Aizvērt
Dermaclinic
Lv Ru En

ATRODI MŪS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga, LV-1013, Latvija.

Karte

SAZINIES AR MUMS

TĀLRUNIS +371 67 847 102

MOB. TĀLR. -

MOB. TĀLR.

FAKSS -

E-PASTS dermaclinic@vc4.lv

Darba laiks

PIRMDIENA 09:00 - 19:00

OTRDIENA 09:00 - 19:00

TREŠDIENA 09:00 - 19:00

CETURDIENA 09:00 - 19:00

PIEKTDIENA 09:00 - 19:00

SESTDIENA x

SVĒTDIENA x

Seko mums

Facebook Twitter Draugiem Youtube

Ārvalstniekiem

Veselības centrā 4 ir izveidots Ārvalstu pacientu apkalpošanas dienests, kura galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu ārvalstu pacientiem ārstēšanās pakalpojuma plānošanā, organizēšanā un koordinācijā.

Mūsu mērķis – nodrošināt Jums nevainojamu, kvalificētu un ātru apkalpošanu klīnikā, kā arī parūpēties, lai Jūsu uzturēšanās Rīgā būtu patīkama.

KĀ RĪKOTIES „SOLI PA SOLIM”

Lūdzu iepazīstieties ar zemāk ievietoto informāciju par sagatavošanās un ārstēšanās procesu ierodoties Rīgā:

 1. Lūdzu atsūtiet sekojošu informāciju: pacienta vārds, uzvārds, dzimšanas datums, pamata diagnoze, ja iespējams, lūdzu norādiet blakus saslimšanas, pieejamo medicīnas dokumentāciju (piemēram, izmeklējumu rezultātus, rentgena uzņēmumus, u.c.) Nosūtiet šo informāciju uz medinfo@vc4.lv vai arī elektroniskā pieprasījuma formā, kas norādīta šajā lapā, skatīt zemāk.
  Jums ir radušies jautājumi par ārstēšanos Veselības centrā 4? Sazinieties ar mums.

  "Persona aizpildot un nosūtot pieprasījumu mājas lapā un sniedzot savus personas datus piekrīt, ka SIA "Veselības centrs 4" un ar to saistītās ārstniecības iestādes, ārsti vai ārstu prakses apstrādā iesniegto Personas medicīnisko informāciju, tajā skaitā, bet ne tikai personas datus, ar mērķi izveidot Personai piemērotāko izmeklējumu vai manipulāciju plānu, vai sniegtu ārstēšanās rekomendācijas. Personai ir tiesības pieprasīt, lai viņas personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši vai arī tie vairs nav nepieciešami datu apstrādes mērķa sasniegšanai."

 2. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju mēs izstrādāsim ārstēšanās plānu, kurš sevī ietver: izmeklējumu un ārstēšanās nosacījumus, ārstēšanās iespējas un ilgums, aptuvenās izmaksas.
 3. Ja Jums interesē veikt tikai diagnostikas izmeklējumus (MRT, KT, EHO), piedāvāsim Jums pieņemšanas laiku.
 4. Ja Jums interesē saņemt konsultāciju pie konkrēta speciālista, arī šajā gadījumā piedāvāsim Jums konkrētu pieņemšanas laiku.
 5. Pēc tam, kad būsim saņēmuši no Jums rakstisku apstiprinājumu piedāvātajam ārstēšanās plānam, vienosimies par Jūsu iespējām atbraukt uz Rīgu.
 6. Ja radīsies nepieciešamība , mēs sagatavosim un atsūtīsim Jums un Jūs pavadošajai personai nepieciešamos dokumentus medicīnas vīzu un ceļošanas dokumentu noformēšanai. 
 7. Pēc tam mēs saskaņosim ar Jums, kā Jūs plānojiet ierasties Rīgā un mūsu klīnikā, lai nepieciešamības gadījumā spētu nodrošināt palīdzību, piemēram, viesnīcas izvēlē un rezervēšanā, nodrošināt transfēra pakalpojumus, medicīnisko slēdzienu tulkošanu un citus ar Jūsu uzturēšanos saistītos pasākumus. 


  Ja rodas situācija, kurā Baltijas Vēnu klīnikas speciālistu pakalpojumus nepieciešams nodrošināt ārpus darba laika, brīvdienās un svētku dienās, aprēķins tiek veiks sekojoši:

  - 50% piemaksa par speciālista konsultāciju;
  - 30% piemaksa par veikto manipulāciju.

  Brīvdienās un svētku dienās:
  - 50% piemaksa par speciālista konsultāciju;
  - 50% piemaksa par veikto manipulāciju.

 8. Noslēgumā Jums tiek izsniegts kopējais aprēķins, kuru Jūs variet apmaksāt pēc ārstniecības pakalpojuma saņemšanas.
 9. Ja Jums ir vēlēšanās atgūt samaksu par Rīgā veiktajiem ārstēšanās pakalpojumiem savā mītnes valstī, kā to paredz 2013.10.25. ES direktīva Nr. 2011/24/ES par pacientu tiesībām saņemt medicīnas pakalpojumus ārvalstīs, mēs palīdzēsim Jums attiecīgi sagatavot dokumentus.

SIA „Veselības Centrs 4” saviem pacientiem piedāvā īpašas cenas viesnīcām un lidojumiem. Vairāk informācijas: https://dermaclinic.lv/lv/arvalstniekiem/Viesnicas-un-transports/

Lai taupītu gan laiku, gan līdzekļus, mēs lūdzam mūsu pacientus uzrādīt nesen veikto izmeklējumu rezultātu medicīnisko dokumentāciju, piemēram, rentgena uzņēmumus, MRT, KT. Lūdzam pacientus, kuri regulāri lieto medikamentus, uzrādīt mūsu speciālistam to sastāvu vai lietojamo medikamentu sarakstu.

SVARĪGI ZINĀTĀrvalstu pacientu apkalpošanas dienests ir klīnikas sastāvdaļa, tā nav komercstruktūra vai aģentūra. Dienests ir izveidots ar mērķi nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, kā arī lai veiksmīgi nodibinātu kontaktu starp ārvalstu pacientu un attiecīgo mūsu klīnikas filiāļu speciālistu. Mēs vienmēr ar prieku palīdzēsim un centīsimies atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem maksimāli īsā laikā.

Jūs esat nolēmuši atbraukt uz Latviju, taču Jums nav ieceļošanas vīzas? Mēs palīdzēsim Jums to noformēt, nosūtot nepieciešamos dokumentus un uzaicinājumu LR vēstniecības Konsulārajam departamentam, lai Jūs saņemtu vīzu iespējami īsākā laikā.

Mēs varam sagaidīt Jūs Rīgas lidostā, dzelzceļa stacijā vai autoostā un aizvest uz viesnīcu. Mēs varam Jums piedāvāt dažādas iespējas, lai Jūs klīnikā justos droši un komfortabli.

Ja Jums rodas jautājumi, ja nepieciešams padoms vai ieteikums, lūdzu, zvaniet vai sūtiet e-pastu, mēs centīsimies rast optimālāko risinājumu.

Mūsu darbinieki, kuri pārvalda Jūsu dzimto valodu, priecāsies sniegt Jums palīdzību ātri, konfidenciāli un taktiski.

Jūs, kā mūsu klīnikas pacients esat mūsu uzmanības un rūpju centrā.