Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

SKANSTES IELA 50, 3. STĀVS, RĪGA, LV-1013, LATVIJA

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR. +371 20 25 07 01
(uz šo tālruni zvani tiek pieņemti laikā no 10:00-12:00, pārējā laikā tiek apstrādātas iesūtītās sms)

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunumi

Sapnis par skaistām krūtīm! Īstais laiks to īstenot!

Līdz 30. novembrim Veselības centrs 4 Dermatoloģijas klīnikā krūšu plastiskajām operācijām atlaide līdz pat 20% no standarta cenas.

Lasīt vairāk

 

 

 

VC4 Dermatoloģijas klīnikā krūšu plastiskajām operācijām atlaide līdz pat 20% no standarta cenas.

 

Krūšu palielināšanas operācija - 2400 €

(Cenā iekļauts: operācija, anatomiskie vai apaļie implanti, pēcoperācijas krūšturis, anesteziologa konsultācija, anestēzija, diennakts stacionārs ar ēdināšanu)

 

Krūšu koriģējošām operācijām- krūšu samazināšanai, krūšu pacelšanai -15 % atlaide.

 

Katru klienti iepriecināsim ar dāvanu!

Saņem dāvānā veicot krūšu plastiku
 

Mesoestetic bodyshock push-up nostiprinošs krēms ar paceļošu efektu krūšu un sēžas zonas ādas kopšanai.

Uzzini vairāk: http://dynasty.lv/mesoestetic-sl/push-up?page=2

 

Akcija spēkā no 2017. gada 1. oktobra līdz 30. novembrim.

 

Uzzini vairāk:

Dermatoloģijas klīnika

Tālrunis: +371 67 847 102; +371 28 381 189

Skanstes ielā 50, Rīgā

www.dermaclinic.lv

 

 

Plastiskā ķirurģija - krūšu skaistumam un sievietes labsajūtai!

 

Lai piepildītu sapni par skaistām krūtīm un sievietei vairotu pašapziņu, bieži vien talkā tiek aicināta plastiskā ķirurģija. Šobrīd Latvijā un arī pasaulē viena no pieprasītākajām plastiskajām operācijām ir krūšu palielināšana, taču bieži vien tiek veiktas arī cita veida krūšu plastiskās operācijas. Par iespējām krūšu plastiskajā ķirurģijā stāsta Veselības centra 4 Dermatoloģijas klīnikas plastikas ķirurģe Laura Liepiņa.

 

 

Krūšu palielināšanas pirmsākumi meklējami 1960- jos gados ASV, kur pielietoja ar sālsūdeni pildītus implantus. Kas vairāk nekā 50 gadu laikā ir mainījies krūšu plastiskās ķirurģijas jomā?

Līdz 1996. gadam bija aizliegti silikona implanti un pielietoja tikai šos ūdens implantus, kas bija līdzīgi ar ūdeni piepildītam polietilēna maisiņam. Tie mēdza zaudēt tilpumu, taču, implantus regulāri uzpildot, bija iespējams panākt lielākas krūtis. Pēc pamatīgu pētījumu veikšanas četrdesmit gadu garumā, tika pierādīts, ka silikona implanti netraucē grūtniecību un laktācijas procesu, neizraisa ne autoimūnās slimības, ne mastopātijas, ne vēža veidošanos, ne alerģijas, proti, implants organismā ir neitrāls, un tagad pasaulē par „zelta standartu” krūts dziedzeru palielināšanā kļuvuši silikona implanti, kas ļoti precīzi atveido dabīgo krūšu izskatu. Tie seko plūstošai krūšu līnijai, veidojot nepārtrauktu, vienmērīgu krūts dziedzera un krūškurvja pāreju. Salīdzinoši ar agrāk plaši izmantotajiem gludo apvalku implantiem, teksturētajiem implantiem ir zinātniski aprēķināts pat ideālais materiāla poru diametrs, lai audi pēc iespējas veiksmīgāk ar to veidotu saķeri un neslīdētu. Apvalki ir veidoti no daudziem atsevišķiem slāņiem, tiem piemīt mehāniski un ķīmiski ļoti augsta izturība. Silikona implanti ir pildīti ar mīkstu, viendabīgas konsistences želejveida vielu- gelu. Piemēram, ja implants tiek bojāts, no tā nekas neiztek. Turklāt vadošās implantu ražotājfirmas pasaulē katrai pacientei pēc operācijas izsniedz implantu pasi, kas ir garantija, ka implanta deformācijas gadījumā būs iespēja to nomainīt pret citu.

