Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Izmaiņas pakalpojumu sniegšanā ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju un ''mājsēdi'' Latvijā no ceturtdienas, 2021. gada 21. oktobra, ''Veselības centrs 4'' filiālēs paredzētas izmaiņas pakalpojumu nodrošināšanā. Pakalpojumi tiks sniegti divos režīmos: ''sarkanajā''un ''dzeltenajā''. Visas ''Veselības centrs 4'' filiāles strādās līdz pulksten 19:00.

Lasīt vairāk

10.21.2021

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju un ''mājsēdi'' Latvijā no ceturtdienas, 2021. gada 21. oktobra, ''Veselības centrs 4'' filiālēs paredzētas izmaiņas pakalpojumu nodrošināšanā.

Visas ''Veselības centrs 4'' filiāles strādās līdz pulksten 19:00.

Pakalpojumi tiks sniegti divos režīmos:

 • veselības aprūpes pakalpojumi tiks sniegti ''sarkanajā režīmā'', nodrošinot to pieejamību visiem pacientiem*;
 • dienas stacionāru, zobārstniecības, otolaringoloģijas jeb LOR un endoskopijas pakalpojumi tiks sniegti ''dzeltenajā režīmā'', nodrošinot tos vakcinētām un/vai Covid-19 pārslimojušām personām, kas var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu vai 72 stundas derīgu RNS testu.

*Dodoties uz ''Veselības centrs 4'' filiālēm,  jāņem vērā, ka pakalpojumus ''sarkanajā režīmā'' varēs saņemt:

 • vakcinētas un/vai Covid-19 pārslimojušas personas, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu;
 • nevakcinētas personas, uzrādot 72 stundas derīgu RNS testu vai sešas stundas derīgu antigēna testu;
 • nevakcinētas personas, aizpildot ar parakstu apliecinātu anketu** par likumā noteikto administratīvo atbildību par likumos noteikto prasību neievērošanu.

Lai saņemtu pakalpojumu, visiem apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai personas apliecība.

Pakalpojumi tiek sniegti pacientiem bez pavadošajām personām. Izņēmumi ir gadījumos, kad tiek pavadīti bērni vai personas, kas nespēj patstāvīgi pārvietoties.  Pavadošajām personām tiek piemērotas tādas pašas pakalpojuma saņemšanas prasības, kādas ir pacientiem un klientiem.

**jāapliecina, ka persona:

 • pēdējo 10 dienu laikā nav uzturējusies augsta un īpaši augsta riska valstīs un tai apmeklējuma laikā nav jāatrodas pašizolācijā;
 • pēdējo 14 dienu laikā nav kontaktējusies ar personu, kurai ir apstiprināta Covid-19 infekcija;
 • nav kontaktējies ar personu, kura pēdējo 14 dienu laikā ir atgriezusies no augsta un īpaši augsta riska valstīm vai ar Slimību profilakses un kontroles centra noteikto kontaktpersonu;
 • šobrīd nav respiratoru, Covid-19 infekcijai raksturīgu simptomu – klepus, kakla sāpes, paaugstināta ķermeņa temperatūra, grūtības elpot u.c.

 

''Veselības centrs 4'' aicina izturēties atbildīgi pret savu un citu cilvēku veselību, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus!

 

Perfektā rezultāta noslēpums atbrīvojoties no dubultzoda

Dubultzods nereti sagādā diskomfortu pat slaidiem cilvēkiem. Spītīgais tauku spilventiņš bieži vien ir iedzimts, un dubultzodu iznīcināt iespējams vienīgi ar estētiskās medicīnas palīdzību.

Lasīt vairāk

08.09.2021

Dubultzods nereti sagādā diskomfortu pat slaidiem cilvēkiem. Spītīgais tauku spilventiņš bieži vien ir iedzimts, un dubultzodu iznīcināt iespējams vienīgi ar estētiskās medicīnas palīdzību.

Lai estētiskās procedūrās sniegtu patiesu gandarījumu, iegūtā rezultāta nostabilizēšana un pilnveide ir ne mazāk svarīga kā tā iegūšana.

Gan estētiskās medicīnas prakse, gan pētījumi ir pierādījuši, ka vislabāko rezultātu sniedz vairāku procedūru kombinācijas, nevis tikai vienas procedūras kurss. Dubultzoda iznīcināšana nav izņēmums. Šajā gadījumā efektu bez vilšanās sniedz lipolītisko preparātu injekciju un fokusētas ultraskaņas (HIFU) procedūru kombinācija.

