Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Krūtis Kļūst Kuplas – Kolosāli!

Krūšu palielināšanas operācija 2600 EUR. Krūšu palielināšanas operācija ar īpaši vieglajiem B-LITE implantiem – 4300 EUR. Krūšu koriģējošām operācijām - 15% atlaide. “Dermatoloģijas klīnika” pieejams plašs krūšu plastikas operāciju spektrs - krūšu pacelšana, palielināšana vai samazināšana. Operāciju veic gadījumos, kad sieviete vēlas palielināt vai samazināt krūts dziedzeru apjomu, uzlabot krūšu formu vai atjaunot to kuplumu, kāds tas bija pirms grūtniecības vai svara zuduma. Sievietēm, kuras vēlas, lai krūtis būtu tvirtākas, paceltas un izskatītos jaunavīgākas, labs risinājums ir ķirurģiska krūšu pacelšana jeb mastopeksija.

Lasīt vairāk

01.29.2021

Krūšu palielināšanas operācija  2600 EUR

Krūšu palielināšanas operācija ar īpaši vieglajiem B-LITE implantiem – 4300 EUR

Krūšu koriģējošām operācijām - 15% atlaide

“Dermatoloģijas klīnika” pieejams plašs krūšu plastikas operāciju spektrs - krūšu pacelšana, palielināšana vai samazināšana. Operāciju veic gadījumos, kad sieviete vēlas palielināt vai samazināt krūts dziedzeru apjomu, uzlabot krūšu formu vai atjaunot to kuplumu, kāds tas bija pirms grūtniecības vai svara zuduma. Sievietēm, kuras vēlas, lai krūtis būtu tvirtākas, paceltas un izskatītos jaunavīgākas, labs risinājums ir ķirurģiska krūšu pacelšana jeb mastopeksija.

Atkarībā no pacientes vēlmēm un individuālajiem faktoriem, ir  pieejami dažāda veida krūšu implanti – klasiskie silikona implanti un jaunākās paaudzes “B-Lite” implanti, kas ir veidoti no silikona un mikrosfērām - šāds implants ir par 30% vieglāks. Izmantojot “B-lite” implantus, tiek samazināts pēcoperācijas jutīgums un atkopšanās laiks. Nozares jaunums ir silikona implanti poliuretāna apvalkā (arī  “B-Lite” implantiem), kas nerotē, nemaina savu atrašanās vietu un samazina risku veidoties cietai kapsulai ap implantu.

Katrs krūšu plastikas gadījums ir individuāls, tāpēc pieredzējušās “Dermatoloģijas klīnika” ķirurģes dr. Nonna Tomiševa un dr. Laura Liepiņa konsultācijas laikā palīdzēs izvēlēties piemērotāko operācijas metodi.

Pēc operācijas iedosim dāvaniņuCerederm krēmu rētu mazināšanai.

Caurspīdīgs un lietošanā vienkāršs gēls CEREDERMÒ paredzēts jebkuras izcelsmes hipertrofisko un keloīdo rētu profilaksei un ārstēšanai. Gēlam piemītošās īpašības kombinācijā ar ekskluzīvu tehnoloģiju nodrošina uzklāšanas ērtumu, ātru nožāvēšanu un ilgstošu iedarbību. Lietot 2 reizes diennaktī – no rīta un vakarā.

Ievērībai! Gēlu nekādā gadījumā nedrīkst uzklāt uz gļotādas.

 

Sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā. Konsultācija ir par papildu samaksu.

Akcija spēkā no 2021.gada 1. februāra līdz 31.martam.

 

Uzzini vairāk un piesakies!

Tālr.: 67847102, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv 

vai iestādes reģistratūrā: ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

''Veselības centrs 4'' par pacientu veselību rūpējas drošā vidē

Aicinām iedzīvotājus nebaidīties apmeklēt medicīnas iestādes un neatlikt rūpes par veselību uz vēlāku laiku. “Veselības centrs 4” filiāles un grupas uzņēmumi jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma veic pastiprinātus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Lasīt vairāk

Aicinām iedzīvotājus nebaidīties apmeklēt medicīnas iestādes un neatlikt rūpes par veselību uz vēlāku laiku.

