Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Vasaras piedāvājumu kokteilis!

Īpašs veselības un skaistuma piedāvājums ''Veselības centrs 4'' klienta kartes īpašniekiem!

Lasīt vairāk

Ja esat ''Veselības centrs 4'' lojalitātes programmas dalībnieks, šovasar Jums ir iespēja saņemt augstvērtīgus veselības aprūpes un estētiskās medicīnas pakalpojumus par ĪPAŠI IZDEVĪGU CENU!

Akcijas piedāvājums:
Akcijas laikā ''Veselības centrs 4'' lojālie klienti saņem 50 EUR bonusu augstvērtīgiem pakalpojumiem, - akcijas piedāvājumā iekļautiem diagnostikas izmeklējumiem un estētiskās medicīnas procedūrām, kuru cena nav mazāka par 250 EUR.

AKCIJAS PIEDĀVĀJUMS "VESELĪBAS CENTRS 4" FILIĀLĒ "DERMATOLOĢIJAS KLĪNIKA"

- Skaistuma injekcijas (botulotoksīna injekcijas, filleru injekcijas);
- HIFU DOUBLU procedūra visai sejai.

Pieteikšanās akcijas piedāvājumam pa tālruni: 67847481 vai uz vietas klīnikas reģistratūrā - Skanstes ielā 50!

PRX-T33® - neinvazīva biorevitalizācijas terapija

Vadošo estētiskās medicīnas tehnoloģiju uzņēmuma ''WIQO med'' (Itālija) patentētie unikālās formulas preparāti PRX-T33® tagad pieejami arī ''Dermatoloģijas klīnika''. Klīniku speciālisti īpašu apmācību laikā apguvuši zināšanas un prasmes, lai, pielietojot unikālos preparātus un precīzas to izmantošanas metodes, sniegtu klientiem vismūsdienīgākās iespējas rūpēties par ādas estētiku un vitalitāti.


Lasīt vairāk

Neinvazīva biorevitalizācija ādas veselībai un jaunībai bez sāpēm, injekcijām, traumām, iekaisuma, apsārtuma, tūskas un rehabilitācijas!

PRX-T33® ir preparāts ķīmiskai, neinvazīvai biorevitalizācijai, inovatīva formula ādas kopšanai, kas lieliski stimulē ādas atjaunošanās procesus, netraumējot ādas epidermu jeb ādas virskārtu, bet intensīvi iedarbojoties uz dermas slāni. Preparāta molekula ir veidota tā, lai saglabātos katras sastāvdaļas unikalitāte un augstā efektivitāte, taču nebūtu to blakņu, kas ir raksturīgas katrai sastāvdaļai atsevišķi. Jau preparāta nosaukumā iekļauta informācija par tā sastāvu – 33% trihloretiķskābe (TCA), kas neierastā veidā kombinēta ar ūdeņraža pārskābi un kojskābi. Šī kombinācija ļauj biorevitalizēt jeb atjaunot ādu tā, lai nerastos ādas virskārtas lobīšanās, toties veidotos jauns kolagēns un atjaunotos šūnu struktūra.   

Procedūras laikā PRX-T33® preparāts ļoti mazā daudzumā tiek uzlikts uz ādas vairākās kārtās (4-6 kārtas)  un intensīvi iemasēts ādā, pielietojot precīzas un pareizas masāžas tehnikas.  Pēc tam tas tiek nomazgāts ar tīru ūdeni. Procedūras noslēgumā tiek uzlikts speciāls ādas krēms, kas uzlabo šūnu atjaunošanos, un krēms saules aizsardzībai. Procedūru var atkārtot ik pēc 7-10 dienām līdz pat 8 reizēm līdz pozitīva rezultāta iegūšanai. Parasti kursa veidā – vismaz 4 reizes, pēc tam individuāli izvērtējot, vai kurss jāpagarina.

