Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

SKANSTES IELA 50, 3. STĀVS, RĪGA, LV-1013, LATVIJA

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR. +371 20 25 07 01
(uz šo tālruni zvani tiek pieņemti laikā no 10:00-12:00, pārējā laikā tiek apstrādātas iesūtītās sms)

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Lipofilings - jaunums Dermatoloģijas klīnikā!

Dermatoloģijas klīnika papildina plastiskās ķirurģijas procedūru klāstu ar lipofilinga metodi! Lipofilinga procedūra parasti tiek izmantota tajās zonās, kurās tauki trūkst, piemēram, lai koriģētu sejas ovālu pie sejas zemādas tauku satura atrofijas vai tiem klientiem, kuriem zudis sejas apaļīgums. Ar lipofilinga metodi iespējams piepildīt krunciņas, kas ir alternatīva metode filleru ievadīšanai. Tāpat iespējams koriģēt ievilktas rētas. 

Lasīt vairāk

Tauku piepildīšana vēlamajās zonās

Lipofilinga procedūra tiek izmantota jau sen, bet tikai pēdējā laikā tiek piedāvātas arvien vairāk metodes tauku apstrādei - attīrīšanai, kā rezultātā metode kļūst arvien pieprasītāka un efektīvāka.

Lipofilinga procedūra parasti tiek izmantota tajās zonās, kurās tauki trūkst, piemēram, lai koriģētu sejas ovālu pie sejas zemādas tauku satura atrofijas vai tiem klientiem, kuriem zudis sejas apaļīgums. Ar lipofilinga metodi iespējams piepildīt krunciņas, kas ir alternatīva metode filleru ievadīšanai. Tāpat iespējams koriģēt ievilktas rētas. Mazu zonu aizpildīšana tiek dēvēta par mikrofilingu.

Makrofilings - liela apjoma zonu aizpildīšana, piemēram, sēžas vietas palielināšana/ korekcija, krūšu palielināšana/ korekcija.

Kā notiek procedūra?

Sākumā tauki tiek atsūkti - tiek veikta liposakcija (tauku atsūkšana) no tām zonām, kurās ir daudz tauku. Iegūtie tauki tiek speciāli apstrādāti, notiek 3x apstrāde, lai taukus atdalītu no liekajām šūnām un liekā šķidruma. Pēc tam sagatavotie tauki tiek iepildīti mazās šļircītēs un tiek veikta lipofilinga procedūra jeb tauku piepildīšana.

Liposakcija var notikt vietējā anestēzijā vai intravenozajā anestēzijā, atkarībā no apstrādājamās zonas. Tauku pēcapstrāde aizņem apmēram 30 minūtes. Pēc tam atkarībā no zonas, kur tauki tiek sapildīti, tiek lemts par anastēzijas nepieciešamību.

Makrofilinga procedūras tiek veiktas vispārējā vai spinālajā narkozē, atkarībā no koriģējamās zonas. Būtiski, ka pēc procedūras pacientam nav jāpaliek stacionārā pa nakti, jo dažas stundas pēc procedūras pacients vēl paliek ārsta kontrolē, bet pēc ārsta apskates, pacients var doties mājās.

 

 

Procedūras plusi - iespējams risināt dažāda veida estētiskās problēmas.

Sejai:

 • Krunciņu, rētu piepildīšana, sejas ovāla uzlabošana.
 • Sejas ovāla korekcijai nepieciešami apmēram 100 ml tauku katrai sejas pusei.

Ķermenim:

 • Sēžas zonas, krūšu korekcija, rētu piepildīšana.
 • Lipofilingu var kombinēt arī ar krūšu dziedzeru palielināšanas operāciju, kad tiek ievietoti implanti, lai nepieciešamības gadījumā zonā starp implantiem un ādu injicētu taukus, tādejādi uzlabojot vizuālo efektu, ja plānas ādas gadījumā implanta kontūras ir pamanāmas zem ādas.
 • Krūšu un sēžas zonas korekcijai nepieciešams apmēram 1 litrs tauku.

Aspekti, kas jāņem vērā

 • Noteikts tauku šūnu daudzums uzsūcas organismā (lizējas) jeb aiziet bojā. Rezultāts, kas būs novērojams 2-3 nedēļas pēc operācijas nav uzskatāms par gala rezultātu. Tādēļ zonā parasti tiek iepildīts mazliet lielāks daudzums tauku, nekā nepieciešams, jo daļa tauku šūnu tāpat uzsūksies. Tauku uzsūkšanās procesā būtiski arī ģenētiskie faktori.
 • Ja pacients ir kalsns, nav daudz tauku, makrofilinga procedūra nevar tikt nodrošināta.
 • Tauki, kurus plānots pārstādīt, tiek atsūkti manuāli, nekad netiek izmantotas automātiskās ierīces, lai tauku šūnas netiktu traumatizētas un bojātas
 • Pēc procedūras tajās zonās, kurās tika veikta liposakcija, iespējami zilumi, pietūkums. 3-5 dienas, pēc liposakcijas būs jūtams diskomforts.
 • Pēc mikrofilinga procedūras mājās būtu jāpavada apmēram viena nedēļa. Svarīgi nemasēt, neaiztikt piepildītās zonas, lai ļautu taukiem iedzīvoties.
 • Pēc sēžas zonas lipofilinga pacientam nevajadzētu atrasties sēdus pozīcijā apmēram 2 nedēļas.
 • Ja ar lipofilinga procedūru tiek piepildītas krūtis, var veidoties kalcināti, ko var sajaukt ar veidojumiem, tādēļ pirms krūšu izmeklēšanas vienmēr vajadzētu ārstu brīdināt par veikto lipofilinga procedūru.

