Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Perfektā rezultāta noslēpums atbrīvojoties no dubultzoda

Dubultzods nereti sagādā diskomfortu pat slaidiem cilvēkiem. Spītīgais tauku spilventiņš bieži vien ir iedzimts, un dubultzodu iznīcināt iespējams vienīgi ar estētiskās medicīnas palīdzību.

Dubultzods nereti sagādā diskomfortu pat slaidiem cilvēkiem. Spītīgais tauku spilventiņš bieži vien ir iedzimts, un dubultzodu iznīcināt iespējams vienīgi ar estētiskās medicīnas palīdzību.

Lai estētiskās procedūrās sniegtu patiesu gandarījumu, iegūtā rezultāta nostabilizēšana un pilnveide ir ne mazāk svarīga kā tā iegūšana.

Gan estētiskās medicīnas prakse, gan pētījumi ir pierādījuši, ka vislabāko rezultātu sniedz vairāku procedūru kombinācijas, nevis tikai vienas procedūras kurss. Dubultzoda iznīcināšana nav izņēmums. Šajā gadījumā efektu bez vilšanās sniedz lipolītisko preparātu injekciju un fokusētas ultraskaņas (HIFU) procedūru kombinācija.

  • Lipolītisko preparātu injekcijas ir saudzīga un efektīva liposakcijas alternatīva, it sevišķi nelielām, jutīgām zonām. Ievadītie preparēti šķeļ tauku šūnu struktūru, sašķeltie tauki vielmaiņas ceļā tiek izvadīti no organisma. Tauku depozītu iespējams samazināt līdz pat 80%. Procedūra ir diskrēta, nerada diskomfortu vai izteiktu iekaisuma reakciju.
  • Lai nostiprinātu zoda (pazodes un vaigu) ādu un izvairītos no “zemādas audu iztrūkuma” (vizuāla audu deficīta), kāds novērojams arī pēc liposakcijas, lipolītisko injekciju kursu ieteicams apvienot ar HIFU procedūrām. Ultraskaņas dziļā iedarbība veicina SMAS sistēmas savilkšanos un jauna kalogēna sintēzi, panākot liftinga efektu un vienmērīgu audu savilkšanos injekciju zonā. Pazodes kontūras kļūst gludas un āda – tvirta.

Atbrīvošanās no dubultzoda, iegūstot dabīgu un skaistu izskatu, iespējama pāris mēnešu laikā – lipolītiskā preparāta efekts vērojams jau pēc mēneša, bet ādas nostiprinošā iedarbība pēc HIFU procedūrām maksimālo efektu sasniedz pēc 3-6 mēnešiem. Precīzu procedūru kursu nosaka ārsts dermatologs.

 

Kontrindikācijas procedūru veikšanai:

  • akūtas saslimšanas un infekcijas;
  • alerģija pret kādu no lipolītiskā preparāta sastāvdaļām;
  • asinsreces traucējumi;
  • implanti vai filleri konkrētā zonas daļā;
  • onkoloģiskas saslimšanas;
  • diabēts;
  • grūtniecība.

Manipulācija līdzīgi citām injekciju procedūrām var radīt nelielus zilumus.

Procedūrām nav sezonālu ierobežojumu!

 

Uzzini vairāk un piesakies:
Skanstes iela 50, Rīga
Tel.: 67847102
e-pasts: dermaclinic@vc4.lv

 
 
Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114