Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Gaismas ārstnieciskā iedarbība ar “Celluma elite”

 “Dermatoloģijas klīnika” speciālistu rokās jaunums - “Celluma Elite” (ASV) iekārta aknes ārstēšanai, ādas novecošanās pazīmju un sāpju mazināšanai ar gaismas terapeitisko iedarbību. 

Lasīt vairāk

Fotodinamiskās terapijas dziedējošā iedarbība ir pierādīta, un “Celluma Elite” iekārta ļauj risināt dažādas veselības un estētiskās problēmas, pielāgojot gaismas režīmu konkrētajam gadījumam.   

“Celluma Elite” galvenā iedarbība:

 • aknes ārstēšana;
 • anti-age procedūras (ādas atjaunošanas procedūras);
 • pretsāpju terapija.

Kā darbojas “Celluma Elite”?

Terapija veicina šūnu vielmaiņu un dažādu atjaunojošu faktoru sintēzi, kā arī stimulē mikrocirkulāciju un rada antibakteriālu efektu. Šie faktori ādu padara veselīgāku un jaunāku, veicina dzīšanu kā arī mazina iekaisuma procesus un sāpes.

Procedūras norise

“Celluma Elite” iespējams pielāgot jebkurai ķermeņa daļai. Procedūras ilgums ir 30 minūtes un to ieteicams veikt kursa veidā (3-5 reizes) katru dienu vai katru otro dienu.

“Celluma Elite” procedūras ir nesāpīgas, neatstāj pēdas un ļauj nekavējoties atgriezties ikdienas gaitās. Procedūra ir piemērota praktiski ikvienam, izņemot, ja pacientam ir fotosensitivitāte vai tiek lietoti fotosensitīvi preparāti.

​Pilns ādas atjaunošanas procedūru spektrs ar “SmartXide Punto®” lāzeriekārtu

“Dermatoloģijas klīnika” speciālistu rīcībā tagad ir viens no pilnvērtīgākajiem estētiskās dermatoloģijas lāzerrisinājumiem – “SmartXide Punto” CO2 lāzers (“DEKA”, Itālija). “DEKA” ir CO2 lāzeriekārtu izstrādes līderis, un “SmartXide Punto” ir gadu desmitiem ilgas pieredzes rezultāts.

Lasīt vairāk

“Dermatoloģijas klīnika” speciālistu rīcībā tagad ir viens no pilnvērtīgākajiem estētiskās dermatoloģijas lāzerrisinājumiem – “SmartXide Punto” CO2 lāzers (“DEKA”, Itālija). “DEKA” ir CO2 lāzeriekārtu izstrādes līderis, un “SmartXide Punto” ir gadu desmitiem ilgas pieredzes rezultāts.
 
“SmartXide Punto” daudzpusīgais pielietojums ļauj efektīvi un saudzīgi veikt komplicētas procedūras ādas atjaunošanai, intensīvai kopšanai un kosmētisko defektu novēršanai, sākot no virspusējiem pīlingiem (t.s. “vēsie pīlingi”) līdz vissarežģītākajiem gadījumiem, piemēram, rētām, virsmas pigmentācijai un dziļām grumbām. Lāzers ir piemērots procedūru veikšanai arī jutīgās ķermeņa zonās (kakls, plakstiņi) un ādas fototipam ar augstu pēciekaisuma hiperpigmentācijas risku.
 
“SmartXide Punto” ir īpaši ieteicams:
 • pigmentācijas bojājumu novēršanai;
 • dažādu ādas veidojumu un rētu likvidēšanai;
 • ādas pretnovecošanās procedūrām.
Priekšrocības:
 • individuāli pielāgota ārstēšana ar PSD® tehnoloģiju. PSD® tehnoloģija nodrošina frakcionētus lāzera impulsus ar mainīgu impulsa formu, ilgumu, enerģiju un maksimālo jaudu. Pateicoties PSD® tehnoloģijai, ablācijas un termiskās denaturācijas modulācija ir ideāli piemērojama katra pacienta vajadzībām. 
 • SmartStack funkcija ļauj raidīt vairākus lāzera impulsus pēc kārtas vienuviet (DOT). Audi no viena impulsa līdz nākamajam paspēj atdzist, samazinot termisko bojājumu risku. Precīzā iztvaikošanas dziļuma kontrole padara procedūru saudzīgu apkārtējiem audiem. Pateicoties SmartStack funkcijai “SmartXide Punto” ir viena no drošākajām un efektīvākajām sistēmām lāzerrisinājumu tirgū.
 • Coolpeel™ funkcija ir jauns veids, kā panākt standarta CO₂ lāzera ādas atjaunošanas procedūru efektu, izmantojot drošāku un ērtāku pieeju. Ar Coolpeel™ lāzera iedarbība skar ādas audu virsējo slāni, padarot procedūru daudz saudzīgāku, bet saglabājot tās efektivitāti.
 
