Pieteikties vizītei

Par "Dermatoloģijas klīnika"

Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas klīnika” šobrīd ir lielākais un modernākais šāda veida centrs Latvijā. “Dermatoloģijas klīnika” strādā dermatologi, dermatovenerologi, lāzera procedūru speciālisti, podologi (ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālisti), flebologi (vēnu ārsti), urologs, kosmetologs un plastikas ķirurgi. Klīnikā pieejama mūsdienīga visu veidu akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī vēnu slimību diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu.

Pateicoties plašajām specializācijas iespējām, katrs ārsts padziļināti pārvalda to vai citu dermatoloģijas apakšnozari. “Veselības centrs 4” dermatovenerologi regulāri izglītojas kvalifikācijas celšanas un specializācijas paplašināšanas mācībās, piedaloties gan vietējā, gan pasaules mēroga dermatologu kongresos, semināros un mācībās.

Klīnikas vizītkarte ir kompleksa diagnostika un ārstēšana, ārstu ciešā sadarbība, nodrošinot pacienta veselības problēmu efektīvāko risinājumu. Klīnikā ārstu pakalpojumus var saņemt arī bērni no dzimšanas vecuma.