Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Kopta āda bez sāpēm

Par revolucionāro Šveices kosmētikas preparātu FILLERINA un hialuronskābes ietekmi ādai stāsta “Dermatoloģijas klīnika” dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Jana Janovska

Hialuronskābes loma

Ar gadiem āda zaudē spēju sintezēt hialuronskābes molekulas, cik nepieciešams, un ir laiks to rezerves papildināt no ārpuses, it īpaši premenopauzālā vecumā vai jau menopauzes laikā. Piemēram, ja ir ļoti krasi izteikts ādas fotobojājums, sausums, nedzīva un pelēka āda, ir redzams sīks ādas mikroreljefa nelīdzenums, labāk vispirms uzsākt terapiju ar injekcijas metodi un tad turpināt ar mājas kopšanu un izmantot līdzekļus aplikācijas veidā.


Produkta nosaukums “FILLERINA” tika aizgūts no sejas ādas grumbu aizpildīšanas mehānisma (angl. filling), kas notiek ar galveno aktīvo vielu – hialuronskābi dažādās formās, kas aizpilda lielākas vai mazākas mīmikas un vecuma radītas grumbas. Līdzīgi kā aizpildīšana ar hialuronskābes procedūrām, ko veic kosmētiskajā medicīnā, FILLERINA galvenais uzdevums ir ļaut hialuronskābei iekļūt dziļajos ādas slāņos lielā daudzumā un, piesaistot ūdeni, aizpildīt visredzamākās, visdziļākās un visvairāk saplakušās ādas vietas un palielināt vaigu kaulu un lūpu apjomu.
FILLERINA sastāvā ir sešas dažādas hialuronskābes ar molekulāro masu. Tās izmēri ir ļoti svarīgi: jo lielāka molekula, jo globālāks ir tās uzdevums – piedalīties imunitātes atbildes reakcijās, imūnsupresijas funkcijās, asinsvadu formēšanā; jo sīkāka molekula, jo vairāk tā piedalās šūnu migrācijā un šūnu labsajūtā.

Efekts pēc 14 dienu aplikācijas ir tāds, ka āda kļūst līdzenāka, mikroreljefs ir gludāks, īpaši zonās ap acīm un kakla daļā. Āda ir starojošāka un dziļi mitrināta – kā es parasti saku, kvalitatīva, kopta āda. Efekts saglabājas ļoti individuāli un ir atkarīgs no cilvēka dzīvesveida. Es neredzu nekādas kontrindikācijas lietot hialuronskābi saturošos produktus arī grūtniecības, laktācijas un pēcdzemdību periodā.
Vīriešiem pilnīgi noteikti arī ir piemēroti hialuronskābi saturošie līdzekļi. Vīriešiem īpaši patiks tas, ka šiem produktiem nav izteiktas smaržas, tiem ir konservatīvs iepakojums un, kas svarīgi, efektīvs sastāvs. 

Vairāk lasiet portālā ''jauns.lv''