Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Gaismas ārstnieciskā iedarbība ar “Celluma elite”

 “Dermatoloģijas klīnika” speciālistu rokās jaunums - “Celluma Elite” (ASV) iekārta aknes ārstēšanai, ādas novecošanās pazīmju un sāpju mazināšanai ar gaismas terapeitisko iedarbību. 

Fotodinamiskās terapijas dziedējošā iedarbība ir pierādīta, un “Celluma Elite” iekārta ļauj risināt dažādas veselības un estētiskās problēmas, pielāgojot gaismas režīmu konkrētajam gadījumam.   

“Celluma Elite” galvenā iedarbība:

  • aknes ārstēšana;
  • anti-age procedūras (ādas atjaunošanas procedūras);
  • pretsāpju terapija.

Kā darbojas “Celluma Elite”?

Terapija veicina šūnu vielmaiņu un dažādu atjaunojošu faktoru sintēzi, kā arī stimulē mikrocirkulāciju un rada antibakteriālu efektu. Šie faktori ādu padara veselīgāku un jaunāku, veicina dzīšanu kā arī mazina iekaisuma procesus un sāpes.

Procedūras norise

“Celluma Elite” iespējams pielāgot jebkurai ķermeņa daļai. Procedūras ilgums ir 30 minūtes un to ieteicams veikt kursa veidā (3-5 reizes) katru dienu vai katru otro dienu.

“Celluma Elite” procedūras ir nesāpīgas, neatstāj pēdas un ļauj nekavējoties atgriezties ikdienas gaitās. Procedūra ir piemērota praktiski ikvienam, izņemot, ja pacientam ir fotosensitivitāte vai tiek lietoti fotosensitīvi preparāti.