No ''svētku'' sejas procedūrām līdz jaudīgai dermas stimulācijai, kombinējot ar aparāttehnoloģijām un injekcijām

''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģe Tatjana Ļiņova uzsver metodes pozitīvos aspektus: ''Estētiskajā dermatoloģijā neatsverams pluss ir, ka procedūras iespējams veikt visu gadu, arī laikā, kad āda ir iesauļota. Agrāk, kad sākās vasara, mēs lāzerus likām malā un teicām – diemžēl tagad neko nevaram darīt, gaidīsim rudeni. Ļoti būtiski ir arī, ka klientiem nav ''jāizkrīt'' no ikdienas aktivitātēm un ritma. Tas nozīmē, ka procedūru var veikt, piemēram, pusdienas pārtraukumā un pēc tam, it kā nekas nebūtu bijis, ar svaigu izskatu atgriezties birojā. Brīnišķīgi ir arī, ka PRX-T33® procedūra ir lielisks risinājums, ja zini, ka pēc nogurdinošas un intensīvas darba dienas ir labi jāizskatās vakara pasākumā – tikai pusstunda, un cilvēks izskatās starojošs un vitāls. Tāpat šī procedūra ir vienkārša, to var labi kombinēt ar citām metodēm, kas ir bagātīgi pieejamas mūsu klīnikās - es PRX-T33® redzu kā ideālu papildinājumu procedūrām, ko veicu saviem klientiem. Bet kopumā mazinvazivitāte estētiskajā medicīnā ir jaunākā tendence, aktualitāte, jo tā neprasa ilgu atjaunošanās, atgūšanās laiku.''

PRX-T33® priekšrocības:

 • augsta efektivitate;
 • droša pielietošana;
 • bez vecuma ierobežojumiem;
 • ātra, vienkārši veicama procedūra;
 • pēc procedūras uzreiz var atgriezties dienas ierastajā ritmā;
 • bez sezonalitātes – izmantojama arī vasarā/saulainā laikā;
 • lieliski kombinējama ar citām ādas uzlabošanas procedūrām;
 • bez sāpēm, injekcijām, traumām veicama procedūra;
 • bez rehabilitācijas jeb atjaunošanās perioda, bez apsārtuma, tūskas, iekaisuma;
 • pielietojama ne tikai sejas, kakla, dekoltē zonas, ķermeņa, roku ādas stāvokļa uzlabošanai, bet arī matiem, intīmajai zonai;
 • uzlabo dermas struktūru.

 

PRX-T33® indikācijas/klīniskais pielietojums:

 • ādas foto- un hrononovecošanās: sejas, ķermeņa, roku, dekoltē zonas ādas revitalizācija;
 • cīņa ar krunkām;
 • ļenganums, ādas tonusa pazemināšanās, hiperkeratoze;
 • ādas rētaudu izmaiņas un postakne, akne;
 • ādas hiperpigmentācija, atrofiskās rētas;
 • strijas;
 • nogurusi, neveselīga izskata āda;
 • ādas sagatavošana pirms lāzerprocedūrām;
 • matu problēmas, matu augšanas stimulēšana;
 • intīmās zonas mitrināšana, balināšana.

Kontrindikācijas:

 • sastāvdaļu nepanesība vai alerģija uz tām;
 • grūtniecība un zīdīšanas laiks;
 • atvērtas brūces, iegriezumi, nobrāzumi uz ādas;
 • onkoloģiskas slimības.

 

 

 

Daudzsološas inovācijas vēnu lāzerķirurģijā

Šī gada 16. jūnijā “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” pirmo reizi Latvijā norisinājās vēnu paraugoperācija, izmantojot ražotāja neoLaser trešās paaudzes neoV1940 lāzeru apvienojumā ar inovatīvo Infinite Ring Fiber lāzeršķiedru.


Lasīt vairāk

Operāciju veica “Baltijas vēnu klīnika” flebologs, asinsvadu ķirurgs Dr. Ints Ūdris un tajā kā novērotāji piedalījās “Baltijas vēnu klīnika” flebologi, asinsvadu ķirurgi Dr. Pēteris Gerke, , Dr. Sergejs Migailovs, Dr. Ivars Prudāns, Dr. Žoržs Žabūrs, kā arī ražotāja neoLaser pārstāvis Baltijā un tiešsaistē - neoLasers pārstāvis no Izraēlas. Dr. Ūdris ir trešais speciālists pasaulē kas veica šādu operāciju, izmantojot minēto tehnoloģiju kombināciju.Operāciju unikālu padara, tajā izmantotās tehnoloģijas: neoV1940 lāzera 1940 nm viļņu garums ir ar īpaši augstu absorbciju, ka vēnu ļauj slēgt saudzīgāk. Savukārt Infinite Ring Fiber ir pirmā lāzeršķiedra ar cilindrisku lāzerstara emisiju, kas nodrošina vienmērīgāku lāzera enerģijas izplatību uz vēnu sieniņām, samazinot operācijas traumu risku.

Vērtējot operācijas norisi, speciālisti atzina, ka jaunā tehnoloģija ir daudzsološu risinājums vēnu lāzerķirurģijas attīstībā.