Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Kā cīnīties ar pinnēm menstruāciju laikā?

Ikdienā man sejas āda ir normāla, nav ne sausa, ne taukaina, nav arī izsitumu vai citu ādas problēmu, tomēr viss mainās menstruāciju laikā. Pāris dienu pirms tām parādās pinnes - it kā mazi augonīši, kas reizēm ir sāpīgi. Vai šo ādas reakciju ignorēt, jo pēc nedēļas pinnes pašas pazūd? Varbūt tomēr nepieciešams šajā laikā īpaši rūpēties par sejas ādu?

Tā ir bieža problēma sievietēm jebkurā vecumā. Augoņi uz sejas parasti parādās konkrētās vietās - uz zoda, deguna, uz pieres. Var doties pie kosmetologa, veikt attīrošas procedūras, bet nekādā gadījumā nedrīkst augoni izspiest. Ja tomēr šāds nepareizs solis jau sperts, noteikti jādodas pie speciālista, lai ādas stāvokli uzlabotu ar spēcīgākiem līdzekļiem. Ja zināmi problēmas uzliesmojuma laiki, profilaksei pie kosmetologa vai dermatologa var doties regulāri. 

Jāatceras, ka arī kaitīgie ieradumi - smēķēšana un alkohols -bojā sejas ādas veselību. 

Nevis menstruāciju laikā, bet pēc tam, kad sejas āda atguvusi veselību - uz tās nav aktīvu iekaisuma perēklīšu, herpes infekcijas, skrāpējumu -, droši var veikt sejas masāžu. Tā uzlabo asinscirkulāciju, apgādā audus ar skābekli un lieliski relaksē cilvēku. Parasti pēc procedūras speciālists uzliek mitrinošus līdzekļus, maskas, kas labi iesūcas sejas ādā un ļauj tai atgūt veselīgumu.

Pilnu rakstu ar "Dermatoloģijas klīnika" dermatoveneroloģes Kristīnas Grigorjevas ieteikumiem lasiet žūrnāla " 36,6 C" maija numurā.