Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Veselība – labākā dāvana svētkos!

Šis gads ir pierādījis, ka veselība ir vissvarīgākā vērtība. Katram no mums ir iespēja šo dārgumu nosargāt. ''Veselības centrs 4'' dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas ķermeņa un skaistuma procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas lutināšanas programmas. Šogad piedāvājam iegādāties dāvanu kartes internetveikalā, kā arī ''Veselības centrs 4'' filiālēs.

Šis gads ir pierādījis, ka veselība ir vissvarīgākā vērtība. Katram no mums ir iespēja šo dārgumu nosargāt. ''Veselības centrs 4'' dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas ķermeņa un skaistuma procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas lutināšanas programmas.

JAUNUMS! Šogad piedāvājam iegādāties dāvanu kartes internetveikalā, kā arī ''Veselības centrs 4'' filiālēs. Jūs varat iegādāties dāvanu karti par konkrētu summu vai izvelēties konkrētu procedūru:

Laikā no 1. decembra līdz 16. janvārim, iegādājoties ''Veselības centrs 4'' dāvanu karti internetveikalā www.dynasty.lv vai kādā no filiālēm, saņem vērtīgu dāvanu*!

No 1. decembra līdz 16. janvārim iegādājies  ''Veselības centrs 4'' dāvanu karti filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'' efektīvām skaistuma un veselības procedūrām:**

Dāvanu kartes vērtība 69 EUR.

  • Injekcijas dubultzoda likvidēšanai (3 reizes).

Dāvanu kartes vērtība 300 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 532.50 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 135 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 195 EUR.

Dāvanu karte ir derīga visās ''Veselības centrs 4'' filiālēs, izņemot konkrēto procedūru dāvanu kartes, kuras realizējamas attiecīgajā filiālē (''Dermatoloģijas klīnika'').

Dāvanu karti var izmantot tikai no nākamās dienas pēc tās iegādes.

*Dāvanu skaits ir ierobežots.

** Speciālista konsultācija pirms izmeklējuma neietilpst dāvanu kartes cenā.