 • Lipolītisko preparātu injekcijas ir saudzīga un efektīva liposakcijas alternatīva, it sevišķi nelielām, jutīgām zonām. Ievadītie preparēti šķeļ tauku šūnu struktūru, sašķeltie tauki vielmaiņas ceļā tiek izvadīti no organisma. Tauku depozītu iespējams samazināt līdz pat 80%. Procedūra ir diskrēta, nerada diskomfortu vai izteiktu iekaisuma reakciju.
 • Lai nostiprinātu zoda (pazodes un vaigu) ādu un izvairītos no “zemādas audu iztrūkuma” (vizuāla audu deficīta), kāds novērojams arī pēc liposakcijas, lipolītisko injekciju kursu ieteicams apvienot ar HIFU procedūrām. Ultraskaņas dziļā iedarbība veicina SMAS sistēmas savilkšanos un jauna kalogēna sintēzi, panākot liftinga efektu un vienmērīgu audu savilkšanos injekciju zonā. Pazodes kontūras kļūst gludas un āda – tvirta.

Atbrīvošanās no dubultzoda, iegūstot dabīgu un skaistu izskatu, iespējama pāris mēnešu laikā – lipolītiskā preparāta efekts vērojams jau pēc mēneša, bet ādas nostiprinošā iedarbība pēc HIFU procedūrām maksimālo efektu sasniedz pēc 3-6 mēnešiem. Precīzu procedūru kursu nosaka ārsts dermatologs.

 

Kontrindikācijas procedūru veikšanai:

 • akūtas saslimšanas un infekcijas;
 • alerģija pret kādu no lipolītiskā preparāta sastāvdaļām;
 • asinsreces traucējumi;
 • implanti vai filleri konkrētā zonas daļā;
 • onkoloģiskas saslimšanas;
 • diabēts;
 • grūtniecība.

Manipulācija līdzīgi citām injekciju procedūrām var radīt nelielus zilumus.

Procedūrām nav sezonālu ierobežojumu!

 

Uzzini vairāk un piesakies:
Skanstes iela 50, Rīga
Tel.: 67847102
e-pasts: dermaclinic@vc4.lv

 
 
Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114

 

''Veselības centrs 4'' dermatologi: agrīnai diagnostikai ir neatsverama loma melanomas atklāšanā un ārstēšanā

Jau 13 gadus Latvijā maijs ir Eiromenolomas mēnesis, kura laikā ārsti pastiprināti aicina sabiedrību pievērst uzmanību ādas vēža riska, diagnostikas un ārstēšanas jautājumiem.

Lasīt vairāk

05.26.2021

Jau 13 gadus Latvijā maijs ir Eiromenolomas mēnesis, kura laikā ārsti pastiprināti aicina sabiedrību pievērst uzmanību ādas vēža riska, diagnostikas un ārstēšanas jautājumiem.

Šogad kampaņas laikā no 10. līdz 14. maijam ''Veselības centrs 4'' filiāļu un grupas uzņēmumu dermatologi piedalījās akcijā, iedzīvotājiem veicot ādas veidojumu diagnostiku par samazinātu cenu vai bez maksas (pensionāriem un 1. grupas invalīdiem).

Piecu dienu laikā izmeklējumi tika veikti 287 interesentiem (no tiem 71 bez maksas). Diemžēl vienā gadījumā izmeklējumi atklāja ādas vēzi – melanomu, bet vēl trijos gadījumos uzrādīja aizdomas par šo slimību (melanoma suspecta). Šiem pacientiem tiks veikti papildu izmeklējumi diagnozes precizēšanai. Sešos gadījumos tika atklāta bazālo šūnu karcinoma - ādas ļaundabīgs audzējs, kas pamatā veidojas saulei pakļautās vietās. Deviņos gadījumos tika diagnosticēta pirmsvēža ādas slimība - aktīniskā keratoze. Divos gadījumos atklāts Špica nēvuss jeb juvenilā melanoma.

Konsultāciju laikā lielai daļai pacientu tika ieteikts veikt digitālo dermatoskopiju ar FotoFinder metodi, kura pieejama ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika''. Ar šo diagnostikas metodi ir iespējams noteikt ādas ļaundabīguma risku, melanomas un nemelanomas ādas vēzi agrīnā stadijā, un tam bieži ir izšķiroša nozīme veiksmīgu ārstēšanas rezultātu sasniegšanai.  

''Dermatoloģijas klīnika'' metodiskā vadītāja un dermatoloģe dr. Linda Kapteine-Veita atzīst: ''Pandēmijas laiks ir ierobežojis cilvēkus pārvietošanās un diemžēl arī ādas veselības pārbaudes ziņā. Tādēļ priecājamies, ka mūsu pacienti mēnesi pirms vasaras ir īpaši uzmanīgi pret savas un savu tuvinieku ādas jauniem veidojumiem. Mēs, ārsti, darām šo darbu visu cauru gadu un labprāt piedalāmies Euromelonomas akcijā, tādējādi sniedzot iespēju lielākam skaitam mūsu līdzcilvēku saņemt šo pārbaudi, ieteikt, kā rīkoties tālāk, kā ārstēt vai pasargāt ādu no audzēju veidošanās.''

