Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

SKANSTES IELA 50, 3. STĀVS, RĪGA, LV-1013, LATVIJA

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR. +371 20 25 07 01
(uz šo tālruni zvani tiek pieņemti laikā no 10:00-12:00, pārējā laikā tiek apstrādātas iesūtītās sms)

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Skaistuma dūriens vasaras karstumā!

Nāc, saņem savu lieliskā skaistuma dūrienu un svini vasaru koši! Veicot jebkuru injekciju saņem atlaidi līdz pat 50 Eur!

Lasīt vairāk

 

 

Kuru no procedūrām izvēlēties? Noskaties Medicīnas kanāla video "Ko darīt, ja ar gadiem mainās sejas ovāls?"!

 

 

 

 

Skaistuma injekcijas un procedūras pieejamas šādās “Veselības centrs 4” filiālēs:

 

Dermatoloģijas klīnika

Skanstes iela 50, 3.stāvs, Rīga

Tālr.: 67847102, 28381189

www.dermaclinic.lv

  • Mezoterapija
  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri), biorevitalizācija, PRP jeb trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas, PRF jeb trombicītiem bagātinātas fibrīna injekcijas.

 


 

Medicīnas centrā t/c “SPICE”

Lielirbes iela 29, 2.stāvs, Rīga

Tālr.: 29993706

www.vc4.lv

  • Mezoterapija
  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri).

 


 

Skaistuma klīnika “4. Dimensija”

Pulkveža Brieža iela 15, 5.stāvs, Rīga

Tālr.: 67016721, 26655577

www.dimensija.lv

  • Mezoterapija
  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri), biorevitalizācija, PRP jeb trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas, PRF jeb trombicītiem bagātinātas fibrīna injekcijas.

 


 

Juglas klīnika

Brīvības gatve 410, 5.stāvs, Rīga

Tālr.: 67136282, 29330086

www.juglasklinika.lv

  • Mezoterapija

 


 

Capital Clinic Riga

Duntes iela 15a, 3. un 4.stāvs, Rīga

Tālr.: 66333333, 29334224

www.capitalclinicriga.lv

 

  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri).

 


 

UZZINI VAIRĀK: +371 20 550 550 

 akcijas@vc4.lv

 

 

Kosmētisko injekciju ceļvedis

Ar kosmētisko injekciju (tautā sauktas par skaistuma injekcijām) palīdzību ne tikai ir iespējams uzlabot ārējo izskatu, bet arī tikt galā ar tādu problēmu kā pārmērīga svīšana jeb hiperhidrozi. Turklāt tās iespējams veikt bez sezonas ierobežojumiem.

VC4 Juglas klīnikas dermatoloģe dr. med. Inese Kolontaja - Zaube atzīst, ka ar injekciju palīdzību mēs nespējam apturēt novecošanas procesu, bet spējam ievērojami uzlabot gan ādas vizuālos parametrus, gan ar tiem saistīto dzīves kvalitāti. “Jo agrāk sākam koriģēt ar vecumu saistītās izmaiņas, jo mazāk invazīvas procedūras būs nepieciešamas. To, kāda injekcija vai to kombinācija būs vispiemērotākā, jāļauj izvērtēt speciālistam,” norāda dr. med. I. Kolontaja – Zaube.

 

Botulīna toksīna injekcijas

Dr. T. Sidorčika atzīst, ka pastiprināta mīmikas muskuļu aktivitāte noved pie pirmajām novecošanās pazīmēm. Līdz ar to botulīna toksīna injekcijas sejas mīmikas muskuļos ir pierādīts un efektīvs veids, kas pieder pie pretnovecošanās pasākumiem. Botulīna toksīns neizraisa muskuļu paralīzi (pilnīgu muskuļu nekustību), bet gan samazina muskulatūras kustību intensitāti. Galvenokārt šis injekcijas veic pierē, lai novērstu stateniskās – dusmu rievas un horizontālo – izbrīna rievu veidošanos. Ļoti labs efekts tiek sasniegts tā saucamo acu “varžu kājiņu” profilaksē.

