (piemērots arī problemātiskai ādai un cīņā ar akni);
 • mazina ādas pigmentāciju;
 • atjauno “nogurušas” ādas spirgtumu un veselīgu starojumu.

 

Neinvazīvā biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu stimulē ādas atjaunošanās procesus bez injekcijām, iekaisuma riska un tūskas. Unikālā preparāta sastāvdaļu kombinācija  atjauno ādu, neradot ādas virskārtas lobīšanos, spēcīgi stimulē kalogēna sintēzi un šūnu struktūras atjaunošanos. 

PRX-T33® procedūras ir piemērotas:

 • ādas hronoloģiskās novecošanās un fotonovecošanās pazīmju novēršanai;
 • grumbu samazināšanai un ādas tonusa atjaunošanai;
 • hiperkeratozes gadījumā;
 • postaknes un citu rētu samazināšanai;
 • ādas hiperpigmentācijas gadījumā;
 • nogurušas, neveselīga izskata ādas gadījumā;
 • striju samazināšanai;
 • matu augšanas stimulēšanai.

Vairāk informācijas par Pollogen Geneo procedūru: https://dimensija.lv/news/jaunums-pollogen-geneo-platforma-starojosai-un-gludai-sejas-adai

Vairāk informācijas par biorevitalizācijas procedūru ar PRX-T33® preparātu: https://vc4.lv/jaunumi/prx-t33-neinvaziva-biorevitalizacijas-terapija/

Piesakies Pollogen Geneo Platformai sejas ādai:

 

Klīnika

Kontaktinformācija

Anti-Aging Institute

Tālr. + 371 25418181, + 371 67847718.
E-pasts: info@antiaging.lv

Adrese: Baznīcas ielā 18, Rīga

Estētiskās medicīnas klīnika “4. Dimensija”

1. stāva reģistratūras tālr.:
+ 371 26623624
2. stāva reģistratūras tālr.:

+371 26655577.

E-pasts: 4@dimensija.lv

Adrese: Pulkveža Brieža ielā 15, Rīga

 

Piesakies PRX-T33® procedūra sejai un dekoltē zonai:

Klīnika

Kontaktinformācija

Anti-Aging Institute

Tālr. + 371 25418181, + 371 67847718.
E-pasts: info@antiaging.lv

Adrese: Baznīcas ielā 18, Rīga

Dermatoloģijas klīnika

Tālr. +371 67 847 102

E-pasts: dermaclinic@vc4.lv

Adrese: Skanstes ielā 50, 3.stāvs, Rīga

Estētiskās medicīnas klīnika “4. Dimensija”

1. stāva reģistratūras tālr.:
+ 371 26623624
2. stāva reģistratūras tālr.:

+371 26655577.

E-pasts: 4@dimensija.lv

Adrese: Pulkveža Brieža ielā 15, Rīga

 

*Klientu karti iespējams iegādāties jebkurā SIA „Veselības centrs 4” filiālē, izlasot lojalitātes programmas noteikumus un aizpildot pieteikuma anketu. Klientu kartes cena – 7 EUR. Klientu karte bērniem, pensionāriem un pacientiem ar invalīda apliecību – 4 EUR. Klientu karte (ģimenes karte) – 10 EUR.

Gluds vēders bez liekās ādas!

Vēdera plastika (abdominoplastika) ar vai bez nabas pārvietošanas ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, kā arī nostiprina vēdera priekšējās sienas muskuļus. Akcija spēkā no 2020.gada 1. septembra līdz 31.oktobrim.

Lasīt vairāk

09.01.2020

Vēdera plastikas operācijai 15% atlaide.

Akcija spēkā no 2020.gada 1. septembra līdz 31.oktobrim.

Vēdera plastika (abdominoplastika) ar vai bez nabas pārvietošanas ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, kā arī nostiprina vēdera  priekšējās sienas muskuļus.

Vēdera plastikas operācijas veic pieredzējušās Dermatoloģijas klīnikas ķirurģes Nonna Tomiševa un Laura Liepiņa.

