Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija

Veselības centrs 4 filiālē “Dermatolģijas klīnikā” pieejama Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu, un ļauj veikt daudzlīmeņu ādas terapiju. Šī kontrolētā frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot “adatu dušu” – smalkas ar zeltu pārklātas mikro adatas. INFINI jau vairākus gadus visā pasaulē ir vispopulārākā procedūra ne tikai dažādu neestētisku, bet arī medicīnisku ādas problēmu risināšanai.

Šo impulsveida adatiņu kūlīšu galos atrodas radiofrekvences sensori, kas RF kontrolēti ievada ādā tur, kur tas nepieciešams, mērķēto dziļumu variējot no 0,5 līdz 3,5 mm atkarībā no ādas tipa un problēmas. Iespējams apstrādāt ādas virskārtu līdz taukaudiem un saistaudiem, ietverot visas zonas, kur ādā fizioloģiski veidojas jaunas šūnas, kolagēns un elastīgie audi. Dermatologi to pozitīvi novērtējuši tādas medicīniskas indikācijas gadījumā kā akne. To pielieto, lai regulētu tauku dziedzeru un baktēriju darbību, tai skaitā aknes iekaisīgajā fāzē. Ādas poras tiek savilktas un arī koagulēti tauku dziedzeri.

Uz adatu galiem aparāts padod augstfrekvences radioviļņus. Audos veidojas termālas koagulācijas punkti, kas veicina ādas šķiedru savilkšanas efektu, ka arī mobilizē ādas reģeneratīvās spējas.
Rehabilitācijas periods ir atkarīgs no problēmas, kas tiek risināta, un no tā, cik dziļi ādā un, ar kādu intensitāti procedūra tiek veikta. Piemēram, pēc sejas ovāla “pacelšanas” rehabilitācijas periods var ilgt pat 4 dienas. Tāpat, jo tuvāk iedarbojas ādas virskārtai (~ 0,5 mm dziļumā), jo rehabilitācijas periods ilgāks.

Procedūru veic, ja pacientam ir:

 • akne;
 • paplašinātas poras;
 • ādas taukainība;
 • dažādas izcelsmes un kategorijas rētaudi jebkurām ķermeņa zonām, strijas, pēcakne, rētas;
 • krunkas;
 • ādas tonusa zudums, ptoze.

Priekšrocības:

 • procedūra ir piemērota tiem, kuri nevēlas ķirurģisku kakla ādas liftingu, sejas ovāla vai plakstiņu pacelšanu, jo šī tehnoloģija drošības un īsā rehabilitācijas perioda ziņā izkonkurē CO2 lāzeri, kas līdz šim bija zelta standarts ādas savilkšanā;
 • viegli un efektīvi kombinējama ar jebkuru citu tehnoloģiju, piemēram, Plazma Lift;
 • iespējams likvidēt horizontālās kakla grumbas, kas nepadodas injekcijām un lāzeriem;
 • tehnoloģijas iedarbība ir dziļāka par lāzeru, līdz ar to procedūra efektīvāka;
 • ja lāzers iedarbojas arī uz ādas virskārtu, tad radiofrekvences enerģija kontrolēti nonāk tikai tur, kur mikroadatas tiek iedurtas, neskarot ādas virskārtu. Līdz ar to nav sezonāli ierobežojumi, pigmentācijas un rētošanās risks, ko izraisa ādas dzīšanas procesi;
 • tehnoloģiju var droši izmantot pacientiem ar melasmu un citām pigmentācijas problēmām;
 • ComfortFlowtehnoloģija ļauj veikt maigu ādas caurduršanu, kas veicina komfortu un pacientu apmierinātību.

Īpaši!

Tā kā procedūru daļēji var pielīdzināt virspusējai injekciju tehnikai, svarīgi, lai šo adatu materiāls būtu pēc iespējas drošāks un augstvērtīgāks. Šis zelta adatu pārklājums nodrošina to asumu un sterilitāti. Turklāt zeltam ir laba fizikālo faktoru vadāmība.