 

 

Tomēr joprojām dažādi ražotāji iesaka implantus pēc 15, 20 vai 25 gadiem nomainīt...

Tas tāpēc, ka katru gadu medicīnas produkti tiek uzlaboti, ietverot jaunākos atklājumus un pētījumu rezultātus. Taču, ja pašsajūta ir laba, nav vajadzības pēc korekcijām vai cita izmēra, implanti nav jāmaina. Atsevišķos gadījumos diskomfortu un sāpes izraisa nevis pats implants, bet gan sabiezētais fibrozais apvalks jeb kapsulas kontraktūra, kas ir viena no operācijas komplikācijām. Tad implants ir jāizņem vai jāmaina. Lai kontrolētu implanta stāvokli, sievietei regulāri- vismaz reizi gadā rekomendē veikt krūts dziedzeru ultrasonogrāfijas pārbaudes.

 

 

Sievietēm, kuras vēlas palielināt krūtis vai veikt krūšu formas korekciju, bet nevēlas vai nevar izmantot implantus, tiek piedāvāta alternatīva injicēt pašas taukaudus. Par šo metodi maz ir runāts. Cik droša tā ir?

 Šī metode eksistē jau vairākus gadus. Un ar vien uzlabotās liposakcijas tehnoloģijas nodrošina jaunas iespējas un labākus rezultātus. Vienas operācijas un vienas narkozes ietvaros tiek nosūktas sievietes tauku šūnas no problemātiskajām vietām, tās attīra no liekā šķidruma, un pēc tam injekciju veidā šo biomateriālu ievada krūtīs. Šīs metodes priekšrocības ir dabisks materiāls, mazāka izmēra griezieni un vienlaicīgi iespēja atbrīvoties no nevēlajiem tauku polsterīšiem. Tomēr ar taukaudiem palielinātām krūtīm ir grūtāk prognozējams rezultāts, jo jārēķinās, ka daļa taukaudu uzsūcas. Turklāt var veidoties sabiezējumi un mikrokalcināti, kas mamogrāfijā nereti diferencējas kā audzēji. Tāpēc veicot šādu izmeklējumu radiologs jābrīdina, ka ir veikta taukaudu pārstādīšana. Pēc šāda veida krūšu palielināšanas operācijas ir vesela virkne arī citu faktoru, kas sievietei jāievēro. Piemēram, nevajadzētu uzsākt diētu pēc operācijas, jo pārstādītās tauku šūnas būs pirmās, kas pazudīs līdz ar diētu.

 

 


Par cik izmēriem ir iespējams palielināt krūtis?

Taukaudu injekciju operācijas nederēs, ja sieviete grib ļoti uzkrītoši palielināt krūtis. Ar to palīdzību iespējams galvenokārt krūtis palielinātpar vienu izmēru , bet ļoti bieži šo metodi pielieto, lai aizpildītu kādus defektus: anomālijas, piemēram, bedrītes pēc onkoloģiskām operācijām, koriģētu formu pēc krūšu rekonstrukcijas ar implantiem, ja krūtīs nav taukaudu un implanti kļūst manāmi. Ievadot taukaudus, šīs pārejas var padarīt mazāk redzamas, krūtis iegūst daudz dabiskākas aprises un plūstošākus apveidus.

Savukārt, izvēli attiecībā uz implantu izmēru ierobežo sieviešu krūšu audu īpašības. Piemēram, ādas elastības, esošo krūšu audu apjoma dēļ bieži vien nav iespējams palielināt krūtis par tik izmēriem, cik vēlas īpašniece. Jebkurā implanta pozīcijā ādas daudzumam un elastīgumam ir jābūt pietiekošam, lai novērstu jebkuru pārmērīgu spriegumu. Ja implanti ir pārāk lieli salīdzinājumā ar ādu un krūšu audiem, tie var radīt komplikācijas un sabojāt iecerēto efektu. Jārēķinās, ka jo lielāks implants, jo lielāks ķirurģisko komplikāciju risks. Turklāt ideālā variantā krūtīm pēc palielināšanas jāizskatās dabiski skaistām, un pareizi izraudzīti implanti un to ievietošanas paņēmiens ļauj izvairīties no apkārtējo aizdomām, ka rezultāts iegūts ar ķirurga rokām.