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā.

Pirms vēdera plastikas nepieciešama plastikas ķirurga konsultācija. Konsultācija ir par papildu samaksu.

Saskaņā ar ārsta norādījumiem, 10 dienas pirms operācijas būs nepieciešams veikt izmeklējumus un analīzes: pilna asins aina; bioķīmiskās analīzes; vēdera priekšējās sienas ultrasonogrāfija (vai nav trūce jeb diastāze); elektrokardiogramma; plaušu rentgens.

Vēdera plastikas operācijai 15% atlaide.

Cenas sākot no*:

Vēdera plastika bez nabas korekcijas -15%  – no 1402,5 EUR (iepriekš 1650 EUR)

Vēdera plastika ar nabas korekciju -15% no 2082,5 EUR (iepriekš 2450 EUR)

Vēdera plastikas operācijas cenā neietilpst:

 • anestēzija;
 • palāta;
 • kompresijas veļa;
 • medikamenti;
 • pirms un pēc operācijas aprūpe.

*Vēdera plastikas operācijas cenas katram pacientam tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā nepieciešamo ķirurga darba apjomu un manipulācijas.

Konsultējoties pie ķirurga un veicot operācijas apmaksu akcijas laikā, piedāvājumu var izmantot līdz 13.novembrim.

Uzzini vairāk un piesakies!

Tālr.: 67847102, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv 

vai iestādes reģistratūrā: ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

Abdominoplastika var būt īstā izvēle!

Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai vēdera āda būtu stingra un nostiepta, īpaši, kad tuvojas vasara. Tomēr dažkārt ar veselīgu diētu un regulāriem vēdera muskulatūras vingrinājumiem vien ir par maz, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem un ādas uz vēdera. Ja cilvēks ir norūpējies par šo problēmu, vēdera plastika jeb abdominoplastika var būt īstā izvēle. Tā ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, noņem liekos taukaudus, kā arī nostiprina vēdera priekšējās sienas muskuļus.

Lasīt vairāk

08.27.2020

Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai vēdera āda būtu stingra un nostiepta, īpaši, kad tuvojas vasara. Tomēr dažkārt ar veselīgu diētu un regulāriem vēdera muskulatūras vingrinājumiem vien ir par maz, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem un ādas uz vēdera. Ja cilvēks ir norūpējies par šo problēmu, vēdera plastika jeb abdominoplastika var būt īstā izvēle. Tā ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, noņem liekos taukaudus, kā arī nostiprina vēdera  priekšējās sienas muskuļus.

Vēdera plastika sievietēm un vīriešiem. Vēdera plastikas operāciju visbiežāk izmanto sievietes, kurām grūtniecības laikā izstaipīti vēdera muskuļi un āda, cilvēki, kuri zaudējuši lieko svaru, bet āda palikusi nokarena, kā arī klienti ar uz priekšu izvirzījušos vēderu, kas nepazūd ne ievērojot diētu, ne nodarbojoties ar sportu. Operāciju, protams, veic arī vīriešiem, kuriem raksturīgā aptaukošanās (ābola tipa) ir saistīta ar ādas tauku slāņa palielināšanos, kā arī vēdera sienas muskuļu vājumu. Vidējais vecums, kurā sākt domāt par abdominoplastiku ir 30–40 gadi. Ja jums ir pāri 40 un augstāk minētie cēloņi jums sagādā morālu diskomfortu un fiziskas ciešanas, abdominoplastika var kļūt par vienīgo pareizo lēmumu.

Pirms vēdera plastikas operācijas. Ārsts noteikti iegūs informāciju par klienta vispārējo veselības stāvokli, lietotajiem medikamentiem utt. Līdz minimumam jāsamazina vai vislabāk jāpārtrauc smēķēšana vismaz 4-6 nedēļas pirms operācijas, jo smēķēšana pagarina dzīšanas un atveseļošanās procesu. Pirms operācijas nedrīkst lietot asinis šķidrinošas zāles, piemēram, aspirīnu. Ārsts sniegs arī uztura un dzīvesveida uzlabošanas ieteikumus, lai operācijas rezultāts būtu pēc iespējas veiksmīgāks un saglabātos pēc iespējas ilgāk.