„Ja grumbas ādā bijušas visu mūžu, injicējot botulīna toksīnu, muskuļi atslābst un piere izlīdzinās, bet grumba saglabājas, jo audi tajā vietā ir kļuvuši plānāki un nespēj tūdaļ atgūt elastību. Tāpēc ļoti bieži ir nepieciešamas kombinētās injekcijas. Piemēram, dusmu rieva, pieres horizotālās rievas, krunciņas ap acīm „iesēžas” ādā aktīvas mīmikas muskulatūras darbības rezultātā. Tas ir līdzīgi kā ar audumu, kas nepārtraukti tiek burzīts. Jaunu ādu „saburzīt” būs grūtāk, taču gadiem ejot ādā mazinās vielas, kas nodrošina elastību un, darbinot aktīvi muskuli (piemēram, saraucot dusmu rievu), ādā jau parādās paliekošas krunciņas. Šajā gadījumā pareizāk veikt kombinētu metodi – vispirms injicē botulīnu, kas aptur muskuļa darbību un novērš grumbu savilkšanos, un tad krunciņu aizpilda ar pildvielu jeb filleriem. Piere kļūst gludāka un bieži vien nākamajā reizē pietiek tikai ar botulīna injekciju, jo grumba vairs neveidojas,” stāsta dr.med. I. Kolontaja - Zaube.

Viens no kosmētisko injekciju veidiem ir botulīna toksīna injekcijas, kuras pielieto svīšanas mazināšanai padušu apvidū, taču individuāli konsultējoties ar ārstu, iespējamas arī injekcijas roku un pēdu biezajā ādā. Botulīna toksīns nebloķē sviedru dziedzerus kā to dara antipersperanti un dezodoranti, kā rezultātā veidojas labvēlīga vide dažādu infekciju attīstībai, bet gan samazina svīšanas intensitāti, piemēram, padusēs, netraucējot šo struktūru normālu darbību. Citiem vārdiem sakot, cilvēks svīst, bet ne tik intensīvi, lai tas traucētu ikdienas aktivitātēm,” stāsta dr. T. Sidorčika.

Procedūras ilgums ir 20 minūtes, kuras laikā padušu ādā tiek injicēts neliels daudzums botulīna toksīna. Efekts parādās tuvāko dienu laikā, un klasiski darbojas 8 mēnešus lēnām atjaunojoties svīšanas intensitātei. Šādas procedūras var atkārtot 1 reizi gadā.

 

! Jāņem vērā, ka paaugstināta temperatūra un alkohols noārda botulīnu, tādēļ vismaz 5 dienas nebūtu vēlams apmeklēt saunu un augstas intensitātes treniņu nodarbības, kā arī lietot alkoholu.

Botulīna toksīna injekcijas neveic pacientiem ar neiroloģiskām saslimšanām, kuras izpaužas ar muskuļu atoniju, parēzēm;pacientiem līdz 18 gadu vecumam; pacientiem ar alerģisku reakciju uz kādām no ievadāmām vielām;ja ir vietēja ādas infekcija botulīna toksīna injicējamās vietās;antibiotiku kursa laikā.

 

Pildvielas jeb filleri

Dr. T. Sidorčika atzīst, ka pēdējā dekādē populārākās estētiskās dermatoloģijas procedūras ir pildvielu injekcijas. Sejas vaibstu konturēšanai un ādas defektu mazināšanai ar dziļām fillera injekcijām jeb lunch-brake procedure (no angļ. val. - pusdienu pārtraukuma procedūra), neizmantojot plastiskā ķirurga skalpeli, ir mūsdienīga pretnovecošanās metode, kas kļūst arvien populārāka sabiedrībā tās daudzo priekšrocību dēļ. Procedūrai praktiski nav nepieciešams sagatavošanās periods un tās laikā nepielieto anestēziju. „Injekcijām izmanto hialuronskābi saturošos fillerus jeb pildvielas, kas pēc būtības ir viskozs ādas mitrinātājs un paliek tajā vietā, kur ievadīts. Atkarībā no blīvuma hialuronskābes filleri saglabājas audos 6-24 mēnešus. Uzsūkšanās process ir pakāpenisks un nepieciešamības gadījumā jāveic atkārtotas injekcijas,” stāsta dr. med I. Kolontaja – Zaube.