 

 

Pēc cik ilga laika ir redzams mākslīgi implantēto krūšu patiesais rezultāts un, vai šī krūšu forma saglabāsies uz mūžu?

Sievietei, kura izšķīrusies veikt krūšu plastisko vai rekonstruktīvo operāciju, ir jāsaprot, ka tādas operācijas rezultāts savu galīgo izskatu iegūst vairāku mēnešu laikā, tādēļ pilnībā novērtēt operācijas rezultātu būs iespējams tikai pēc pusgada. Nereti ir nepieciešamas krūts papildu korekcijas, lai sasniegtu estētiski labu rezultātu.

Diemžēl krūtis gan ar implantiem, gan bez tiem laika gaitā noveco. Svara izmaiņas vai bērna zīdīšana arī var būt iemesls krūšu formas izmaiņām. Ja implanta stāvoklis ir nevainojams, bet sieviete vēlas korekcijas, plastikas ķirurgs veic tikai ārēju ādas savilkšanu, pašus implantus neskarot.

 

 

Plastikas ķirurga palīdzību meklē ne tikai sievietes ar mazām krūtīm un tādas, kuras vēlas iegūt ideālo krūšu formu... Kā vēl var palīdzēt plastikas ķirurgs?

Bieži vien pie plastikas ķirurga vēršas sievietes, kuras par labu plastiskajai operācijai izlēmušas asimetrisku krūšu vai iedzimta attīstības defekta dēļ, pēc gūtām traumām vai pēc onkoloģiskas operācijas, kuras laikā veikta krūts amputācija.Ļoti bieži krūtis zaudē formu pēc bērniņa zīdīšanas vai pēc straujām svara izmaiņām. Tad veicam krūšu dziedzeru pacelšanu jeb mastopeksiju, to bieži vien apvienojot ar krūšu palielināšanu.Daudzos gadījumos sievietes vēlas veikt krūšu samazināšanu, kuras mērķis ir panākt mazākas, formīgākas krūtis, kas ir proporcionālas vispārējai ķermeņa uzbūvei. Un ne vienmēr šo operāciju veic tikai estētiskā nolūkā, lielākoties pēc krūšu samazināšanas šie cilvēki jūtas fiziski labāk un uzlabojas viņu veselības stāvoklis- mazinās muguras sāpes, ādas bojājumi ( izsitumi, izsutumi) un citas sūdzības, ko izraisījušas pārmērīgi lieli krūšu dziedzeri.

Informāciju sagatavoja Ilze Apine

Oktobrī visiem BIODERMA produktiem atlaide -20%!

Oktobris - BIODERMA zīmola mēnesis! visiem produktiem atlaides 20%!

Atver acis nākotnei!

Uzzini, kādas slimības slēpj tavs DNS. Preventīvās medicīnas speciālista pirmreizējajai konsultācijai -40% atlaide, bet ar "Veselības centrs 4" klienta karti pat -50%! 

Lasīt vairāk

 
 
 
Pacientes Agneses Medusones atsauksme par ģenētiskajiem testiem.
 
 
 pacientes-atsauksme
 

 

“Cilvēki bieži vien visu atbildību par savu veselību vēlas “uzvelt” ārstam, kas izrakstīs tabletes, uztaisīs procedūru vai nosūtīs uz operāciju. Taču ne vienmēr šādā veidā problēma tiks atrisināta. Varbūt tikai uz laiku apstādināta, bet tikai uz laiku… Patiesībā vairumam ir ačgārna domāšana – notika, saslimu un tad es gāju meklēt palīdzību. Domāšanai jābūt virzītai uz nākotni! Ko es varu darīt, lai neslimotu?

 

Es vēlos uzlabot savas dzīves kvalitāti un pati atveseļot organismu, bet, lai to darītu, ir vajadzīga informācija par sevi.  Un to var iegūt, veicot tikai ģenētisko testu.

