Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR.

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

5 izpaltīti mīti par matiem

Neatkarīgi no tā, vai tie ir vecmāmiņas vai draudzenes ieteikumi, dermatoloģe Kristīne Poiša kliedē sabiedrībā izplatītākos mītus par matiem.


Lasīt vairāk

 1. BLAUGZNAS IR SAUSAS, BIRSTOŠAS ĀDAS PLĒKSNES.
  Blaugznas jeb seborejisks dermatīts ne vienmēr ir baltas, birstošas ādas plēksnes, kuras, pabužinot matus, var redzēt krītam uz pleciem. Blaugznas var būt arī kā dzeltenas krevelītes, kuras stingri turās pie galvas ādas, sārti plankumi, vai pat tikai viens, liels plankums, piemēram, pakauša daļā. Tā pat arī blaugznas var būt niezošas vai bez niezes.

 2. MATU MAZGĀŠANA UN ĶEMMĒŠANA VEICINA MATU IZKRIŠANU.
  Bieži vien tieši dušā vai matu ķemmē pamanam izkritušās matu kaudzes, bet šīs darbības nebūt neveicina matu izkrišanu. Cik daudz matiem ir paredzēts izkrist, tik arī tie kritīs. Ir normāli, ja dienā izkrīt līdz pat 100 matiem, bet, ja daudzums un izkrišanas ilgums sāk šķist aizdomīgs, jādodas pie dermatologa, trihologa.

 3. BIEŽA MATU MAZGĀŠANA VEICINA TO ĀTRĀKU TAUKOŠANOS.
  Tāpat kā sejas āda- vienam ir sausa un jutīga, citam poraina un ātri taukojas, tāpat arī galvas āda katram var būt atšķirīga. Tauku dziedzeri, kuri atrodas galvas ādā un, kurus regulē hormoni, atbild par mūsu galvas ādas taukainību. Šampūns noteikti neietekmē šo regulāciju, tāpēc mati būtu jāmazgā, cik bieži nepieciešams. Normāliem vai sausiem matiem varētu pietikt pat ar 2 reizēm nedēļā, bet taukaini, iespējams, jāmazgā katru dienu.

 4. ŠAMPŪNS UN MATU BALZAMS IR ATBILDĪGS PAR TO, CIK BIEZI UN VESELĪGI MUMS BŪS MATI.
  Šampūna uzdevums ir tikai attīrīt matu no taukiem un netīrumiem, gluži kā mazgājot rokas ar ziepēm. Un balzams nogludina atvērtās mata kutikulas, padarot tos gludākus un vijīgākus un mazāk traumējot ķemmēšanas un žāvēšanas laikā. Protams, šampūni var būt dažādi-ārstnieciskie, kuru uzdevums ir mazināt galvas ādas problēmas vai šampūni bez sulfātiem, sievietēm, kuras matos liek keratīnu, taču viens pats šampūns noteikti nebūs atbildīgs par matu biezumu un izturību. To nosaka paša mata ģenētiskā uzbūve, kopšanas paradumi, dzīvesstils, uzturs, matu vai vispārīgās saslimšanas.

 5. CEPURES VALKĀŠANA VEICINA MATU IZKRIŠANU.
  Cepures valkāšana saulainā laikā vai pirtī tieši pasargās matus no karstuma vai UV staru radītā bojājuma (ja vien tā nav cieša ķivere, kuru valkājat 24 stundas diennaktī). Kad vīrieši sūdzas par matu atkāpšanos vai plānākiem matiem pieres daļā, tas visticamāk ir saistīts ar iedzimtu mata saknes jutību uz dihidrotestosteronu jeb androgēnu alopēciju.

Lāzerepilācija raidījumā ''Ceļā uz pārliecību''

Noskatieties ''RigaTV 24'' jaunā raidījuma ''Ceļā uz pārliecību'' pirmo epizodi, kurā sabiedrībā zināmi vīrieši – pašmāju itālis Roberto Meloni un TV personība Aivis Ceriņš izmēģināja lāzerepilāciju padušu zonai.

Lasīt vairāk

09.16.2019

Par lāzerepilāciju un tās sniegtajām iespējām stāstīja:

 • ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' un Medicīnas centrs T/c ''Akropole'' dermatoloģe Kristīna Grigorjeva;
 • ''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikas ''4.Dimensija'', filiāles ''Juglas klīnika'' dermatoloģe, triholoģe Sandra Vizule.

Mūsdienu zinātnes un tehniskas sasniegumi ļauj saudzīgi un operatīvi novērst tās estētiskās nepilnības ar kurām agrāk nācās vienīgi samierināties. Ieskatieties, kā šīs procedūras norisinās dzīvē!

Raidījumā izmantotās lāzerepilācijas iekārtas:

!Pirms lāzerepilācijas konsultējieties ar dermatologu par procedūras piemērotību un norisi!

Īpašiem klientiem - īpašs piedāvājums!

''Veselības centrs 4'' klienta kartes īpašniekiem: 25% atlaide sejas ādas liftinga procedūrai ar Doublo HIFU!


Lasīt vairāk

09.02.2019

* Procedūra sejas ovāla uzlabošanai un nostiprināšanai.

BONUSS! Pēc procedūras iespēja pieteikties arī uz biorevitalizācijas procedūru ar 25% atlaidi – vēl labākam efektam!

HIFU (High intensity focused ultrasound) ir jauna metode ādas atjaunošanai, kas spēj ietekmēt ādas dziļākos slāņus un to strukturālās izmaiņas, kas saistītas ar novecošanos.

 

*Piedāvājums spēkā, uzrādot ''Veselības centrs 4'' lojalitātes karti un procedūru veicot vismaz 2 zonām.

 

Cena par procedūru tiek noteikta konsultācijas laikā pirms procedūras.

 

Vairāk par procedūru lasi šeit >>

 

Akcija spēkā līdz 2019.gada 30. septembrim