Dermatoloģe L. Kapteine norāda, ka šobrīd ir pieejami īpaši uzlaboti Mesoestetic® mesofilleri. Tie radīti pēc unikālas hialuronskābes attīrīšanas tehnoloģijas, kas maksimāli samazina risku, ka produkts varētu radīt alerģiju, iekaisumu vai citas blakusparādības.

Ar filleriem iespējams aizpildīt gan sīkas, gan dziļākas krunciņas, koriģēt sejas ovālu, palielināt vaigu kaulu vizuālo apjomu, pacelt noslīdējušu sejas ovālu un mutes kaktiņus, palielināt lūpu apjomu, uzlabot to formu, koriģēt asimetriju. 

 

Biorevitalizācija

Vasaras periodā jebkurai ādai neatkarīgi no tās tipa un vecuma ir nepieciešama pastiprināta mitrināšana. Pašreiz efektīvākais un mūsdienīgākais veids kā to panākt ir ādas biorevitalizācijas procedūras. Turklāt šī metode aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības jau ādas iekšpusē, ne tikai virspusēji. Brīvie radikāļi, kā zināms, „sadedzina” mūsu ādas jaunību, veicina hialuronskābes samazināšanos, kas ir viens no galvenajiem ādas mitrinātājiem ādas šūnās. (Tā spēj saistīt ūdens molekulas, tādējādi ādai ļaujot izskatīties starojošai.) Hialuronskābe samazinās arī līdz ar novecošanos – ik gadu hialuronskābes daudzums rūk mūsu ādā, tā kļūst sausāka un sāk parādīties krunciņas. Biorevitalizācijas mērķis ir palielināt hialuronskābes daudzumu ādā. Bez ķirurģiskas iejaukšanās, ar injekciju palīdzību tiek ievadīts sterils, viskozi elastīgs, caurspīdīgs gēls (dabīga, attīrīta hialuronskābe), kā rezultātā atjaunojas dermas ūdens līdzsvars, rodas optimāli šūnu dalīšanās apstākļi, tiek stimulēts kolagēns, elastīna sintēze, uzlabojas ādas bioloģisko funkciju aktivitāte un vielmaiņa, atjaunojas imūnā aizsardzība. Āda iegūst veselīgu izskatu, uzlabojas ādas turgors, elasticitāte un sejas ovāls. „Turklāt galvenā šīs aktīvās vielas priekšrocība ir tā, ka tā neizraisa alerģiskas reakcijas un noārdās aptuveni 8 - 10 mēnešu laikā. Papildus šī tehnika sniedz iespējas strādāt ar ādu ap acīm, aizpildot sīkās grumbiņas,” piebilst dr. T. Sidorčika.

! Izvēloties vienreizēju procedūru, āda saņems pietiekami daudz hialuronskābes, lai sniegtu papildus aizsardzību sauļošanās sezonā. 

Procedūru nav vēlams veikt, ja ādā ir aktīvi iekaisuma perēkļi un infekcija.

Mezoterapija

Mezoterapiju lieto dažādu estētisko problēmu novēršanai - ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā.
Mezoterapija ir allopātisku (tradicionālu), homeopātisku un bioloģiski aktīvu vielu mikroinjekcijas ādā (no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā). Ādas slānī ievadītās vielas injekciju veidā iedarbojas daudz efektīgāk nekā, tradicionāli to darot, ar kosmētiskajiem līdzekļiem. Šie kokteiļi, monopreperāti, dzīvnieku un augu valsts ekstrakti zemādas slānī veido rezerves, no kurām, pakāpeniski atbrīvojoties, tiek aktivizēti šūnu vielmaiņas procesi. 