Divu veidu operācijas. Vēdera korekcijas operācijas ir divu veidu – pilna vēdera plastika un mini plastika. Pilnu vēdera plastiku veic tad, ja problēmas ir gan zem, gan virs nabas. Šajā gadījumā visa nekvalitatīvā āda no nabas līdz kaunuma rajonam tiek likvidēta. Savukārt āda, kas virs nabas ir elastīga, spēj pārvilkties pār visam vēderam kā elastīgs topiņš. Tipiskais pacientu jautājums – kur paliek naba? Vispirms tā tiek atbrīvota un tad ievietota savā vietā jaunajā ādā. Tādējādi tiek likvidēta ādas kabata, krokas un iegūts pilnīgi gluds, taisns vēders. Mini vēdera plastikas laikā sakārto tikai zonu zem nabas – likvidējot atslābušu ādu, liekus taukaudus, strijas. Šīs operācijas laikā naba netiek pārstādīta. Muskuļi tiek savilkti tikai zem nabas un dažos gadījumos pāris centimetrus virs tās. Dažreiz šī operācija tiek apvienota ar liposakciju vai liposkulptūru. Vidēji operācija ilgst 1 – 3,5 stundas – tas ir atkarīgs no veicamās operācijas sarežģītības un korekcijai pakļautā apjoma.  To veic stacionārā un parasti  vispārējā anestēzijā. Pieņemot lēmumu par to, kādu operācijas tipu ieteikt pacientei, ķirurgs ņem vērā vispārējo veselības stāvokli, ādas kvalitāti, tauku slāņa biezumu un vēdera muskuļu stāvokli.

Pēc vēdera plastikas operācijas. Virsējie diegi tiek izņemti apmēram pēc nedēļas vai ilgāka laika, dziļāk esošie diegi iznāk pēc pāris nedēļām. Brūces ir jāsargā no mitruma. Atveseļošanās periodā ir jānēsā balstoša apakšveļa. Darbā atkarībā no slodzes veida vēlams atgriezties ne ātrāk kā pēc 1 - 2 nedēļām. Pēc operācijas var saglabāties uztūkums, īslaicīgas sāpes, operētā vieta var būt nejutīga. Sporta un citas nodarbes, kas prasa piepūli, var uzsākt pēc sešām nedēļām, bet vieglas slodzes treniņi tikai veicina atlabšanu. Atlabšanas periodā jāizvairās no sauļošanās un saunas.

Bez rētām neiztikt. Vēdera plastikas operācijās griezienus veic līmeniski atkarībā no vēdera individuālām īpatnībām. Pilnai vēdera plastikai, kad pārstāda nabu un sakārto virsnabas zonu, šuve ir diezgan gara – tā līdzīgi ķeizargrieziena rētai iet gar kaunuma matiņiem, pagarinoties līdz gūžas kauliem. Lai arī šuve ir gara, tā pilnībā ''ievietojas'' apakšveļas zonā, tas nozīmē, ka droši valkājami divdaļīgie peldkostīmi, džinsi ar pazemināto jostas vietu un stringi, taču kailā ķermenī rēta ir redzama. Kā jeb kura rēta pirmajā pēcoperācijas periodā ir sārta, gada laikā pamazām topot balta, kad to var droši sauļot, tādējādi padarot mazāk manāmu. Veicot tikai vēdera apakšējās daļas korekciju jeb miniplastiku, rēta ir salīdzinoši maza. Jāatzīmē, ka vēdera plastikas laikā var atbrīvoties arī no citu operāciju rētām, ja tās ir zonā zem nabas.

