Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Jaunais dermatoskops ''DermLite Foto X'' palīdz atklāt slēptos riskus

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' speciālistu rīcībā ir jauns, augstākās kvalitātes dermatoskops ''DermLite Foto X'' ar funkcionālo ''Nailio'' statīvu (Dermlite, ASV), kas īpaši piemērots nagu stāvokļa izpētei un diagnostikai – onihoskopijai. 

Lasīt vairāk

''DermLite Foto X'' dermatoskops perfektai redzamībai. ''DermLite Foto X'' dizains ir īpaši izstrādāts savienošanai ar viedierīcēm un kamerām, panākot izcili kvalitatīvus izmeklējumu attēlus. Dermatoskops nodrošina perfektu redzamību, polarizētu un nepolarizētu baltās gaismas apgaismojumu, spilgtuma un fokusa regulējumu.

''Nailio'' pielāgojamais statīvs ar sarkanās LED gaismas funkciju. Savienojot ''DermLite Foto X'' dermatoskopu un ''Nailio'' statīvu, tiek iegūts nepārspējams digitālās dermatoskopijas, nagu attēlveidošanas un kapilaroskopijas risinājums. Pateicoties tam, ka apgaismojuma spilgtums un sarkanā LED gaisma ir regulējama, tiek uzlabota dziļo nagu struktūru un kapilāru vizualizācija - speciālists spēj saskatīt dziļākās un sīkākās nianses. Statīvs nodrošina stabilu atbalstu pacienta pirkstam, kustīgās detaļas ļauj izpētīt nagu no dažādiem leņķiem. Ir iespējams pilnvērtīgi pārbaudīt pat distālo nagu.

''DermLite Foto X'' un ''Nailio'' ir vērtīgs palīgs speciālistam, izšķirot zemnaga hematomas vai melanīna pigmentācijas pazīmes, nosakot dažādus oniholīzes (naga atslāņošanās no naga gultnes) veidus.

Pārbaudi un esi vesels. Nagu izmaiņas var liecināt par dažādām veselības problēmām, sākot ar vitamīnu deficītu līdz onkoloģijai. Tāpēc ''Dermatoloģijas klīnikas'' speciālisti aicina: ja pamanāt netipiskas naga formas, struktūras, pigmentācijas izmaiņas, ievērojat neizskaidrojamas tumšas līnijas zem naga, vērsieties pie dermatologa ātrai un precīzai stāvokļa noteikšanai. Klīnikas rīcībā ir jaunākās diagnostikas un ārstniecības tehnoloģijas un labākie speciālisti, kas strādā jūsu veselības labā.

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Dermatoloģijas klīnika''
Skanstes iela 50, Rīga
Tālr.: 67847102
dermaclinic@vc4.lv

Zane Rēvalde ''Porsche'' kustības SHIFT dalībniece: ''Izcilu Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi''

''Porsche'' aizsācis jaunu globālu kustību SHIFT, pirmos tās soļus sperot arī Latvijā, proti, ziedojot biedrības ''Riga TechGirls'' mācību programmai 5000 eiro un atklājot fotoizstādi ''Izcilu Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi'', kuru vidū ir arī Zane Rēvalde, vairāku ''Veselības centrs 4''  filiāļu vadītāja.

Lasīt vairāk

''Porsche SHIFT'' mērķis visā pasaulē ir veidot sieviešu līderu kopienu, lai sekmētu un virzītu pārmaiņas sabiedrībā - veicinātu līdztiesību, iekļaušanu, izceltu sieviešu talantus, veiksmes un pieredzes stāstus, iedrošinātu un motivētu.


''Porsche'' ražo vienas no labākām sporta automašīnām jau 70 gadus, un tas nebūtu iespējams bez mūsu vērtībām - ilgtspējas, tehnoloģijām un inovācijām, kā arī vienlīdzīgām iespējām visiem darbiniekiem. Vienlaikus, kā uzņēmums, ''Porsche'' ir tiecies palielināt sieviešu kolēģu skaitu ikvienā līmenī - mūsdienās sievietes strādā tādos amatos, kur tas kādreiz droši vien šķita neiespējami. Tāpēc tagad ''Porsche'' ir aizsācis šādu publisku un globālu iniciatīvu SHIFT, ko katra valsts īsteno atbilstoši tās aktualitātei,'' skaidro ''Porsche centrs Rīga'' vadītājs Ivars Norvelis.