Lāzerprocedūras ar “SmartXide Punto” lāzertehnoloģiju veic “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika”
Skanstes ielā 50, Rīgā
Tālr.: 67847102

Jaunums! DermaV - ērtākā un efektīvākā lāzerplatforma ārstnieciskajā un estētiskajā dermatoloģijā

DermaV lāzerplatforma – asinsvadu veidojumu un pigmentācijas mazināšanai, lāzerepilācijai, atjaunojošām procedūrām.

Lasīt vairāk

DermaV lāzerplatforma – asinsvadu veidojumu un pigmentācijas mazināšanai, lāzerepilācijai, atjaunojošām procedūrām

Asinsvadu veidojumi un nevēlama pigmentācija ir vienas no visbiežāk dermatologu kabinetos risināmajām problēmām. Turklāt nereti ādas problēmas ir kompleksas – asinsvadu defekti, pigmentācija, ādas novecošanās. Lāzerprocedūras ir efektīvākais šo problēmu risinājums. Dermatologa ikdienas praksē tas nozīmē dažādu lāzeriekārtu izmantošanu darbā ar vienu pacientu, kas procesu nereti padara lēnāku un mazāk efektīvu.

“Dermatoloģijas klīnika” jaunums - Derma V lāzerplatforma (“Lutronic Medical Systems”, Vācija) ir medicīnas tehnoloģiju inovāciju paraugs. Vienā iekārtā ir apvienoti asinsvadu un pigmentācijas defektu novēršanai un ādas rejuvinācijai (atjaunošanai) un lāzerepilācijai piemērotākie 532nm “zaļā” diodes un 1064nm Nd:YAG lāzerviļņu garumi.

Strādājot ar DermaV platformu, speciālists var mainīt nepieciešamos lāzera režīmus vienas sesijas ietvaros. Šādi iespējams atrisināt plašāku problēmu spektru dažādās ķermeņa zonās īsākā laikā. Turklāt, pateicoties platformā iestrādātajai Cryogen Cooling kriogēna dzesēšanas sistēmai, procedūras iespējams veikt, izmantojot optimālo lāzera jaudu, vienlaikus neradot pacientam diskomfortu. Dzesēšana tiek automātiski pielāgota ādas temperatūrai visas procedūras laikā.

Ar DermaV lāzerplatformu iespējams veikt šādas procedūras:

 • sīko asinsvadu likvidēšana;
 • rozācijas samazināšana;
 • hemangiomu likvidēšana;
 • zirnekļvēnu likvidēšana;
 • nevēlamas pigmentācijas ārstēšana (“portvīna” plankumi, pigmentācijas bojājumi, dažādu toņu pigmentācijas plankumi);
 • ādas atjaunošana;
 • terapija problemātiskai ādai (poru samazināšana, komedonu likvidēšana);
 • lāzerepilācija.

Ieguvumi, veicot  procedūras ar DermaV platformu:

DermaV Iestrādātās funkcijas nodrošina papildu procedūru drošību un efektivitāti:

 • ilgās pulsācijas tehnoloģija;
 • mainīgu secīgo impulsu (Variable Sequential Pulsing) tehnoloģija;
 • trīs reizes jaudīgāks 1064 nm lāzers maksimālam efektam;
 • Cryogen Cooling kriogēna dzesēšanas tehnoloģija apvienojumā ar 532 nm un 1064 nm lāzeru;
 • patentētā IntelliTrak tehnoloģija nodrošina konsekventu, ātru enerģijas piegādi izvēlētajā apstrādes zonā;
 • automātiskais temperatūras sensors.