Rezultāts tandēmā. Ar šīs procedūras palīdzību ir iespējams ievērojami mainīt un uzlabot pacienta izskatu un tādējādi paaugstināt arī pašapziņu, taču tā nav metode, lai atbrīvotos no liekā svara. Abdominoplastika – neārstē aptaukošanos. Pirms tās veikšanas ir jānoskaidro aptaukošanās iemesli un jāizmanto visi svara samazināšanas veidi.  Jāzina, ka dzīšana notiek labāk, ja mazāks ir tauku slānis. Visbūtiskāk ir izvērtēt tauku slāni zonā virs nabas (zem nabas esošos taukus līdz ar ādu likvidē operācijas laikā). Ja, pataustot šo ķermeņa zonu, kliente sajūt, ka zem ādas viss ir biezs un pilns, operācijai nebūs ideāla rezultāta. Šis ādas laukums vajadzīgs, lai nosegtu vēderu, bet, izmantojot biezu un taukainu ādas slāni, iegūst mazu, bet apaļu vēderiņu. Lai sasniegtu ideālu rezultātu, būs jāpiestrādā. Tādēļ sievietēm, kurām ir aptaukošanās, jāizstrādā individuālu plānu – vispirms jāapmeklē uztura speciālists un procedūras, lai dabūtu plānāku ādas kārtu virs nabas. Nereti vēdera plastiku kombinē ar tauku atsūkšanu, taču ar to var skaisti izveidot vidukļa daļu, var likvidēt taukus gar ribu galiem, sānos, uz gurniem, taču to daļu, kas piekļaujas ādas kārtai, kura tiks vilkta uz leju, likvidēt nevarēs. Tas nozīmē, ka ne katra sieviete uzreiz varēs tikt uz operācijas galda, gluda vēdera labā būs jāpapūlas arī pašai.

Rezultāts saglabājas ilgstoši, ja klientam saglabājas stabils ķermeņa svars. Vēdera plastikā operācija būtu jāatliek uz vēlāku laiku, ja sieviete plāno vēl kādu grūtniecību. Vēdera korekcijā neizmanto implantus vai kādus citus palīglīdzekļus – tikai likvidē lieko ādu un novieto anatomiski pareizajā vietā izslīdējušos muskuļus, izmantojot pašas pacientes kvalitatīvo ādas daļu un pašas muskuļus. Ja plānots vēl viens mazulis, visticamāk, process varētu atkārtoties, jo klientei varētu būt tendenciozi neelastīga āda un muskuļiem – tieksme atrauties vienam no otra. Sīkai sievietei ar lielu pirmo augli ir visai liela varbūtība, ka arī otrajā grūtniecībā āda plīsīs. Tas, protams, nav absolūti, viss atkarīgs no hormonālā līmeņa, taču ticamība ir visai liela, tādēļ prātīgāk ir dzemdēt ieplānotos mazuļus un tikai tad sakārtot vēderu. Jāatzīst, ka, ja būs veikta vēdera plastika, bet grūtniecība iestāsies, fizioloģiski rētas grūtniecībai un dzemdībām itin nemaz netraucēs, jo vēdera plastikas laikā ķirurgs neiedarbojas dziļāk par muskuļu slāni, proti, nekādi iekšējie orgāni netiek skarti, vienkārši tiek atjaunota normāla vēdera priekšējās sienas anatomija.

Zināšanai!

 • Deformētais vēders var kļūt par kuņģa –zarnu trakta funkcionālo traucējumu cēloni, sirds–asinsvadu sistēmas, elpošanas un citu orgānu traucējumu Tāpēc abdominoplastiku var vērtēt arī kā funkcionāli–estētisku operāciju.
 • Sievietēm un vīriešiem vēderi formējas dažādi. Sievietēm tauki pamatā nogulsnējas zem ādas, bet vēdera deformācija notiek tauku nogulsnēšanās un ādas izstiepumu dēļ.
 • Katram cilvēkam ir mērķa–zonas, kurās uzkrājas liekie taukaudi. Sievietes kļūst apaļīgākas atbilstoši bumbiera tipam, bet vīrieši – ābola tipam, pamatā vēdera apvidū un ļoti reti gurnos.