''Porsche SHIFT'' kustības veidošanu Latvijā uzsāka sadarbībā ar žurnālu ''Pastaiga'', izveidojot savu īpašo Latvijas ietekmīgāko, radošāko, izcilāko sieviešu topu, izvēloties 21 dāmu, kas ne tikai iedvesmo ar saviem sasniegumiem, darbiem un personību, bet arī iemieso ''Porsche'' un kustības SHIFT vērtības.
''Mūsu mērķis bija radīt foto un iedvesmas vārdu izstādi ar spēcīgām, talantīgām savas jomas profesionālēm, inteliģentām Latvijas sievietēm, un vienlaikus arī vēlējāmies ieguldīt izglītībā. Tāpēc aicinājām dāmas piedalīties īpašā fotosesijā un dalīties savā pieredzē, kas varētu motivēt un iedrošināt arī citas Latvijas sievietes, kuras, iespējams, meklē jaunu ceļu savā dzīvē,'' teica Norvelis.
Tā tapa digitālā fotoizstāde ''Izcili Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi'', ko svinīgā pasākumā ar dāmu godināšanu 25. novembrī atklāja ''Porsche centrs Rīga''.


''Mēs aicinājām ikvienu dāmu, kura bija iekļauta ''Porsche'' un ''Pastaigas'' īpašajā topā, piedalīties šajā fotosesijā, solot, ka par katru, kura piekritīs, mēs ziedosim ''Riga TechGirls'' biedrībai,'' skaidroja Norvelis.
Kopā atsaucās 14 dāmas, kas palīdzēja ''Porsche centram Rīga'' nodrošināt vairāk nekā 200 citām sievietēm bezmaksas apmācības izglītības programmā ''Iepazīsti tehnoloģijas''.


Turpmāk SHIFT kustības attīstība turpināsies arī citos veidos, sevišķi sociālo mediju kanālos ''LinkedIn'' un ''Facebook'' un citur, lai fotoizstāde un iedvesmojošie sieviešu stāsti būtu pieejami arī plašākām auditorijām.


''Riga TechGirls'' ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir izglītot un iedvesmot vairāk meiteņu un sieviešu iesaistīties un darboties informācijas tehnoloģiju nozarē. Kopā ar partneriem tā regulāri organizē bezmaksas mācības, mentoru programmas, diskusijas u.c. 2020.gadā dažādos ''Riga TechGirls'' projektos iesaistījušās vairāk nekā 5000 sievietes.

Papildu informācija:
Jūlija Ločmele
Mārketinga vadītāja
SIA ''Baltijas sporta auto''
Phone: (+371) 20 364 118
E-mail: julija.locmele@porsche.lv
https://www.porsche.lv

Vienmēr starojošs skatiens!

10% ATLAIDE acu plakstiņu korekcijas operācijām!

Lasīt vairāk

12.01.2021

10% ATLAIDE acu plakstiņu korekcijas operācijām!

Izteiksmīgs skatiens nekad nav bijis tik svarīgs kā šobrīd, kad jānēsā maskas.

  • Atbrīvojies no noslīdējušās ādas krokas uz augšējiem plakstiņiem!
  • Samazini maisiņus zem acīm!
  • Iegūsti ievērojamu izskata uzlabošanos! 

Pēc plakstiņu korekcijas citi neuzminēs tavu jauneklīgā izskata noslēpumu!

Cenas sākot no*:

Augšējo plakstiņu blefaroplastika – 10% no 585 EUR (iepriekš no 650 EUR)

Apakšējo plakstiņu blefaroplastika – 10% no 699,30 EUR (iepriekš no 777 EUR)

Abu plakstiņu blefaroplastika – 10% no 1323 EUR (iepriekš no 1470 EUR)

*Plakstiņu plastikas operācijas cenas katram pacientam tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā nepieciešamo ķirurga darba apjomu un manipulācijas.

Operācijas priekšrocības:

Acu plakstiņu korekcija jeb blefaroplastika ir ķirurģiska operācija, kuras laikā tiek likvidēts plakstiņu liekās ādas noslīdējums, kā arī maisiņi zem acīm un tauku trūces. Plakstiņu korekciju veic pieredzējušās ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' plastikas ķirurģes Nonna Tomiševa un Laura Liepiņa. 

Pēc operācijas katru klientu iepriecināsim ar dāvanu no ''MaraNaturals''.

Saņemsiet arī 30% atlaidi trim sejas limfodrenāžas masāžas reizēm vēl labākam rezultātam.

Limfodrenāžas masāža stimulē dabisku limfas kustību cilvēka organismā, paātrinot dzīšanas procesu, noņemot tūsku, asinsvadu sieniņas tiek tonizētas un paātrina zilumu uzsūkšanos. Masāžu svarīgi veikt kursa veidā, ar speciālistu individuāli vienojoties par skaitu un biežumu.

Kuponu varēs izmantot:

''Dermatoloģijas klīnika''
Tālr. + 371 67847102
Adrese: Rīga, Skanstes iela 50

''Anti-Aging Institute''
Tālr. +371 25418181
Adrese: Rīga, Baznīcas iela 18

''Mārupe-centrs''
Tālr. +371 67847715
Adrese: Mārupe, Daugavas iela 27A

 

Akcija spēkā no 2021. gada 1. decembra līdz 2022. gada 31. janvārim.

Piesakies:
Tālr. + 371 67 847 102.
''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Skanstes ielā 50.