Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. +371 28 381 189

MOB. TĀLR.

FAKSS +371 67 709 555

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

B-Lite vieglsvara implanti - vieglākai un skaistākai dzīvei!

Krūšu palielināšanas operācijas ir viena no populārākajām plastiskās ķirurģijas procedūrām pasaulē, kas sievietēm sniedz iespēju uzlabot krūšu formu, iegūt sen vēlamo krūšu izmēru, uzlabot krūšu izskatu pēc grūtniecības vai liekā svara zuduma, kā arī veikt kosmētiskas korekcijas asimetrisku krūšu gadījumā. Ar jaunajiem B-Lite krūšu implantiem, tas ir kļuvis vēl vienkāršāk!

B-Lite inovatīvie krūšu implanti piedāvā labāko, ko zinātne uz šo brīdi spēj sniegt. Pierādīti un klīniski pārbaudīti materiāli sniedz iespēju iegūt dabīgi kuplas krūtis, piešķirot tām patiesu izskatu un sajūtu.

B-Lite krūšu implanti ir vienīgā svarā viegla krūšu palielināšanas un rekonstruēšanas iespēja. B-Lite implanti ir līdz 30% vieglāki par ierastajiem implantiem. Tas nozīmē, ka ķirurgs spēj piešķirt vēlamo krūšu formu un lielumu, sasniedzot tādu pašu papildu tilpumu, bet ar 30% mazāku svaru.
No ilglaicīga fiziskā skaistuma, pašsajūtas un estētiskā rezultāta viedokļa svars krūšu implantos ir pats svarīgākais faktors. Izmantojot B-Lite implantus, būtiski iespējams samazināt dažādu nopietnu problēmu parādīšanos: krūšu audu atrofēšanos, ādas aforiju un strija, paātrinātu krūšu noslīdēšanu, krūts pamatnes bojājumus, krūts deformāciju, sāpes mugurā, plecos vai kaklā, kā arī citas būtiskas problēmas.

Implantu izvēle

B-Lite krūšu implanti pieejami ar gludu vai teksturētu virsmu, apaļu vai anatomisku formu, zemu, vidēju, augstu un īpaši augstu profilu.

Apaļa gluda   
 

Apaļa teksturēta
 

 Anatomiski teksturēta

Kāpēc izvēlēties B-Lite?

  • Svars! B-Lite ir vieglākais krūšu implants pasaulē.
  • Ērtums! B-Lite implantu samazinātais svars padarīs dzīvi ērtāku. Sportošana ar šiem inovatīvajiem implantiem ir daudz baudāmāka. Pateicoties mazākam svaram un implanta īpašajam sastāvam, sievietēm pēc operācijas krūtis ir mazāk sāpīgas un atveseļošanās process ir daudz ātrāks. 
  • Drošība! B-Lite implanti ir tapuši gandrīz 10 gadu pētījumu, attīstību un plašu izmēģinājumu rezultātā.

Tava pareizā izvēle - B-Lite!