“Veselības centrs 4” filiāles un grupas uzņēmumi jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma veic pastiprinātus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 • Klīniku darbinieki strādā, izmantojot nepieciešamos individuālās aizsardzības līdzekļus (maskas, dezinfekcijas līdzekļi, cimdi u.c.).
 • Ieeja klīnikās ir atļauta TIKAI sejas maskās.
 • Visas procedūras un konsultācijas notiek TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta.
 • Apmeklētājiem tiek nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi.
 • Pacientu reģistratūras ir atdalītas ar aizsargstiklu (kur tas tehniski iespējams).
 • Speciālistu kabineti tiek vēdināti un virsmas dezinficētas pēc katra klienta.
 • Starp klientu vizītēm tiek nodrošināti starplaiki drošības pasākumu veikšanai.
 • Klīniku personāls atbildīgi seko līdzi savai pašsajūtai un regulāri veic veselības pārbaudes.
 • Klientu plūsma tiek organizēta, maksimāli samazinot cilvēku saskarsmes iespējas klīniku gaiteņos un uzgaidāmajās telpās (pieraksts, vairākas ieejas/izejas, distances norādes).
 • Klīnikās ir izvietotas norādes par obligāto divu metru distances ievērošanu, drošības pasākumiem un apmeklētāju drošības instrukcijas.
 • Klīnikās ir uzstādīts gaisa attīrīšanas aprīkojums.
 • Koplietošanas telpas un gaiteņi tiek regulāri dezinficēti.

Lūgums pacientiem!

 1. Ja nevarat ierasties uz pieteikto vizīti, lūdzu, sazinieties ar klīnikas reģistratūru, lai atceltu pierakstu.
 2. Pacientiem uz vizīti jāierodas ne agrāk kā 10 minūtes pirms pieraksta laika, lai izvairītos no drūzmēšanās. Pārējiem pacientiem lūgums uzgaidīt ārpusē.
 3. Pacientiem uz plānoto vizīti jāierodas  bez pavadošajām personām, izņemot personas, kurām nepieciešami pavadoņi, un bērnus.

Neskaidrību gadījumā jums palīdzēs klīniku atsaucīgais personāls.

Uzvara pār dubultzodu ar “VLight Solution” lipolītisko preparātu

Kā zināms, Koreja ir kļuvusi par vienu no pasaules līderiem skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas līdzekļu izstrādē. “VLight Solution” (Koreja) ir injekciju preparāts efektīvai dubultzoda samazināšanai. Preparāta pamatā ir nātrija deoksiholāts, kas veicina tauku šķelšanu un absorbciju. “VLight Solution” neatgriezeniski iznīcina tauku šūnas – tās vairs neatjaunosies. 

Lasīt vairāk

Lipolītisko preparātu  injekciju kurss ir ideāli piemērots dubultzoda samazināšanai. Dubultzoda tauku “spilventiņš” nereti ir ģenētiska īpatnība, kura nepadodas klasiskām tievēšanas metodēm un procedūrām. “VLight Solution” preparāts ir piemērots arī sejas ovāla nostiprināšanai, jo veicina kolagēna sintēzi un stiprina asinsvadu sieniņas, kas atjauno ādas elastību un piešķir tai dabīgi atjaunotu izskatu.

! Tauku šūnas nedalās – pilnvērtīgs “VLight Solution” kurss apvienojumā ar veselīga dzīvesveida pamatprincipiem garantē ilgnoturīgu rezultātu.

Ieguvumi:

 • līdz 80% samazināts tauku depozīts
 • kolagēna sintēze;
 • limfātiskās sistēmas stimulēšana;
 • pirmie rezultāti redzami nedēļas laikā pēc pirmās procedūras;

Galvenā “VLight Solution” priekšrocība ir nelīdzināmi mazākā iekaisuma reakcija pēc procedūras un īsais rehabilitācijas laiks. “VLight Solution” augstākā efektivitāte, salīdzinot ar analogiem preparātiem, ir klīniski pierādīta.

Kursa ilgums: ieteicamais procedūru skaits – 3 procedūras reizi 10 dienās. Precīzs kursa ilgums un norise tiek noteikti, individuāli konsultējoties ar speciālistu:

 • nesāpīga procedūra;
 • pēc procedūras nerodas tūska un zilumi;
 • īss rehabilitācijas laiks pēc procedūras.

Ideāla rezultāta sasniegšanai procedūras ar “VLight Solution” ieteicams apvienot ar apstrādātās zonas vakuummasāžu.

Iedarbības zonas:

 • dubultzods;
 • sejas ovāls;
 • vaigi.

Kontrindikācijas:

 • alerģija pret kādu no preparāta sastāvdaļām;
 • vispārējās estētisko injekciju skontrindikācijas.