VC4 Diagnostikas dienests saņem ISO 9001: 2015 kvalitātes sertifikātu

2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. Sertifikāta iegūšana ir nozīmīgs notikums gan mūsu klientiem, gan esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem, kā arī sadarbības partneriem.

Lasīt vairāk

Kvalitātes vadības sistēmas resertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām izgājušas arī “Veselības centrs 4” filiāles- “Baltijas Vēnu klīnika”, “Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika”, skaistuma klīnika “4.Dimensija”, kā arī “Juglas klīnika”.

Kā norāda “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, viņš ir patiesi lepns par piekto ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikātu, jo tikai dažām iestādēm Latvijā, kas nodrošina medicīnas pakalpojumus, šāds sertifikāts ir piešķirts. “ISO sertifikāts nodrošina nepārtrauktu kvalitātes kontroli, kas mums kā uzņēmumam uzliek augstu kvalitātes latiņu, jo regulāri jāseko līdzi, vai mūsu sniegtie pakalpojumi ir atbilstoši tam līmenim, ko esam apņēmušies nodrošināt. Augsti standarti, gan pakalpojumu, gan klientu servisa nodrošināšanā, kā arī medicīnas tehnoloģiju uzturēšanā vienmēr ir bijusi “Veselības centrs 4” prioritāte,” atzīst M.Rēvalds.

Jaunie ISO sertifikāti Veselības centrs 4 grupā

 

SIA “Veselības centrs 4” ir viena no Latvijā lielākajām privātajām medicīnas kompānijām daudzprofilu ambulatorās medicīnas iestāžu grupā un, iespējams, atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu kopumā.

“Veselības centrs 4” ieguvis 1. vietu gan 2017. gada, gan 2016. gada “Uzņēmumu Reputācijas Tops” sadaļā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi", savukārt 2015. un 2013. gadā “Veselības centrs 4” ieguvis Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu.

Īstais laiks gludai ādai! Piedāvājums "Veselības centrs 4" klientu kartes īpašniekiem!

Īstais laiks gludai ādai! Piedāvājums tikai VC4 klientu kartes īpašniekiem! No 01.11. – 31.12.2017 40% atlaide lāzerepilācijai filiālēs – Dermatoloģijas klīnika, Juglas klīnika, Medicīnas centrs T/C Spice un Wellslim centrs.

Lasīt vairāk

  

Lāzerepilācija – matiņa folikulas iznīcināšana ar gaismas staru šobrīd ir vismodernākā liekā apmatojuma likvidēšanas metode - ne vien efektīva un salīdzinoši mazsāpīga, bet arī nodrošina visilglaicīgāko rezultātu cīņā ar lieko apmatojumu. Turklāt estētiskajā medicīnā ik brīdi ienāk jaunas uzlabotas lāzertehnoloģijas, kas tagad dod iespēju procedūras veikt visu gadu, kā arī beidzot no apmatojuma atbrīvoties gaišu un smalku matu īpašniecēm. 

 

Lāzerepilāciju iespējams veikt “Veselības centrs 4” klīnikās:

 

Juglas klīnika - Vairāk par procedūru Juglas klīnikas mājaslapā

 

Dermatoloģijas klīnika - Vairāk par procedūru Dermatoloģijas klīnikas mājaslapā

 

Wellslim centrs - Vairāk par procedūru Wellslim centrs mājaslapā

 

Medicīnas centrs T/N “Spice” - Vairāk par T/N "Spice" pieejamo lāzerepilācijas iekārtu

 

Lāzerepilāciju neiesaka veikt:

 

 • Akūtu ādas slimību, ādas vēža gadījumā, kā arī, ja ir daudz lielu dzimumzīmju, tetovējumi vai hormonāli traucējumi.
 • Meitenēm, jaunākām par 16 gadiem, jo līdz šim vecumam organismā notiek hormonālas svārstības, un matiņu folikuli (sīpoli) pilnībā vēl nav noformējušies.
 • Grūtniecības laikā, jo nereti hormonālo izmaiņu rezultātā, notiek pastiprināta matiņu augšana. Procedūras laikā gaisma ādas slānī nokļūst tikai 4 - 6 milimetru dziļumā, tādēļ ne grūtniecības, ne ginekoloģisku saslimšanu gadījumā tai nevajadzētu radīt negatīvas parādības. Tomēr bērniņa gaidīšanas periodā grūtnieces āda kļūst daudz jutīgāka, pazeminās viņas sāpju slieksnis. Savukārt pēc grūtniecības iespējamas hormonu līmeņa svārstības, kas var izraisīt pastiprinātu apmatojuma veidošanos, un tad var nākties epilācijas kursu sākt no jauna.

 

Pirms procedūras:

 

 • Izvairīties no sauļošanās 1 nedēļu pirms lāzerprocedūras. Pirms procedūras nelietot pašiedeguma līdzekļus.
 • Neraustīt un neepilēt matiņus ar vasku vismaz mēnesi pirms procedūras. Citi apmatojuma likvidēšanas veidi, piem., skūšanās, griešana, u. c., kas saglabā matu saknes, ir pieļaujami.
 • Uz procedūru ir jāierodas ar tīru ādu, tajā pašā dienā vai iepriekšējā vakarā noskūtu apmatojumu. Piezīme: sejas apvidū apmatojumu noskūt nevajag.
 • Vismaz nedēļu pirms procedūras neieziest ādu ar kairinošām vielām, piemēram, glikolskābi vai retinoīdiem u. c.
 • Ja lietojat fotosensibilizējošus medikamentus, noteikti informējiet par to savu ārstu.