Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Jaunums! No taukaudiem iegūst cilmes šūnas

SIA “Veselības centrs 4” filiāle "Dermatoloģijas klīnika" piedāvā iespēju plastiskās ķirurģijas vai miniliposakcijas laikā (ar mini iegriezumu ādā lokālā anestēzijā) iegūt cilmes šūnas no paša taukaudiem. Šo vērtīgo materiālu, kas nodrošina organisma dabīgu reģenerāciju, turpmāk varēs izmantot ārstniecībā un skaistumkopšanā.

Izmantojot cilmes šūnu terapiju, bojātās šūnas tiek aizvietotas ar pievienotajām cilmes šūnām. Tas nozīmē, ka cilmes šūnas dzīvā organismā pārveidojas par mērķa šūnām vai arī cilmes šūnu izdalītie augšanas faktori un citokīni stimulē apkārt esošos audus, veidojot funkcionālas šūnas.

Cilmes šūnas lieto:
• smagu apdegumu gadījumā ādas reģenerācijas procesiem;
• rētu izlīdzināšanai;
• pēc operācijām;
• dziļu izgulējumu ārstēšanai;
• smagi ķermeņa bojājumi;
• ādas novecošanās pazīmju mazināšanai – droša alternatīva botoksa injekcijām ar 5 gadu iedarbību.

Taukaudu cilmes šūnām – liels potenciāls

Taukaudi ir nozīmīga ķermeņa vitālo šūnu, to vidū arī cilmes un tā dēvēto progenitoru šūnu krātuve. Taukaudos atrodas liels skaits snaudošu cilmes šūnu (izpētīts, ka īpaši daudz šādu šūnu - pericītu - atrodas taukaudos asinsvadu sieniņu tuvumā). Tās aktivizējas īpašas nepieciešamības gadījumos, piemēram, situācijās, kad audi tiek traumēti. Tad, šūnām aktivizējoties, notiek reģenerācijas un sadzīšanas procesi līdz pat audu funkcionālās aktivitātes atjaunošanai.

SVARĪGI!

Cilmes šūnu procedūras laikā tiek izmantoti tikai autologi - no paša pacienta iegūti audi, tādēļ nepastāv ne infekcijas, ne imūnsistēmas atgrūšanas, ne alerģijas risks.

!Visbiežāk cilmes šūnām izmanto taukaudus no vēdera. Tā kā cilmes šūnas ir jūtīgas pret vibrāciju un spiedienu, šos taukaudus paņem manuāli ar liposakcijas kanulām. No iegūtajiem taukaudiem tiek izdalītas cilmes šūnas, kuras izmanto procedūrām klīnikā uz vietas vai glabā iVF Riga cilmes šūnu centrā.

Miniliposakcija cilmes šūnu izdalīšanai no taukaudiem maksā sākot no 150 eiro.