Mezoterapijas iedarbība ir dziļāka (līdz pat 2 cm) par aparāttehnoloģijām un tās efektivitāti pamato ar to, ka bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās - tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. Tomēr tā kā tās ir virspusējas injekcijas un darbība notiek zemādas līmenī, mezoterapija nav kaitīga. Bioloģiski aktīvo preparātu var ievadīt ļoti mazās devās — tieši tik, cik nepieciešams, lai tas paveiktu savu darbu, bet neuzkrātos šūnās un nelabvēlīgi neietekmētu citas organisma sistēmas.
! Pirms mezoterapijas uzsākšanas uz ādas veic proves reakcijas testu. Mezoterapijas procedūras veic tikai kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.

Mezoterapiju neveic grūtniecēm un bērniņa barošanas ar krūti laikā, kā arī, ja pacientam ir saistaudu saslimšanas, infekcijas vai akūtas saslimšanas.

! Lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, vairākas dienas pirms procedūras nedrīkst lietot aspirīnu un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā. Pēc procedūras jāizvairās no atrašanās tiešos saules staros un jālieto saules aizsargkrēms ar aizsargfaktoru (SPF) vismaz 30.

PRP un PRF injekcijas

„Pēdējo gadu viens no perspektīvākajiem sasniegumiem medicīnā un estētiskajā dermatoloģijā ir dabiska ādas atjaunošana - defektu un novecošanās pazīmju novēršana ar trombocītiem bagātinātu plazmas (PRP) un  trombocītiem bagātinātu fibrīna (PRF) injekciju palīdzību. Turklāt mūsdienu tehnoloģijas iespējas šo procedūru padara vēl mazinvazīvāku. Piemēram, ALMA Lasers Harmony®XL tehnoloģija pieļauj vienlaicīgi kombinēt ne tikai dažādus fizikālos faktorus, lai panāktu ādas resursu aktivizēšanos, bet paver unikālu iespēju uzreiz pēc lāzerprocedūras caur mikrobrūcītēm ievadīt PRP  zemādā, pielietojot ultraskaņas porācijas terapiju, nevis injekciju metodi,” norāda VC4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija dermatoloģe, dr. med. Māra Rone – Kupfere. 

PRP un PRF ir 100% dabiska tehnoloģija, jo tiek injicēts asiņu komponents no paša cilvēka asinīm. Satur ļoti i daudz vērtīgas sastāvdaļas, kā olbaltumvielas, barības vielas, augšanas faktorus, kurus ievadot ādā, tiek nodrošināta jauna augstvērtīgāka kolagēna un hialuronskābes sintēze.

PRP un PRF rekomendē ādas mitruma līmeņa atjaunošanai; ādas elastības un krāsas uzlabošanai; grumbiņu mazināšanai un izlīdzināšanai; paplašinātu poru savilkšanai; aknes izraisītu ādas bojājumu mazināšanai aktīvā stadijā; ādas dzīšanas procesu uzlabošanai pēc dažādām rejuvenācijas procedūrām (vidēji dziļie ķīmiskie pīlingi, lāzerķirurģija, frakcionētā radiofrekvence u.c..)

Tā ir ļoti droša tehnoloģija, jo nav alerģiskas blakusparādības. “Īpaši efektīva, kombinējot ar citām ādu atjaunojošām metodēm- ELOS tehnoloģiju (frakcionēto radiofrekvenci kombinācijā ar infrasarkano staru terapiju), hialuronskabes injekcijām, ķīmiskiem pīlingiem un frakcionēto lāzerķirurģiju. Efekts parādās aptuveni 3- 4 nedēļu laikā un ilgst 3- 4 mēnešus,” uzsver J. Janovska.

 

* PRFinjekcijās netiek izmantoti antikoagulanti.

Dzēlīgās piezīmes atstāj pagātnei!

Līdz 31. augustam īpašas cenas ausu korekcijas plastiskajām operācijām "Veselības centrs 4" filiālē "Dermatoloģijas klīnika".