 

Internetā uzgāju dr. Janas Janovskas rakstu par preventīvo medicīnu un uzreiz sapratu, ka man ar dakteri jāaprunājas. Pierakstījos uz konsultāciju, satikāmies un nonācām pie secinājuma, ka ģenētiskās analīzes ir tās, kas man nepieciešamas. Man bija skaidrs, ka beidzot es uzzināšu, kas manam organismam “patīk”, kas “nepatīk” un, kas par “velniņiem” man iekšā sēž.

 

 Analīžu rezultātu gaidīju ar nepacietību, bet, kad saņēmu veselu “savu iekšējo procesu grāmatu”, kurā ietilpa arī dažādas rekomendācijas, sākot ar pārtiku un beidzot ar dzīvesstilu, sekoja pārsteigums uz pārsteiguma. Daktere “iztulkoja” un detalizēti izskaidroja katru par mani uzrakstīto niansi. Tā noteikti ir vērtīga informācija, jo tagad ikdienu es varu sakārtot par labu sev. Un es to nedaru tāpēc, ka, piemēram, forumā esmu izlasījusi, ka tas un tas ir it kā ļoti veselīgs produkts un, sekojot bara instinktam, to lietoju. Ir patīkama sajūta, ka tu zini, kāpēc tu to ēd. Zini, ka ar to tava gremošanas sistēma tiks galā labi. Tas, kas vienam labs, ne vienmēr der citam!

 

Es neatbalstu foruma lasīšanu un, piemēram, šausmināšanos par to, cik briesmīgas ir pretapaugļošanās tabletes. Varbūt pirms spriedelēšanas labāk uztaisīt ģenētisko testu un uzzināt, kāda veida hormonālie līdzekļi ir piemēroti tieši tavam organismam.

 

Ir teiciens – “Tu esi tas, ko tu ēd!” Mēs ticam zālēm, bet neticam ēdienam. Tā kā man ir pārliecība, ka cilvēka organismu ļoti ietekmē tas, ko ēdam, es rūpīgi izvēlos pārtiku. Šobrīd cilvēki aizraujas ar veselīgu ēšanu un bioproduktiem, vai mēģina neparastas diētas un badojas. Bet, manuprāt, viņiem vajadzētu sākt ar šo testu, kas ievirzīs pareizās “sliedēs”.

 

Man “grāmata” atklāja arī veselu “buķeti” ar nepareizām lietām, ko, nezinot, biju darījusi un lietojusi, lai tikai saslimtu…  Piemēram, kādreiz es uzturā ļoti daudz lietoju piena produktus. Kā nu ne, ja tie ir vispāratzīti par ļoti vēlamiem, taču izrādās, ka man to patēriņš jāierobežo. Analīžu “grāmatā” ir ne tikai uzskaitīti vēlamie un nevēlamie produkti, bet arī norādītas dienas devas. Tagad četras reizes nedēļā dzeru kurkumu, bet govs pienu aizvietoju ar mandeļu un kokosa pienu.  Biezputras vāru kokosa pienā, bet pie kafijas leju mandeļu pienu, kas samaisīts kopā ar kokosa pienu. Ļoti brīnišķīgs un garšīgs dzēriens! Nekad dzīvē nebūtu iedomājusies tādu pagaršot. Šķovēti kāposti ar gaļas “kluci” mūsmājās sen vairs nav galdā celti.

 

Man tagad ir ļoti  interesanti dzīvot, jo esmu ieviesusi jaunu ēdienkarti, testēju produktus, piemēram, mācos apspēlēt lēcas. Iecienītos lašus esmu samainījusi pret sardīnēm. Taču garšīgi!

 

Protams, ģenētiskie testi noderēs tiem, kuri negaida “gatavu recepti” no daktera, bet paši grib aktīvi piedalīties savas veselības uzlabošanā, sava organisma sakārtošanā un uzturēšanā. Ieteiktu cilvēkiem līdz pēdējam brīdim “negulēt”, bet jau laicīgi sevi un savu organismu izzināt. Tiesa, ģenētisko analīžu rezultāti var būt biedējoši un ne visai patīkami, taču vienmēr ir kāds “pozitīvais plāns”. Neko nevar darīt tad, kad jau cilvēks aizgājis pa smilšu taku.