Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR.

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Jaunums - "DermaOXY" skābekļa terapija!

"DermaOxy" neinvazīvā mezoterapija – ātrs un efektīvs risinājums sejas ādas mitrināšanai, tonizēšanai un liftingam.

Lasīt vairāk

"Derma OXY" skābekļa terapija ir izveidota, lai nodrošinātu nevainojamu mijiedarbību ar ādu. Īpaša uzmanība ir pievērsta sastāvdaļu izvēlei, kas lieliski darbojas kopā, stimulējot dabiskos procesus ādā, lai būtiski uzlabotu tās veselību, struktūru un palielinātu mitrumu ādā. Procedūras veikšanai mēs izvēlamies izejvielas ar pierādītu pretnovecošanās efektu, īpašu uzmanību pievēršot krunciņu un smalku līniju samazināšanai, ādas mitrināšanai, lai kopumā iegūtu veselāku ādu. "Derma OXY" ir kopjoša, barojoša un efektīva ādas kopšanas produktu līnija, kura kopā ar skābekļa terapiju, klientam sniedz efektīvus un redzamus rezultātus jau pēc pirmās procedūras. Skābekļa terapija ir droša neinvazīva ārstēšanas metode, kuru veic izmantojot apstiprinātu ierīci lietošanai medicīniskos nolūkos, bet šeit tā tiek izmantota kosmētikas kontekstā.

Procedūra piemērota arī matu veselības veicināšanai un augšanas stimulēšanai.

"DermaOXY" terapija ir plaši pazīstama, pateicoties tās spējai samazināt un novērst ādas novecošanās pazīmes, atjaunojot ādas šūnas un palielinot mitrinošo vielu klātbūtni ādā.

Skābekļa procedūra sastāv no 2 posmiem:

1. posms. Serumu uzklāšana, izmantojot izsmidzināšanas un gaisa plūsmas uzgali

2. posms. Ādas masāža ar In2OXY zīmuli (tīra skābekļa padeves uzgalis), lai aktivizētu serumu.

 

Procedūras cena ar DermaOxy ierīci € 60.00 - € 70.00

Akcija! Liec acīm iemirdzēties!

No 2019. gada 1. janvāra līdz 28. februārim Dermatoloģijas klīnikā norisināsies akcija “Liec acīm iemirdzēties”, kuras ietvaros plakstiņu plastiskajām operācijām būs īpaši izdevīgs piedāvājums un lieliska dāvana katram klientam. 

Lasīt vairāk jpg

01.02.2019

Plakstiņu plastiskajām operācijām  – 15% atlaide.
 
Katru klientu iepriecināsim ar dāvanu – SmartDrivity™ - radiofrekvence GENESIS pēcoperācijas procedūru acu zonai skaistuma institūtā “Liora” (Dāvanas vērtība – 70 EUR. ). 
 
Akcija spēkā no 2019. gada 1. janvārim līdz 28. februārim.
 
Uzzini vairāk:
Dermatoloģijas klīnika
Tālrunis: +371 67 847 102; +371 28 381 189
Skanstes ielā 50, Rīgā
 
Par plakstiņu plastisko operāciju un tās ieguvumiem lasi šeit>>>
 
SmartDrivity™ - radiofrekvence GENESIS pēcoperācijas procedūra
 
Lieliska 2 soļu radiofrekvences enerģijas kombinācija. Audos tiek aktivizēti dabīgie atjaunošanās mehānismi: pastiprinās apmaiņas procesu aktivitāte, tiek nodrošināta audu apgāde ar skābekli, stimuleta limfātiskā cirkulācija. Radiofrekvence iedarbojas uz kolagēna un elastīna šķiedrām, kas veicina ādas elastīna šķiedru tīkla atjaunošanās sintēzes stimulāciju. Tas, savukārt, noved pie pilnas ādas atjaunošanās no iekšpuses, kā arī papildus tiek novērots liftinga efekts, krunciņu samazināšanās. 
 

Sejas remonts - vai ir alternatīva skalpelim?

Noskaties raidījumu “Nākotnes medicīna”. Sejas remonts - vai ir alternatīva skalpelim?

Lasīt vairāk jpg

11.30.2018

Studijas viesi - Dr. Nonna Tomiševa, "Veselības centrS 4" filiāles "Dermatoloģijas klīnika" plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe un Dr.med. Māra Rone-kupfere, Veselības centrs 4 Estētiskās medicīnas klīnika "4. Dimensija" Estētiskās dermatoloģijas nodaļas vadītāja, RSU Dermatoloģijas un Infektoloģijas katedras docente.

Sejas, kakla un dekoltē zonas ir visvairāk pakļautas ārējo faktoru iedarbībai, līdz ar to šo zonu novecošanās ir straujāka. Kā mūsdienās risināt ādas tvirtuma un skaistuma saglabāšanu, vai tiešām tikai ar skalpeli? Skaties raidījumā "Nākotnes medicīna".