Lasīt vairāk jpg

 

 

Otoplastika jeb ausu plastika
 
 
Auss gliemežnīca ir dzirdes orgāna ārējā daļa. Auss iekšējā struktūra atbild par kustību koordināciju un palīdz cilvēkam noturēt līdzsvaru. Uz ļipiņas atrodas daudz aktīvu punktu, kas regulē iekšējo orgānu darbu. Līdztekus funkcionālajām īpatnībām šai ārējā veidola „detaļai” ir estētiska nozīme. Ne velti - auss gliemežnīcu korekcijai jeb otoplastikai ir vairāk nekā 150 gadus sena vēsture. Deformācijas, defekti, nestandarta formas, izmērs, bojājumi, ausu asimetrija un citi trūkumi bieži vien ir traucējuši cilvēka ārienei. Taču tas ir novēršams!
 
 
Akcijas piedavajums ausu plastikai
 
 
Uz 8 jautājumiem par otoplastikas iespējām atbild Veselības centra 4 Dermatoloģijas klīnikas plastikas ķirurģe Nonna Tomiševa.
 
 
1. Kad pielieto otoplastiku? 
 
Visbiežāk to pielieto, ja ir atstāvošas ausis. Operācijas laikā tās tiek pārveidotas, lai ausis atrastos tuvāk galvai, vai tiek samazināts to izmērs. Iespējams koriģēt arī ausu formu (kausveida ausis), iedzimtas auss gliemežnīcu deformācijas (auss gliemežnīcas neesamība, maza, nolaista, sagriezusies, plakana, ieaugusi, kantaina auss gliemežnīca, visas auss gliemežnīcas vai tās daļas palielinājums). Tiek veiktas rekonstruktīvas operācijas pēc dažādām traumām, kad atjaunojam atrautas auss ļipiņas, auss gliemežnīcu utt.. 
 
 
2.Cik populāra Latvijā ir otoplastika?
 
 
Otoplastika ir viena no pieprasītākajām operācijām bērniem atstāvošu ausu gadījumā. Pēdējā laikā arvien vairāk nākas veikt ausu ļipiņu plastiskās operācijas pēc „tuneļu” ievietošanas. Bieži vien jaunieši neapzinās sekas, viņi cer, ka no „tuneļiem” varēs viegli atbrīvoties, bet tā nav! Gadiem ilgi tos nēsājot, caurums apvelkas ar ādu, bet rētaudi izstaipās- caurums paliek. Līdzīgi kā citur pasaulē, arī Latvijā pieprasītākā ir krūšu palielināšana, tai seko plakstiņu un ausu rekonstrukcija, topā ir arī lielāka ādas un tauku slāņa noņemšana no vēdera un tauku atsūkšana. Sejas operācijas ir mazāk populāras. Visaktīvāk plastiskās ķirurģijas iespējas izmanto cilvēki vecumā no 25 līdz 40 gadiem, no kuriem 70% ir sievietes. Visbiežāk meitenes vēlas palielināt krūtis vai uzlabot vēdera formu pēc dzemdībām.
Pēc 40 gadu vecuma aktuāla kļūst noslīdējušo plakstiņu problēma. Aizvien biežāk uzlabot kādu ķermeņa daļu izvēles arī vīrieši. Raksturīgi, ka labi justies viņiem traucē noslīdējuši plakstiņi un maisiņi ap acīm, kā arī ausu forma.
 
 
3. Kāpēc rodas atstāvošas ausis?
 
 
Auss īpatnības visbiežāk tiek pārmantotas. Lai arī vecākiem var šķist, ka tā nevar būt, jo ģimenē tādu ausu nav, ģenētika mēdz izspēlēt brīnumus, un šādas ausis var tikt pārmantotas no ļoti tālām paaudzēm. Dažreiz šādas ausis var veidoties tāpēc, ka tās atrodas nepareizā leņķī, skriemelis ir par lielu vai gluži otrādi – kāds skriemelītis trūkst. Taču jāņem vērā, ka bērna ārējā auss veidojas vēl mammas vēderā – 10.-12. grūtniecības nedēļā un reizēm šī attīstība nenorit līdz galam.
 
 
4.Vai, bērnam augot, arī var mainīties ausu forma?
 
 
Bērnam piedzimstot, auss gliemežnīca ieņem noteiktu formu, kas laika gaitā mainās ļoti minimāli. Protams, jāuzmanās, lai, velkot bērnam galvā cepuri vai bērnam guļot, austiņa netiktu atlocīta, jo šādi ir iespējams traumēt ausu skriemeli un ausis pavisam nedaudz atliekt.
 