Eiromelanomas mēneša aktivitāšu īstenošanā ''Veselības centrs 4'' sadarbojas ar pacientu biedrību ''Soli priekšā melanomai'', kas īsteno informatīvo kampaņu ''Balts arī ir skaisti''. Tās laikā iedzīvotājiem tiek sniegta informācija par ādas vēzi, par to, kur vērsties aizdomu gadījumā, kā arī ieteikumi, kā pasargāt sevi no saules kaitīgā starojuma. Biedrība akcijas laikā jau otro gadu aicina ''Baltajam sarakstam'' pieteikt ārstus, kuri laikus diagnosticējuši melanomu. Tas tiek darīts, lai visiem, kas biedrībā vēršas ar biežāko jautājumu: ''Pie kura ārsta iet?'', varētu sniegt pārbaudītus ieteikumus.

Melanomas pacientu atbalsta biedrības ''Soli priekšā melanomai'' pārstāve Sondra Zaļupe uzsver: ''Ir lieliski, ka šādas kampaņas laikā izdodas palīdzēt cilvēkiem savlaicīgi atklāt ādas vēzi un arī melanomu, glābjot dzīvības. Taču daudzos gadījumos saslimšana ar ādas vēzi varētu tikt novērsta, ja Latvija cilvēkiem būtu labāka iespēja nokļūt pie dermatologa. Daudzviet, īpaši novados, tas ir sarežģīti, jāgaida rindā daudzus mēnešus. Tāpēc biedrība Melanomas modrības mēneša noslēgumā Veselības ministrijai un Nacionālajam veselības dienestam ir iesniegusi vēstuli, aicinot uzlabot dermatologu pieejamību Latvijas novados''.

Eiromelanomas mēnesī piedalījās desmit ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi: ''Dermatoloģijas klīnika'', ''Anti-Aging Institute'', ''4. Dimensija'', ''Juglas klīnika'', ''Diagnostikas centrs'', ''Valdlauči'', ''Mārupe'', ''Spice'', ''Veselības centrs 4'' K. Barona ielā 117'' un ''Capital Clinic Rīga''. 

Pārbaudes veica ''Veselības centrs 4'' filiāļu ārsti – dermtalogi Linda Kapteine-Veita, Anda Apine, Žanna Al Suleimane, Jeļena Isajeva, Jana Janovska, Jūlija Melkoņane, Vita Priedīte, Marina Sproģe, Aleksejs Zavorins, Sandra Zemvalde, Lauma Valeine, Sandra Vizule, Inese Kolontaja, Diāna Plise, Milēna Jakuba-Zolotarjova, Lāsma Kalnbērza, Diāna Vība, Elīna Ozola, Sigrija Freiberga.

Dermatologi atgādina, ka ikvienam cilvēkam ir jārūpējas par savu veselību. Ādas vēzis ir vizuāli diagnosticējams jau agrīnā stadijā, tādēļ speciālisti katram iesaka pārbaudīt dzimumzīmes un ādas veidojumus vismaz vienu reizi gadā, jo vienīgā iespēja izvairīties un uzvarēt ādas vēzi ir laikus veikta diagnostika un profilakse.

Pazīmes, kas varētu liecināt par ādas vēzi:

 • parādījies jauns pigmentēts veidojums;
 • notikušas iepriekš esoša pigmentēta veidojuma formas (simetrijas), krāsas, izmēra (visbiežāk palielinās), malu (robežu), virsmas izmaiņas;
 • uz ķermeņa ir ādas veidojums, kas ilgstoši ir sāpīgs, jutīgs, niez, periodiski asiņo un pārklājas ar kreveli, ir izveidojušās čūlas vai brūces, kas nedzīst;
 • ādas veidojumi, kas zvīņojas un nedzīst pēc ārstēšanas.

Ja Jums ir aizdomas par ļaundabīgu ādas veidojumu, nekavējoties konsultējieties ar ārstu!

Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā statistika nav iepriecinoša - 2019. gadā no ādas vēža miris 121 cilvēks (63 – no ļaundabīgas melanomas, 58 – no citiem ļaundabīgiem ādas audzējiem), gadu iepriekš, 2018. gadā, no ādas vēža mira 124 cilvēki (76 – no ļaundabīgas melanomas, 48 – no citiem ļaundabīgiem ādas audzējiem).  Ik gadu ar melanomas diagnozi pirmo reizi sastopas ap 200 cilvēku.