Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Skaistums bez upuriem ar ''Dermatoloģijas klīnika''!

Vieglprātība var atspēlēties!

Saskaņā ar Veselības inspekcijas datiem 45% jeb gandrīz katrā otrajā no pārbaudītajām pakalpojumu sniegšanas vietām pērn konstatētas dažāda veida neatbilstības higiēnas prasībām.

Lasīt vairāk

"Dermatoloģijas klīnika" un citas ''Veselības centrs 4'' filiāles, kā arī grupas uzņēmumi aktīvi iesaistās Veselības ministrijas, Veselības inspekcijas un Slimību profilakses un kontroles centra rīkotajā kampaņā ''Uzticies pārbaudot'', palielinot savu uzticamību ar digitālo apņemšanos ''Tu vari man uzticēties!''.

Kampaņas mērķis ir veicināt invazīvo skaistumkopšanas pakalpojumu (t.sk. skaistuma injekcijas, permanentais grims, tetovējumi) sniegšanas drošību.

Nozarei attīstoties, skaistumkopšanas pakalpojumu un to sniedzēju klāsts kļūst arvien plašāks un pieejamāks. Tomēr jaunās iespējas liek rūpīgi izvērtēt, kam uzticēt ne tikai savu ārieni, bet arī veselību un pat dzīvību.

''Veselības centrs 4'' grupas speciālisti strādā, ievērojot augstākos higiēnas, drošības un profesionalitātes standartus, telpās, kuras aprīkotas atbilstoši īpaši konkrēto skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai. Tiek nodrošināta stingra normatīvo prasību ievērošana un regulāra zināšanu atjaunošana. Mūsu speciālisti izmanto augstvērtīgus procedūru instrumentus, kuri, atbilstoši konkrētā pakalpojuma standartam, tiek sterilizēti, īpaši iepakoti un marķēti, kā arī atvērti tikai pirms procedūras veikšanas klienta klātbūtnē.

Aicinām uzticēties tikai kvalificētiem un uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem!

 

''SaAUSIES! Tavu ausu skaistumam''


AUSU FORMAS KOREKCIJA (OTOPLASTIKA)

10% atlaide ausu formas korekcijas plastiskajām operācijām.

Pakalpojums ietver ausu formas korekciju, likvidējot iedzimtas un iegūtas ausu deformācijas – atstāvošas ausis.Lasīt vairāk

Operācijas mērķis: uzlabot auss gliemežnīcas formu un simetriju.

Operācija tiek veikta lokālā un/vai vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 1-1,5h

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā.

Ausu formas korekcijas operācijas veic pieredzējušās ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' plastikas ķirurģes Nonna Tomiševa un Laura Liepiņa.

Pirms ausu formas korekcijas (otoplastikas operācijas) nepieciešama plastikas ķirurga konsultācija. Konsultācija ir par papildu samaksu.

Piemērots vecums operācijas veikšanai ir 6-7 gadi, laiks pirms skolas gaitu uzsākšanas, lai izvairītos no psiholoģiskiem pārdzīvojumiem, ko bērniem mēdz radīt vienaudžu izsmejošā attieksme pret atstāvošām ausīm, taču operāciju var veikt arī citā vecumā.

Akcijas piedāvājums spēkā no 20. jūlija līdz 31. augustam.

10% atlaide operācijai ir spēkā vēl vienu mēnesi līdz 30. septembrim, ja klients piesakās, apmeklē plastikas ķirurga konsultāciju, un veic ausu formas operācijas priekšapmaksu līdz 31. augustam, ieplānojot operāciju periodā no 20. jūlija līdz 30. septembrim.

Klienti, kuri ir pierakstījušies uz konsultāciju pirms 20. jūlija un veic operāciju akcijas periodā no 20. jūlija līdz 31. augustam, saņem 10% atlaidi ausu korekcijas operācijai.

Uzzini vairāk un piesakies! Tālr.: 67847102, 28381189, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv vai iestādes reģistratūrā: ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

Vasaras piedāvājumu kokteilis!

Īpašs veselības un skaistuma piedāvājums ''Veselības centrs 4'' klienta kartes īpašniekiem!

Lasīt vairāk

Ja esat ''Veselības centrs 4'' lojalitātes programmas dalībnieks, šovasar Jums ir iespēja saņemt augstvērtīgus veselības aprūpes un estētiskās medicīnas pakalpojumus par ĪPAŠI IZDEVĪGU CENU!

Akcijas piedāvājums:
Akcijas laikā ''Veselības centrs 4'' lojālie klienti saņem 50 EUR bonusu augstvērtīgiem pakalpojumiem, - akcijas piedāvājumā iekļautiem diagnostikas izmeklējumiem un estētiskās medicīnas procedūrām, kuru cena nav mazāka par 250 EUR.

AKCIJAS PIEDĀVĀJUMS "VESELĪBAS CENTRS 4" FILIĀLĒ "DERMATOLOĢIJAS KLĪNIKA"

- Skaistuma injekcijas (botulotoksīna injekcijas, filleru injekcijas);
- HIFU DOUBLU procedūra visai sejai.

Pieteikšanās akcijas piedāvājumam pa tālruni: 67847481 vai uz vietas klīnikas reģistratūrā - Skanstes ielā 50!