 
5.Kādā vecumā vislabāk veikt ausu koriģējošo operāciju?
 
 
Visbiežāk ausu plastiskās operācijas bērniem tiek veiktas pirms skolas gaitu uzsākšanas, taču tās var arī veikt vēlāk, arī pieaugušajiem. Pēc operācijas ausis harmoniski attīstās, bērnam augot. Bērna auss pilnībā izveidojas 9 gadu vecumā un dzīves laikā savu formu vairāk nemaina. 
 
 
6. Kā norit operācija?
 
 
Ausu plastiskajā ķirurģijā tiek pielietotas vairāk nekā 200 otoplastikas metodes. Rekonstrukcijai tiek izmantota polietilēna protēze vai ribas skrimslis. Jebkura no tām paredz auss gliemežnīcas skrimšļu un mīksto audu skaršanu. Visu otoplastikas veidu mērķis ir jaunas auss skrimšļa formas modelēšana. Lai rētas nebūtu pamanāmas, griezienu izdara aiz auss. Ļoti svarīgs ir precīzs pirmsoperācijas stāvokļa novērtējums. Katra auss tiek izpētīta (izmeklēta), izmērīta un no pakauša nofotogrāfeta, lai izslēgtu asimetriju. Atkarībā no sarežģītības pakāpes operācija parasti ilgst no 1-1,5 stundām vietējā anestēzijā vai vispārējā anestēzijā.
 
 
7. Cik sarežģīts ir pēcoperāciju periods?
 
 
Parasti pēc operācijas pacients tajā pašā dienā var doties mājās. 2 nedēļas 24 stundas  diennaktī  jānēsā elastīga saite ap galvu ātrākai kosmētiskā efekta sasniegšanai. Skolā vai darbā var atgriezties jau pēc 14 dienām, jo tad elastīgais apsējs jāuzliek tikai uz nakti. Pāris dienas pēc operācijas ausis var būt sāpīgas, pietūkušas un parādīties zilumi. Pirmos mēnešus pēc operācijas būtu jāizvairās no tādām fiziskām aktivitātēm, kuru laikā ausis iespējams traumēt.
 
 
8. Pēc cik ilga laika būs redzams gala rezultāts un vai efekts ir paliekošs?
 
 
Ausis pilnībā sadzīst pēc sešiem mēnešiem, bet rekonstruktīvās otoplastikas gadījumā galarezultāts būs redzams pēc gada. Auss gliemežnīcu plastikas efekts ir paliekošs un neietekmē dzirdi.

Visiem mesoestetic Energy C sejas kopšanas līdzekļiem un Energy C sejas procedūrai īpaša 20% atlaide!

Izmanto lielisko iespēju palutināt savu sejas ādu ar Energy C sejas procedūru un sejas kopšanas līdzekļiem no mesoestetic, kas satur augstas koncentrācijas C vitamīnu! Laika posmā no 01.08.-31.08. visiem mesoestetic Energy C sejas kopšanas līdzekļiem un Energy C sejas procedūrai īpaša 20% atlaide!

Lasīt vairāk

Jau izsenis C vitamīns tiek dēvēts par ‘’skaistuma vitamīnu’’. Tas stimulē kalogēna veidošanos, tam piemīt antioksidanta īpašības, kas neitralizē ultravioleto staru radītos bojājumus un apkārtējās vides kaitīgo ietekmi uz ādu. C vitamīns nostiprina asinsvadu sieniņas, stimulē šūnu atjaunošanos.

 

Izmanto lielisko iespēju palutināt savu sejas ādu ar Energy C sejas procedūru un sejas kopšanas līdzekļiem no mesoestetic, kas satur augstas koncentrācijas C vitamīnu!

 

Laika posmā no 01.08.-31.08. visiem mesoestetic Energy C sejas kopšanas līdzekļiem un Energy C sejas procedūrai īpaša 20% atlaide!

 

mesoestetic atlaides augusta