Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Klientu ievērībai!

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un Veselības ministrijas rīkojumu Nr.59, kas stājas spēkā šī gada 27. martā, uz laiku tiek ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos. Šajā laikā klientiem tiks nodrošināta neatliekamā medicīniskā un akūtā palīdzība, izmeklējumi un konsultācijas, kas sniegs iespēju saņemt medicīnisko palīdzību, piemēram, pēkšņu sāpju gadījumā.

Lasīt vairāk

Konsultēties par savu veselības stāvokli un nepieciešamajiem veselības aprūpes pakalpojumiem iespējams arī tiešsaistes video platformā www.doconline.lv. Tiešsaistē konsultācijas sniedz ģimenes ārsti, pneimonologi, uztura speciālisti, dermatologi, ginekologi, dzemdību speciālisti, urologi, endokrinologi, psihoterapeiti, flebologi, ķirurgi, anesteziologs, otorinolaringologs (LOR), fizioterapeiti, ķermeņa estētikas speciālisti, ārsts-kosmētiķis u.c.

!!! ''Veselības centrs 4'' nodrošina ārstu mājas vizītes. Pieteikties mājas vizītēm iespējams, zvanot uz tālr.: +371 27866655

Informējam, ka saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī ''Veselības centrs 4'' filiālēs tiek mainīts arī darba laiks. 

Dermatoloģijas klīnikā no 30.03. līdz 14.04 tiek mainīts darba laiks:
Darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00

Vairāk informācijas par 'Veselības centrs 4'' filiāļu un grupas uzņēmumu darba laika izmaiņām>>>

Neskaidrību gadījumos lūdzam sazināties ar galveno reģistratūru!
Tālr.: +371 67847100 E-pasts: reg@vc4.lv

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

Lasīt vairāk

Konsultācijām video platformā www.doconline.lv pieejami ģimenes ārsti un speciālisti: endokrinologi, dermatologi, kardiologs, dietologs, uztura speciālists, urologs, proktologs, asinsvadu ķirurgs, un citi. On-line režīmā ārsti var izsniegt nepieciešamās e-receptes un izrakstus no pacientu ambulatorajām kartēm.

''Ņemot vērā situācijas nopietnību, runājam ar ārstiem, lai tuvākajās dienās vēl vairāk paplašinātu tiešsaistē pieejamo speciālistu skaitu un konsultāciju pieejamības laiku. Attālinātās konsultācijās labi var palīdzēt pacientiem ar akūtām saslimšanām, kā arī pacientiem ar hroniskām slimībām, kuriem nepieciešams izrakstīt e-receptes. Tomēr ir arī izmeklējumi, kurus nav iespējams veikt attālināti. Visas ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumu ārsti turpina darbu arī klātienē paaugstinātas drošības apstākļos,'' atzīst ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

Visās filiālēs un klīnikās tiek nodrošināti visstingrākie drošības pasākumi, lai maksimāli aizsargātu pacientus un personālu. Veselības aprūpes speciālisti aicina neielaist slimības un apmeklēt ārstu klātienē, ja pacientam nav noteikts karantīnas vai pašizolācijas režīms un netiek novēroti COVID-19 simptomi (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u.c.).

www.doconline.lv ir maksas video konsultāciju platforma, kas nodrošina medicīniskās aprūpes pieejamību neatkarīgi no pacienta atrašanās vietas. Par tiešsaistes konsultāciju iespējams norēķināties, veicot priekšapmaksu (izmantojot i-banku vai bankas karti) www.doconline.lv platformā.

Konsultācijas tiešsaistē sniedz speciālisti no ''Veselības centrs 4'' filiālēm un grupas uzņēmuma ''Capital Clinic Riga''.

Par konkrētu ārstu pieejamību pacienti var interesēties vietnē www.doconline.lv vai, sazinoties ar ''Veselības centrs 4'' zvanu centru: Tel.: +371 67847100 e-pasts: reg@vc4.lv.

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

Pacientu un personāla drošības nolūkos ''Veselības centrs 4'' aicina pacientus iepazīties, un ievērot uzņēmuma īstenotos drošības pasākumus.


Lasīt vairāk

COVID-19 vīrusa iespējamās izplatības profilakse

AICINĀM PACIENTUS!

 • Ievērot sociālo distancēšanos rindās pie reģistratūras letēm un lodziņiem.
 • Ievērot sociālo distancēšanos, uzturoties iestādes telpās.
 • Dezinficēt rokas, pirms veicat jebkādus maksājumus (nauda, maksājuma kartes) un nododat jebkurus priekšmetus citam cilvēkam.
 • Iespēju robežās lietot individuālos veselības aizsardzības līdzekļus.
 • Godprātīgi aizpildīt (ar parakstu apliecināt) pacienta aptaujas veidlapu.
 • Ievērot Veselības ministrijas izdotās instrukcijas par rīcību gadījumā, ja:
  - esat bijuši pandēmijas skartajās zonās,
  - kontaktējušies ar saslimušajām personām,
  - jums ir aizdomas par iespējamo saslimšanu ar COVID-19.

''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos tiek veikti sekojoši drošības pasākumi:

 • Pastiprināta telpu vēdināšana.
 • Slēgta tipa gaisa dezinfekcija iestādes darba laikā.
 • Atvērta tipa gaisa dezinfekcija pēc iestādes darba laika.
 • Roku dezinfekcijas nodrošināšana ar atbilstošiem līdzekļiem reģistratūru zonā.
 • Ieteicamās distances norādīšana pie reģistratūru letēm un lodziņiem.

INFORMĒJAM! ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos visas konsultācijas, procedūras un operācijas notiek, kā ierasts, ievērojot papildu drošības pasākumus. Ja vēlaties atcelt pierakstu, lūdzu, laicīgi paziņojiet, zvanot uz reģistratūru.

ATGĀDINĀM! Jūsu ērtībām ārsti palielinās online konsultāciju pieejamību. Konsultācijām iespējams pieteikties vietnē www.doconline.lv.

Pateicamies par sadarbību!
''Veselības centrs 4'' administrācija